Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχεις αδικο σε αυτα που λες... ομως ξεχνας τον μεσαζοντα, που σε αυτην την περιπτωση ειναι ενα γνωστο και αξιοπιστο (απ'οσο ξερω) site, το goldendeals!

Εαν δεις στο site του inthebox, για το πως θα παρεις την τηλεοραση, σου λεει να γραφτεις και να βαλεις στο καλαθι την TV και μετα να δωσεις τον κωδικο που σου εστειλε το goldendeals.

Αυτο λογικα σημαινει οτι η πληρωμη εγινε στο goldendeals και οχι στο καταστημα, κι αν καποιος την πατησει απο αυτο, θα ειναι το goldendeals.

Ευχομαι παντως να την παρουν και οι 375, εαν ξαναμπει θα την παρω κι εγω!

 

 

Δεν γνωρίζω το InTheBox. Μπορεί να αποδειχθεί αξιόπιστο ή το αντίθετο.

 

Είναι καλό όμως να διαβάζουμε τους όρους χρήσης.

 

Απόσπασμα από GoldenDeals

 

Β. ΥπηρεσίεςΙστοσελίδας/Διαδικασία & Όροι Παροχήςτων Υπηρεσιών

 

 

 

 

''XI. Σε περίπτωση που ο Προμηθευτής, μετά την ενεργοποίηση της Προσφοράς, τεθεί σε καθεστώς πτώχευσης ή λύσης και εκκαθάρισης ή αναγκαστικήςδιαχείρισης με αποτέλεσμα την αδυναμία παράδοσης του Προϊόντος/Υπηρεσίας η Εταιρία ουδεμία υποχρέωση έχει έναντι αυτού του Αγοραστή.''

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτό που ίσως δεν πρόσεξαν οι περισσότεροι είναι ότι είχε/έχει και την 40αρα σε καλή τιμή 669e με δώρο 2 γυαλιά 3d που κάνουν 80ε το ένα αν κατάλαβα καλά.. Και ίσως να δέχονται αντικαταβολή σε αυτήν την περίπτωση.. Πολύ προτιμότερο από το να σου δεσμεύουν τα χρήματα 1-2 μήνες και να έχεις την αγωνία αν και πότε θα παραλάβεις. Κατ´εμέ είναι απαράδεκτο να βγαίνεις σε site προσφορών και να πουλάς πράγματα που δεν έχεις σε στοκ.. Με αυτή τη λογική θα βγαίνουν όλοι & θα πουλάνε 5.000 τηλεοράσεις και θα βάζουν εκ των υστ´ερων την παραγγελία στην αντιπροσωπεία ή απευθείας σε προμηθευτή του εξωτερικού για καλύτερες τιμές. Απ´την άλλη βέβαια, καλό είναι να έχουμε εκπτώσεις έστω και με καθυστερημένη παράδοση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε οποιες περιπτωσεις μου εχει τυχει η ξερω οπου εχει κλεισει κατι και το deal δεν ειναι δυνατον να πραγματοποιηθει ειτε εχει επιστραφει μεγαλο μερος του ποσου αν μιλαμε για υπηρεσιες καποιας διαρκειας ή επιστροφη ολου του ποσου (π.χ. γευμα σε εστιατοριο).

 

Νομιζω οτι αυτο που εννοει ο παραπανω ορος δε σημαινει οτι μπορει να παρει τα χρηματα και να το σκασει αλλα οτι η ολη συναλλαγη εχει να κανει με τον αγοραστη και το goldendeals. Απο τις συναλλαγες γενικα που εχω κανει θα ελεγα οτι ειναι δυσκολο να χασετε τα χρηματα σας και στη χειροτερη δε θα παρετε την τηλεοραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι τα χρήματα δεν πήγαν στο μαγαζί είναι σίγουρο.

Αυτό που δεν ξέρουμε είναι οι όροι που βάζουν οι πάροχοι προσφορών στη συνεργασία τους με τους πωλητές και, δυστυχώς, δεν υπάρχει καμία αναφορά στο θέμα αυτό αν και λειτουργούν πάνω από 1 χρόνο, ο αριθμός τους αυξάνεται με αριθμητική, προς το παρόν, πρόοδο, και μετριέται με δύο ψηφία.

χοντρικα στο 20% ειναι η προμηθεια τους.τα πιο μεγαλα sites ισως παιζουν και παραπανω και οι μικροτεροι παιχτες,οι καινουριοι, σιγουρα λιγοτερο.

παντως η τιμη δεν ειναι πατωμα.32αρα ειναι,μην τρελενεστε.μια χαρα μεγεθος ειναι απλα περασε η εποχη που πηγαινανε ολοι στις 32'' επειδη η normal crt τοτε ηταν στις 29''.με λιγα λογια την σπρωχνουνε σε τιμια τιμη γιατι φαινεται καλο μηχανημα αλλα κ απ την αλλη με 7-8 κατοσταρικα βρισκεις 47αρα demo αξιοπρεπεστατη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω παρει και εγω το κουπόνι και όπως είναι λογικό ανησυχώ, ψάχνοντας βρήκα αυτό:

http://www.mellon.gr/%CE%95%CE%99%CE%94%CE%97%CE%A3%CE%95%CE%99%CE%A3/tabid/68/vw/1/ItemID/1747/Default.aspx

Ελπίζω να μην αποδειχθεί απάτη το inthebox.

 

Επίσης, ξέρει κανείς αν όντως μπορείς να το ακυρώσεις και να πάρεις όλο το ποσό πίσω όπως λέει στο site του goldendeals?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το θέμα των όρων και των διαδικασιών πώλησης αγαθών από παρόχους προσφορών, που προβληματίζει πολλούς από εμάς, σκέφτηκα να ανοίξω αυτό το θέμα, ώστε αφενός να ενημερωθούμε, ως αγοραστές, αφετέρου να είναι συγκεντρωμένη όλη η σχετική πληροφορία σε ένα thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mail που μου εστειλαν σημερα στις 9:30 πρωι πρωι απο τα GoldenDeals

Υπ΄οψιν οτι ημουν περιπου στους 200 με 220 οταν εκανα την παραγγελια μου.

 

Γεια σας,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η προσφορά «399€ για την απόλυτη εκδοχή της Smart TV, την Samsung UE32D6500 32" 3D LED, που θα μεταφέρει στο σαλόνι σας τη μαγεία της τρισδιάστατης εικόνας και προηγμένες δυνατότητες σύνδεσης, με ένα μόνο τηλεχειριστήριο, από το ηλεκτρονικό κατάστημα InTheBox!» από το GoldenDeals.gr

ολοκληρώθηκε με επιτυχία! To κουπόνι σας είναι έτοιμο προς εκτύπωση στη σελίδα Τα Golden Deals μου, αφού πρώτα συνδεθείτε εισάγοντας το email σας και το password πατώντας εδώ.

Ο κωδικός της συναλλαγής σας είναι xxxxxxxxx και θα πρέπει να τον αναφέρετε σε οποιαδήποτε επικοινωνία σας με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών του GoldenDeals.gr

Στοιχεία Αγοράς

Προσφορά: 399€ για την απόλυτη εκδοχή της Smart TV, την Samsung UE32D6500 32" 3D LED, που θα μεταφέρει στο σαλόνι σας τη μαγεία της τρισδιάστατης εικόνας και προηγμένες δυνατότητες σύνδεσης, με ένα μόνο τηλεχειριστήριο, από το ηλεκτρονικό κατάστημα InTheBox!

Τιμή ανά κουπόνι: 399 ευρώ

Ποσότητα: 1

Συνολικό κόστος: 399 ευρώ

 

Οδηγίες

Η πιστωτική σας κάρτα χρεώθηκε με το συνολικό ποσό των 399 ευρώ για λογαριασμό του GoldenDeals.gr. Στο αντίγραφο κίνησης του λογαριασμού της κάρτας σας θα εμφανιστεί η χρέωση των 399 ευρώ με περιγραφή “XE GOLDEN DEALS”.

To email αυτό αποτελεί ηλεκτρονικό αποδεικτικό και όχι απόδειξη αγοράς. Την απόδειξη αγοράς θα την παραλάβετε από το κατάστημα που θα εξαργυρώσετε το κουπόνι.

ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΕΤΕ το κουπόνι σας, θα πρέπει να μεταβείτε στην επιχείρηση που αναφέρεται στην προσφορά, έχοντας μαζί σας το εκτυπωμένο κουπόνι μαζί με την αστυνομική ταυτότητα ή το διαβατήριο ώστε να γίνει η απαραίτητη ταυτοποίηση. Το ονοματεπώνυμο που αναφέρεται στο κουπόνι θα πρέπει να συμφωνεί με τα στοιχεία της ταυτότητας ή του διαβατηρίου.

Αν έχετε ερωτήσεις, δείτε πρώτα τις Συχνές Ερωτήσεις (FAQ) ή επικοινωνήστε μαζί μας εδώ.

Σας ευχαριστούμε για την αγορά σας και μην ξεχνάτε ότι το GoldenDeals.gr σας προσφέρει καθημερινά εκπτώσεις από 40% έως 90% σε κατηγορίες υπηρεσιών όπως Εστιατόρια, Ξενοδοχεία, Θέατρα, Υπαίθριες Δραστηριότητες, Υγεία & Ομορφιά και άλλες πολλές…

Σας ευχαριστούμε,

Golden Deals, όλοι μαζί κερδίζουμε!

goldendeals.gr

Λαμβάνετε αυτό το email γιατί έχετε κάνει αγορά στο Golden Deals. To email αυτό ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ για τη συγκεκριμένη προσφορά. Παραπάνω αναφέρονται οι οδηγίες εκτύπωσης του κουπονιού το οποίο θα μπορείτε να εξαργυρώσετε σύμφωνα με τα στοιχεία και όρους της προσφοράς.

 

(Για να δουμε....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω παρει και εγω το κουπόνι και όπως είναι λογικό ανησυχώ, ψάχνοντας βρήκα αυτό:

http://www.mellon.gr/%CE%95%CE%99%CE%94%CE%97%CE%A3%CE%95%CE%99%CE%A3/tabid/68/vw/1/ItemID/1747/Default.aspx

Ελπίζω να μην αποδειχθεί απάτη το inthebox.

 

Επίσης, ξέρει κανείς αν όντως μπορείς να το ακυρώσεις και να πάρεις όλο το ποσό πίσω όπως λέει στο site του goldendeals?

 

Ναι φυσικα μπορεις να ακυρωσεις το deal, το εχω κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο τρελλαίνομαι όμως ρε γαμώτο που εδώ και 20 λεπτά παίρνω και στα 2 τηλέφωνα του inthebox και μιλάνε.............αλλά ούτε καν να βγαίνει ενα μηνυμα αναμονής.......απλα μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ.....και μαλλον θα παω απο κει .....γιατι αρκετη αγωνια κουβαλησα ολο το ΣΚ ...και αν δεν υπαρχει εταιρια θα τους μπιπ μπιπ μπιπ κ εγω!!!!

 

το ενα απο τα δύο μόλις το κατέβασαν...... "η τηλ συνδεση που καλειται δεν λειτουργει προσωρινα για τεχνικους λόγους.........." Ε ρε γλέντιαα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο τρελλαίνομαι όμως ρε γαμώτο που εδώ και 20 λεπτά παίρνω και στα 2 τηλέφωνα του inthebox και μιλάνε.............αλλά ούτε καν να βγαίνει ενα μηνυμα αναμονής.......απλα μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ.....και μαλλον θα παω απο κει .....γιατι αρκετη αγωνια κουβαλησα ολο το ΣΚ ...και αν δεν υπαρχει εταιρια θα τους μπιπ μπιπ μπιπ κ εγω!!!!

 

Φυσιολογικά, δεν πρέπει να ανησυχείς, αφού ήδη στέλνουν τα ενημερωτικά για την εκτύπωση των κουπονιών.

Αυτό σημαίνει ότι η διαδικασία, από την πλευρά του παρόχου, συνεχίζεται κανονικά.

Αφού μπορείς να επισκεφθείς το κατάστημα, ρώτα τους πότε θα παραλάβεις τη συσκευή, ώστε να ησυχάσεις τελείως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι δεν ειναι καταστημα...ειναι γραφεια.Κ πως θα φανει να σκασω εκει σαν την τρελλη να ρωταω ποτε θα μου ρθει το προιον.Απο την αλλη ας εχουν πιο εξυπηρετικο τηλεφωνικο κεντρο.Προφανως οπως αναφερουν κ στο σαιτ του τουε δεν εχουν αυτοι τα προιοντα απο αλλου τα στελνουν οι μεταφορικες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψυχραιμια!!!

:)

 

Αλλωστε μεχρι τοτε(20 εργασιμες) πρεπει να κανεις υπομονη.

 

•Η παράδοση γίνεται μέσα σε 7 - 10 εργάσιμες μέρες, ενώ σε περίπτωση εξάντλησης των αποθεμάτων θα γίνει νέα παραλαβή σε 10 - 15 μέρες (σε περίπτωση νέας παραγγελίας οι παραδόσεις θα πραγματοποιηθούν εντός 20 εργάσιμων ημερών).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο τρελλαίνομαι όμως ρε γαμώτο που εδώ και 20 λεπτά παίρνω και στα 2 τηλέφωνα του inthebox και μιλάνε.............αλλά ούτε καν να βγαίνει ενα μηνυμα αναμονής.......απλα μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ.....και μαλλον θα παω απο κει .....γιατι αρκετη αγωνια κουβαλησα ολο το ΣΚ ...και αν δεν υπαρχει εταιρια θα τους μπιπ μπιπ μπιπ κ εγω!!!!

 

το ενα απο τα δύο μόλις το κατέβασαν...... "η τηλ συνδεση που καλειται δεν λειτουργει προσωρινα για τεχνικους λόγους.........." Ε ρε γλέντιαα......

 

οσο αντιεπαγγελματικο και να ειναι αυτο αν αποφασισαν να τους παρουν και οι 350 τηλεφωνο μαλλον θα τους εστριψε ή αυτος που θα σηκωνε τηλεφωνα μαλλον θα ηθελε να κανει και καποια αλλη δουλεια. Μην ανησυχεις αν θελεις μπορεις να ακυρωσεις το deal σου. Τι εννοεις αν υπαρχει εταιρεια; Απ οτι καταλαβα υπηρχε και προηγουμενη προσφορα στο goldendeals λες να μην υπαρχει η εταιρεια και να τους εβαλαν ξανα στο site τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...