Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηγαίνοντας απο εκει θα τους προτείνω αν το καταστημα που την προμηθευονται ειναι κοντα να την παρω η ιδια για να μη χρεωθουν και τα εξοδα αποστολης και για να γινει πιο γρηγορα για εμενα.Υπομονη προσπαθω να εχω.Και εχω γενικοτερα απλα με το συγκεκριμενο θεμα κ ολη την συζητηση που αναπτυχθηκε εδω εχω φοβηθει...

 

οσο αντιεπαγγελματικο και να ειναι αυτο αν αποφασισαν να τους παρουν και οι 350 τηλεφωνο μαλλον θα τους εστριψε ή αυτος που θα σηκωνε τηλεφωνα μαλλον θα ηθελε να κανει και καποια αλλη δουλεια. Μην ανησυχεις αν θελεις μπορεις να ακυρωσεις το deal σου. Τι εννοεις αν υπαρχει εταιρεια; Απ οτι καταλαβα υπηρχε και προηγουμενη προσφορα στο goldendeals λες να μην υπαρχει η εταιρεια και να τους εβαλαν ξανα στο site τους;

 

 

Εννοω ότι γενικα εγω ειμαι καλοπιστη και πιστευω οτι υπαρχει εταιρεια κ ολα καλα...αλλα εχουμε τωρα ενα thread 8 σελιδων που λεμε οτι μπορει οι τυποι να ειναι απατεωνες ...με αυτο το σκεπτικο λοιπον φοβαμαι για το αν την επομενη μερα υφισταται εταιρεια η' οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι δεν ειναι καταστημα...ειναι γραφεια.Κ πως θα φανει να σκασω εκει σαν την τρελλη να ρωταω ποτε θα μου ρθει το προιον.Απο την αλλη ας εχουν πιο εξυπηρετικο τηλεφωνικο κεντρο.Προφανως οπως αναφερουν κ στο σαιτ του τουε δεν εχουν αυτοι τα προιοντα απο αλλου τα στελνουν οι μεταφορικες..

 

Μην τρελαινεσαι αν πας θα σου απαντησουν αυτα που γραφει και στο deal. Αφου σου λενε απο την αρχη οτι θα περιμενεις το λιγοτερο 7 μερες να πας εκει να κανεις τι; Εδω ενα ψυγειο πηρα απο κωτσοβολο απ ευθειας απο το καταστημα και ηρθε μετα απο 3 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εν παση περιπτωση βλεπουν οτι εχουν μαζικα τηλεφωνηματα κ λογικο ειναι μετα απο μαζικες παραγγελειες ας στησουν ενα τηλεφωνικο κεντρο 3 ατομων μαμω το ελλαδισταν μου ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοω ότι γενικα εγω ειμαι καλοπιστη και πιστευω οτι υπαρχει εταιρεια κ ολα καλα...αλλα εχουμε τωρα ενα thread 8 σελιδων που λεμε οτι μπορει οι τυποι να ειναι απατεωνες ...με αυτο το σκεπτικο λοιπον φοβαμαι για το αν την επομενη μερα υφισταται εταιρεια η' οχι...

 

Ο φοβος αναπτυχθηκε επειδη ειναι πολλα τα χρηματα και πολλες οι παραγγελιες. Δεν εχω δει καποια αποδειξη οτι ειναι απατεωνες. Για το μονο που θα πρεπει να ανησυχεις ειναι αν θα παρεις συντομα το προιον και στη χειροτερη αν θα το παρεις ποτε. Τα χρηματα μου φαινεται απιθανο να τα χασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το golden deal εχει τελειωσει τη φαση με αυτο το mail.απο εδω και περα παιρνεις τον κωδικο κανεις την αγορα στο inthebox και το deal δεν εχει καμια σχεση πλεον.Που με το deal δεν ειχα κανενα προβλημα.ΗΤαν αψογο και συνεπες στα ΠΑΝΤΑ.

 

Το inthebox apo την αλλη δεν ειναι σε τπτ..

1-πριν μπω στην προσφορα ειχα στειλει mail για το ποσα κομματια της συσκευης διαθετουν στο οποιο δεν πηρα ποτε απαντηση.

2-αφου πραγματοποιησα την αγορα λεει οτι θα ενημερωθω για την πορεια της παραγγελειας μου μεσω mail.Δεν εχει γινει.

3-Τους ψαχνω στα τηλ και δεν τους βρισκω πουθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το golden deal εχει τελειωσει τη φαση με αυτο το mail.απο εδω και περα παιρνεις τον κωδικο κανεις την αγορα στο inthebox και το deal δεν εχει καμια σχεση πλεον.Που με το deal δεν ειχα κανενα προβλημα.ΗΤαν αψογο και συνεπες στα ΠΑΝΤΑ.

 

Το inthebox apo την αλλη δεν ειναι σε τπτ..

1-πριν μπω στην προσφορα ειχα στειλει mail για το ποσα κομματια της συσκευης διαθετουν στο οποιο δεν πηρα ποτε απαντηση.

2-αφου πραγματοποιησα την αγορα λεει οτι θα ενημερωθω για την πορεια της παραγγελειας μου μεσω mail.Δεν εχει γινει.

3-Τους ψαχνω στα τηλ και δεν τους βρισκω πουθενα.

 

Αφου ειδες οτι δε σου απαντουσαν στο πρωτο mail κακως εκανες την αγορα. Ειναι ακομα πολυ νωρις για να ανησυχεις τοσο πολυ. Περιμενε μια εβδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα γενικά δεν είμαι έτσι..πιστευω ότι με επιασε μια μανια να παρακολουθω το θεμα επειδη μπηκα εδω και ενταθηκαν οι φοβοι μου με τις διαφορες αποψεις και επειδη ειναι αρκετα τα λεφτα.ισως τελικα πρεπει να ηρεμισω λιγο.Θα συνεχισω σημερα με τα τηλεφωνα κ αν δε δω προκοπη θα παω αυριο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θερμα μου συλλυπητηρια...Περασα απο εκει απλως και μονο για να δω που βρισκεται.Δεν υπάρχει εταιρεια εκει.Υπαρχει μια καινουρια πολυκατοικια που στο ισογειο της ΚΑΠΟΤΕ φαινεται να στεγαζε μαγαζι-εταιρεια αλλα τωρα έχει ενοικιαστηρια....στο κουδουνι της πολυκατοικιας δεν εχει τπτ που να παραπεμπει σε εταιρεια...

Αυτα.Και τα δυο τηλεφωνα τους είναι το ενα συνεχως κατειλλημενο κ το αλλο κατεβασμενο...

Γενικα δεν μου αρεσει τπτ απο ολο αυτο και σκεφτομαι να ακυρωσω εαν γινεται...

 

Μολις επικοινωνησα και με golden deals και αφου ενημερωσα την κοπελα για ολα οσα εχουν γινει, μου ειπε να μην ανησυχω οτι εχουν κανει παρα πολλες προσφορες μεσω του ηλεκτρονικου αυτου καταστηματος και μου ζητησε τα στοιχεια μου για να τα δωσει στο inthebox και να επικοινωνησουν εκεινοι μαζι μου.Την ρωτησα επισης για ακυρωση και μου ειπε οτι μπορω εντος 14 ημερων να την κανω οποια ωρα θελω.Οποτε θα κανω λιγη υπομονη ακομα να δω πως θα προχωρησει κ αν μεχρι την Παρασκευη δεν εχω κανενα σημαδι τους θα ακυρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν τις αντεχεις αυτες τις διαδικασιες, τι τα θελεις και μπερδευεσαι....

:rolleyes: :-D

 

Ηρεμησε και πιστευω οτι στην χειροτερη θα παρεις τα χρηματα σου πισω.(ελπιζω :-) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παρακολουθώ το θέμα αυτό γιατι θέλω να αγοράσω (απευθειας απο αυτο το καταστημα-οχι μεσω golden deals) 2 τηλεοράσεις και η αληθεια είναι οτι περιμένω απο όσους έκαναν το deal να παραλάβουν, ωστε να προχωρήσω σε καποια παραγγελια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω νέα και μάλιστα ελαφρώς αισιόδοξα....

Συνέχισα και σήμερα να παίρνω τηλέφωνο στο inthebox και κάποια στιγμή άρχισε αντι το σπαστικό τουτουτουτουτουτ... να βγαινει μια κοπελα και να λεει "Το τηλεφωικό μας κέντρο αναβαθμίζεται, θα λειτουργεί από αύριο 8-6 και λυπουμαστε ειλικρινα κ ζηταμε συγγνωμη για την οποια αναστατωση εχουμε δημιουργησει.Οτι θελετε μεχρι τοτε μπορειτε να μας το στειλετε με email"

To θεωρω αισιοδοξο και περιμενω αυριο να καταφερω να μιλησω με καποιον απο το καταστημα και να ενημερωθω για την πορεια της παραγγελειας μου..!!!

Οψόμεθα λοιπόν...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...