Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτούσα αυτό για όποιν ενδιαφέρεται:Link, με λιγα λογια δεν ειναι fullhd το 3D τους και γενικα ειναι κακής ποιοτητας. Το ξερω οτι πολλοί δεν ενδιαφέρονται για αυτο το χαρακτηριστικό, απλά το αναφέρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κοιτούσα αυτό για όποιν ενδιαφέρεται:Link, με λιγα λογια δεν ειναι fullhd το 3D τους και γενικα ειναι κακής ποιοτητας. Το ξερω οτι πολλοί δεν ενδιαφέρονται για αυτο το χαρακτηριστικό, απλά το αναφέρω...

 

το έχω αναφέρει σε προηγούμενο post παραθέτοντας review της συγκεκριμένης τηλεόρασης. αν θες διάβασε το, το εξηγεί καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι και αλλιώς το 3D σε αυτές τις ίντσες δεν έχει και πολύ νόημα, (ίσως και για αυτό να μην είναι hd στο 3d) τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά συν την πολύ καλή τιμή είναι που την κάνουν ενδιαφέρουσα σαν πρόσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιτελους επιασα γραμμη και μιλησα με in the box.Μου ειπε οτι εχει 400 παραγγελιες και οτι θα θοδουν ολες οι τηλεορασεις σε 10 με 15 μερες.

Επεξ/σία από maomao
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή θα σου δώσουν τηλεόραση των 600-800 ευρω με 399 δεν θα ξαναπάρεις τίποτα από αυτούς?????????

 

ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!

 

(Επειδή έγινε επεξεργασία μετά την απάντηση μου στο από πάνω μήνυμα του mamao, παραθέτω τι ακόμα έλεγε, γιατί έτσι φαίνεται ξεκρέμαστο και αλλού για αλλού το δικό μου μήνυμα.)

 

maomao είπε:

Επιτελους επιασα γραμμη και μιλησα με in the box.Μου ειπε οτι εχει 400 παραγγελιες και οτι θα θοδουν ολες οι τηλεορασεις σε 10 με 15 μερες.

Δεν ξαναπαίρνω ούτε μανταλάκια από αυτους.

Επεξ/σία από eXrhsots
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή θα σου δώσουν τηλεόραση των 600-800 ευρω με 399 δεν θα ξαναπάρεις τίποτα από αυτούς?????????

 

ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!

Καλημερα ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΜΕ-τους επαιρνα τηλ 4 μερες και ητανε κατεβασμενο -σε email δεν απαντησαν.Η προσφορα ειναι πολυ καλη αλλα οι καιροι ειναι δυσκολη και για μενα τουλαχιστον 400ε δεν ειναι αμελητεο ποσο για να τα χασω ετσι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να κρίνω ένα μαγαζί αρνητικά που μου λέει ότι θα μου παραδώσουν αυτό που παρήγγειλα μέσα στα χρονικά όρια που μου έθεσαν.

Εάν περάσουν οι (μέχρι) 20 εργάσιμες που ζητούν και προϋποθέτουν σαν μέγιστο όριο για να παραδώσουν, τότε πάμε όλοι μαζί να τους φάμε.

Και θα τους φάμε σίγουρα γιατί είμαστε πολλοί.

Τώρα για τα υπόλοιπα (τηλεφωνά mail κλπ) έχεις ένα δίκιο αλλά αν σκεφτείς ότι μόνο από την τηλεόραση έχουν 400 παραγγελιές και από ότι είδα κάπου 160 από την φωτογραφική μηχανή καταλαβαίνεις τι θα γίνεται αν αναλογιστείς ότι συνήθως στα ηλεκτρονικά μαγαζιά απασχολούν από έναν (ιδιοκτήτης επιχειρηματίας) έως ελάχιστα άτομα.

Για αυτό λοιπόν συνιστώ υπομονή και εγρήγορση.

B) :unsure:

(ακουσες stalitsa? :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αγορες απο το internet εχουν καποιο ρισκο για αυτο ειμαι καχυποπτος και με αυτες τις συνθηκες που συναντησα στο εν λογω σαιτ καταλαβαινεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό είναι αυτό που λες αλλά από την άλλη κανείς δεν μας έβαλε με το ζόρι να κάνουμε μια αγορά που δεν την θέλαμε .

Την είδαμε , είχαμε χρόνο να την κρίνουμε και προχωρήσαμε.

Αν είχες - είχαμε ενδείξεις, ενδοιασμούς και επιφυλάξεις θα έπρεπε να μείνουμε από έξω και να παρακολουθούμε τους άλλους που την πάτησαν, η που έκαναν μια πολύ επιτυχημένη αγορά.

Αλλοιως μπαίνουμε στο παιχνίδι και περιμένουμε την κατάλληλη ώρα για να κλάψουμε, που σίγουρα ακόμα δεν ήρθε..

Να θυμόμαστε όλοι που παραγγείλαμε, ότι έχουμε δικαίωμα μέσα σε 14 ημέρες να ακυρώσουμε την παραγγελιά μας μέσω του goldendeals.

Μετα....... :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω συνέχιζω να μην έχω καμια ανταπόκριση απο το τηλεφωνο.Που ειτε μιλαει ειτε δεν το σηκωνουν μεχρι να βγει τηλεφωνητης.

Δεν θεωρω οτι αυτο σημαίνει "αναβάθμιση του τηλεφωνικου μας κέντρου" οπως και να χει...Επισης οκ ησυχασα καπως που καποιος τους βρηκε και που ειπαν οτι θα παραδωθουν οι τηλεορασεις μεσα σε 10-15 μερες αλλα εγω αν δεν παραδωθουν εως τοτε δε θα μπορω να κανω ακυρωση....οποτε δεν καλυπτομαι...δεν ξερω ακομα τι θα κανω με το θεμα.Δεν το θεωρω ουτε κ εγω εμπιστοσυνης απο την αποψη οτι τα αναγραφομενα στοιχεια στο σαιτ ειναι λανθασμενα (δεν υπαρχει επιχειρηση στη διευθυνση που λενε) 2- το τηλεφωνικο καεντρο ειναι ανυπαρκτο κ απαραδεκτο.Και δεν με αφορα τι υπαρχει αποπισω.Απο πισω υπαρχει καποιος που ηξερε οτι θα εχει 375 παραγγελειες.Aρα επρεπε να ξερει κ το πως θα τις αντιμετωπισει.Και τελος αλλο ψεμα οτι μπορει να υπαρχει επικοινωνια μεσω email εχω στειλει 3 mails κ δεν εχω λαβει καμια πληροφορια για την πορεια της παραγγελειας μου.

Κατω απο αυτες τις συνθηκες πιστευω πως εχω καθε δικαιωμα να μην θεωρω αξιοπιστο το συγκεκριμενο καταστημα και να μην το προτεινω ακομα κ αν λαβω τελικα την τηλεοραση μου γιατι σε μια συμφωνια με 2 μερη εγω ειμαι σε ολα μου ενταξει κ αυτοι σε τιποτα μεχρι στιγμης.Και αυτοι ειναι οι κανονες της αγορας.Πρεπει οτι λες να κανεις.

Τεσπα...ελπιζω να καταφερω να τους βρω μεχρι την Παρασκευη αλλιως ακυρωνω.Δεν με καλυπτει το οτι εχει παρει καποιος αλλος τηλ κ σε αυτον το σηκωσαν.

Παρολα αυτα maomaoμπορεις να μας πεις τι ακριβως σου ειπαν?Εσενα σε εχουν ενημερωσει με καποιο email για την παραγγελεια?Στο κατω κατω δεν καταλαβα δεν πρεπει να μας παρει εστω ενα τηλ η μεταφορικη πριν ερθει να μας πει θα ειστε εκει?εχουμε να σας φερουμε tv...

τεσπα..τα ειπα παλι κ συγχηστηκα...τα θυμηθηκα δλδ και εκνευριζομαι με τον εαυτο μου που με εβαλα σε τετοια διαδικασια.

Νομιζω δεν αξιζει τον κοπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το Golden Deals έχεις 14 μέρες να ακυρώσεις την παραγγελία. Από την τράπεζα πόσες μέρες δικαιούσαι για να αμφισβητήσεις την συναλλαγή?

 

Πάντως το ότι δεν υπάρχει επιχείρηση σαν φυσική έδρα μυρίζει λίγο περίεργα + το τηλέφωνο που (υποτίθεται απαντάει 11-2) και εμφανίζεται απόρρητο στο Whitepages.

 

Άν ήταν σοβαρός ο επιχειρηματίας υπάρχει η λύση του call center δηλαδή η εκτροπή των γραμμών της εταιρείας σε ένα οργανωμένο τηλεφωνικό κέντρο που εκπαιδεύεται σε ελάχιστο χρόνο για να απαντάει σε 5-10 βασικές ερωτήσεις των καταναλωτών.

 

Άν από την άλλη όπως αναγράφει στο site χρησιμοποιεί τις τιμές κάτω του κόστους για να διαφημιστεί, ο κύριος inthebox (ούτε όνομα εταιρείας αναγράφεται για να ελέγξεις τουλάχιστον ότι υπάρχει εταιρεία) αυτή τη στιγμή έδωσε:

 

100 ευρώ χ 375 τεμάχια δηλαδή 37.500 ευρώ + 8.000 ευρώ (τουλάχιστον) προμήθεια σε golden deals = 45.500 ευρώ έξοδα διαφήμισης μόνο γι'αυτήν την προσφορά

 

Τώρα ποιος σοβαρός άνθρωπος θα έδινε 45.000 ευρώ για διαφήμιση και δεν θα είχε καν κατάστημα και τηλεφωνικό κέντρο?

Κατά τη γνώμη μου το θέμα βρωμάει από μακριά και τα νούμερα απλά δεν βγαίνουν. Το σίγουρο είναι ότι κάποιος (πχ golden deals) έχει αυτή τη στιγμή 149.625 euro ζεστά μετρητά πάνω στο τραπέζι και κάνει δουλειές με αυτά. Η ρευστότητα είναι το μεγαλύτερο θέμα των επιχειρήσεων σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

100 ευρώ χ 375 τεμάχια δηλαδή 37.500 ευρώ + 8.000 ευρώ (τουλάχιστον) προμήθεια σε golden deals = 45.500 ευρώ έξοδα διαφήμισης μόνο γι'αυτήν την προσφορά

 

 

Από αυτό τον υπολογισμό κρατάω το ότι υπολόγισες ένα 5% ως προμήθεια, στον πάροχο της προσφοράς, για κάθε πωλούμενο κομμάτι.

Προσπαθώντας να προσδιορίσω την προμήθεια που παίρνει ο πάροχος, νομίζω ότι είναι λίγο και, προσωπικά, το υπολογίζω σε 10% τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαζικες ακυρωσεις ειναι η μονη λυση και καταγγελια και σπασιμο στο GoldenDeals καθημερινα μεχρι να καταλαβουν οτι εχουν κοστος και αυτοι(παραπονα, δεν ξαναγοραζουμε και τετοια...), παλι καλα που δεν αγορασα και εγω, ειναι τραγικη η κατάσταση...να μην εχουν 1 τηλεφωνο...απαραδεκτο, δεν απασχολει ουτε 1 ατομο η εταιρία, το Golden Deals δεν ελεξε τη φυσικη εδρα της επιχειρησης πριν τους βαλει;; ετσι οτι ναναι, μου μυριζει απατη παιδια! γιαυτο να μη χανεται ο χρονος σπασιμο στο GoldenDeals...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελλο....ψαχνοντας στο νετ για το inthebox επεσα στη σελιδα του στο fb...και μετα σε ποστ του...και σας το παραθετω....περιμενω σχολια σας......

 

George Moraitis -> GoldenDeals.gr

Super exipiretisi!!!!!!! Jetsons paralavi ap to mellon se mia mera!den ginontai auta!!!

Like · · 14 hours ago ·

 

GoldenDeals.gr Γεια σου George Moraitis! Καλό μήνα! Τι εννοείς;

13 hours ago · Like

 

InTheBox.gr Είναι ο 1ος παραλήπτης της Samsung 3D o George! Πώς είναι η τηλεόραση George?

3 hours ago · Like

 

Stalitsa: εμεις που προσπαθουμε να επικοινωνησουμε με το καταστημα απο την Παρασκευη και δεν τα καταφερνουμε τι πρεπει να κανουμε???Μηπως να ακυρωσουμε?Και εχουμε παραγγειλει κ εμεις την tv.Και τηλεφωνικη ανταποκριση δεν υπαρχει.Ουτε διαδικτυακη, μεσω email.Νομιζω οτι το ελαχιστο που πρεπει να γινει ειναι ενημερωση για την πορεια της παραγγελειας.Δε γινεται αλλοι να εχουν παραλαβει κ αλλοι να σκεφτοντε να ακυρωσουν.Και πιστεψτε μας ειμαστε πολλοι.

 

και συνεχιζω να βρισκω γιατι ειδα οτι πριν απο 28 λεπτα απαντησε...μηπως μου απαντησει καποιος και μενα...

 

InTheBox.gr

Για όσους μας τη ζήτησαν στην καλύτερη τιμή της αγοράς!!!!!

See translation

 

SAMSUNG Τηλεόραση LED 3D UE40D8000 40''

www.inthebox.gr

Η Samsung φέρνει την επανάσταση στο design των τηλεοράσεων LED με την UE40D8000.

Like · · Share · Yesterday at 01:17 ·

Mariah Lavantsioti likes this.

 

Katherine : Θα ξαναβάλετε προσφορά την 32άρα που δεν προλάβαμε;;,

5 hours ago · Like

 

InTheBox.gr: Την 32'' σε προσφορά δεν είναι εφικτό. Ψάχνουμε να βγάλουμε ένα σετ σε 3D [τηλεόραση, home cinema + γυαλιά] και θα σας ενημερώσουμε!

29 minutes ago · Like

Stalitsa : εμείς που πηραμε το κουπονι της 32αρας πότε θα ενημερωθουμε για την πορεια της παραγγελειας μας?

27 seconds ago · Like

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

InTheBox [email protected]

5:26 π.μ. (Πριν από 3 ώρες)

 

προς Εμένα

 

 

Χαίρετε Κ.xxxxxx xxxxxxxxx,

η κατάσταση της παραγγελίας No. xxxxxxxxxx έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Πληρωμένη

Σχόλια στην παραγγελία σας: Η παραγγελία σας θα αποσταλεί εντός 7-12 εργασίμων λόγω σειράς προτεραιότητας. Θα ενημερωθείτε ξανά 1 ημέρα πριν την αποστολή. Ευχαριστούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...