Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Goldendeals=Χρυση Ευκαιρια = Ομιλος Πλακοπητα (Global Finance )

 

Link

 

Με λιγα λογια δεν προκειται να χασετε τα χρηματα σας...

 

ΥΓ

Πρωην υπαλληλος ΧΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Goldendeals=Χρυση Ευκαιρια = Ομιλος Πλακοπητα (Global Finance )

 

Link

 

Με λιγα λογια δεν προκειται να χασετε τα χρηματα σας...

 

ΥΓ

Πρωην υπαλληλος ΧΕ

 

ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ, ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΤΥΠΟΥ ALAPIS-OMΙΛΟΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗ, ΙΜΑΚΟ-ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΝΕRGA- HELLAS POWER (ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΠΟΥ ΤΣΕΠΩΣΑΝ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΗΣ ΔΕΗ ΤΑ ΧΑΡΑΤΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΑΠΕΔΩΣΑΝ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ), ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΟΙ, ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΜΠΝΕΟΝΤΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΛΤΑΔΟΡΟΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΚΥΡΑ-ΜΑΙΡΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, ειμαι και γω απο τους ατυχους, μαλιστα επειδη δεν ειχα προλαβει την προσφορα την εκανα την παραγγελια απ ευθειας στο in the box,με πολυ καλη εξυπηρετηση θα ελεγα. Για την ωρα ειμαι ηρεμος αν και το in the box ειναι πραγματι αφαντο.Αυτο που θα θελα να ρωτησω αν ξερετε ειναι πως εγω εχω πληρωσει μεσω pay pal οποτε σε περιπτωση που δεν πανε τα πραγματα οπως θελουμε, τι μπορω να κανω για? να διεκδικησω τα χρηματα μου πισω? πηρε ας πουμε κανεις σασ ποτε χρηματα πισω απο το pay pal? με τι διαδικασια?Αυτα, καλο κουραγιο σε ολους και ας ειμαστε προσεκτικοτεροι στο μελλον!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, ειμαι και γω απο τους ατυχους, μαλιστα επειδη δεν ειχα προλαβει την προσφορα την εκανα την παραγγελια απ ευθειας στο in the box,με πολυ καλη εξυπηρετηση θα ελεγα. Για την ωρα ειμαι ηρεμος αν και το in the box ειναι πραγματι αφαντο.Αυτο που θα θελα να ρωτησω αν ξερετε ειναι πως εγω εχω πληρωσει μεσω pay pal οποτε σε περιπτωση που δεν πανε τα πραγματα οπως θελουμε, τι μπορω να κανω για? να διεκδικησω τα χρηματα μου πισω? πηρε ας πουμε κανεις σασ ποτε χρηματα πισω απο το pay pal? με τι διαδικασια?Αυτα, καλο κουραγιο σε ολους και ας ειμαστε προσεκτικοτεροι στο μελλον!!

καλα κανεις και εισαι ηρεμος, αλλα κατα τη γνωμη μου δεν υπαρχει περιπτωση να παραλαβεις τιποτα, οποτε τριτη, πρωι-πρωι, ξεκινα την επικοινωνια με τραπεζες, paypal και ο,τι αλλο χρειαζεται. δεν μου εχει τυχει να χρησιμοποιησω ποτε τη συγκεκριμενη υπηρεσια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας' date=' ειμαι και γω απο τους ατυχους, μαλιστα επειδη δεν ειχα προλαβει την προσφορα την εκανα την παραγγελια απ ευθειας στο in the box,με πολυ καλη εξυπηρετηση θα ελεγα. Για την ωρα ειμαι ηρεμος αν και το in the box ειναι πραγματι αφαντο.Αυτο που θα θελα να ρωτησω αν ξερετε ειναι πως εγω εχω πληρωσει μεσω pay pal οποτε σε περιπτωση που δεν πανε τα πραγματα οπως θελουμε, τι μπορω να κανω για? να διεκδικησω τα χρηματα μου πισω? πηρε ας πουμε κανεις σασ ποτε χρηματα πισω απο το pay pal? με τι διαδικασια?Αυτα, καλο κουραγιο σε ολους και ας ειμαστε προσεκτικοτεροι στο μελλον!![/quote']

 

Κανε dispute χθες. Αν έχει λεφτά η κιουρία στο PayPal της (που σιγά μην έχει) θα της τα δεσμευσουν άμεσα.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε ημέρα γίνεται όλο και μικρότερος ο αριθμός των αγορών.

 

http://www.goldendeals.gr/deals/399euros-inthebox-tv?utm_source=SendGrid&utm_medium=email&utm_campaign=website

 

Να υποθέσω λόγω των ακυρώσεων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, ειμαι και γω απο τους ατυχους, μαλιστα επειδη δεν ειχα προλαβει την προσφορα την εκανα την παραγγελια απ ευθειας στο in the box,με πολυ καλη εξυπηρετηση θα ελεγα. Για την ωρα ειμαι ηρεμος αν και το in the box ειναι πραγματι αφαντο.Αυτο που θα θελα να ρωτησω αν ξερετε ειναι πως εγω εχω πληρωσει μεσω pay pal οποτε σε περιπτωση που δεν πανε τα πραγματα οπως θελουμε, τι μπορω να κανω για? να διεκδικησω τα χρηματα μου πισω? πηρε ας πουμε κανεις σασ ποτε χρηματα πισω απο το pay pal? με τι διαδικασια?Αυτα, καλο κουραγιο σε ολους και ας ειμαστε προσεκτικοτεροι στο μελλον!!

 

Έχεις 45 ημέρες από την ημερομηνία αγοράς να κάνεις dispute, δηλαδή άρνηση χρημάτων και θα σου επιστρέψει τα λεφτά το paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κι από μένα, είμαι κι εγώ μία από τους πολλούς που πήραμε την προσφορά, χωρίς να πάρουμε την τηλεόραση. Θα ήθελα να σας αναφέρω ότι την Παρασκευή μιλήσαμε με το Goldendeals και μας ανέφερε μία υπάλληλος εκεί ότι οι τηλεοράσεις παραδίδονται κανονικά κι ότι αν δεν μας παραδοθεί μέχρι και την Τετάρτη θα μας επιστραφούν τα χρήματα. Όταν της αναφέραμε ότι μιλήσαμε με την ACS στην Ηλιούπολη (και τα δύο καταστήματα της ACS) και μας είπαν ότι δεν έχουνε καμία παραγγελία προς παράδοση τον τελευταίο καιρό από το in the box, δεν σχολίασε κάτι. Εμείς ζητήσαμε την άμεση επιστροφή των χρημάτων και μας είπε ότι μέσα στην ερχόμενη εβδομάδα θα πιστωθεί το ποσό στην πιστωτική μας κάρτα. Εμείς καταλάβαμε ότι είναι γραμμή της εταιρείας Goldens deals να αναφέρει ότι οι τηλεοράσεις παραδίδονται κανονικά ίσως για να μην αναγκαστεί να επιστρέψει τα χρήματα στους δικαιούχους μαζικά, κάτι το οποίο είναι απαράδεκτο αν συμβαίνει γιατί λένε εν γνώσει τους ψέματα στον ήδη απατημένο καταναλωτή. Σε περίπτωση μαζικής αγωγής, είμαστε κι εμείς μέσα, θα παρακολουθώ το forum κι ό, τι νεότερο έχουμε θα σας ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως, στο αλμπουμ φωτογραφιων του fb της σιτεμενης, υπαρχει το inthebox. και καποιος χρηστης που πηγε και τους εκανε φασαρια απο κοντα, μια 45ρα ειδε.

οπως φαινεται, η κυρα-μαριω, μπορει να μην τα πολυκαταφερε στο web designing, στην καριερα και σε ο,τι αλλο φανταζοταν, αλλα μια χαρα τα παει με το photoshop.

αλλωστε, ειναι γνωστο οτι οι απατεωνες αλλαζουν μορφη, ταυτοτητα και ονομα οποτε χρειαστει

 

Ναι οντως τωρα το προσεξα, θα ειναι δικο της και το facebook αλλα με ψευτικη φωτογραφια.

 

"Poia einai h kaluterh genia??

1983"

 

Που συμπιπτει με την ηλικια των 29χρονων στο twitter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης στο inthebox πλεον η τιμη της 32αρας ειναι στα 549 ευρω (καμια σχεση με τα 799 της "αρχικης τιμης" στο g.d.)

Στους ορους ελεγε οτι το κουπονι ισχυει εως 30/4 και δινει -50% δηλαδη τωρα θα επρεπε αν καποιος δεν το ειχε καταχωρησει να δει τιμη 275 ευρω (!λεμε τωρα!).

Να σημειωσω οτι ειχα εκφρασει σε deal-site ΕΝΤΟΝΑ παραπονα πριν λιγο καιρο σχετικα με καποιες δηθεν προσφορες του car-gadgets (για οικολογικο τζακι κλπ που ειχαν σε κουπονια) αφου η τιμη της προσφορας ηταν ιδια (μην πω και μεγαλυτερη) απο καποια τιμη στην οποια πουλιοταν το ιδιο προϊον λιγο καιρο πριν το κουπονι, αλλα ειχαν προσπαθησει να τα μασησουν με διαφορες δικαιολογιες (και προσπαθησαν να μου την πουν κιολας --"καχυποπτος" κλπ--).

Τοτε δεν εδωσα σημασια (αφου δεν ειχα αγορασει τιποτα ουτως η αλλως) αλλα βλεπω τωρα οτι υπαρχει σοβαρη "σχεση" της μαιρουλας με το εν λογω site, οποτε μαλλον λυνονται οι οποιες αποριες ειχα.

Απλα θα επρεπε τα σοβαρα οπως θελουν να λεγονται deal-sites να προσεχουν να μην εκθετουν τα ιδια τους εαυτους τους τοσο ασχημα.

Απο την αλλη, στη μεγαλη πλειοψηφια των αναγνωστων της κατηγοριας "Προσφορές" ο,τι μας σερβιρουν το τσιμπαμε πανευκολα αν μας φανει καλη η τιμη, μεγαλο λαθος.

 

ΥΓ. Στη θεση των αγοραστων, δεν θα περιμενα παραδοση ουτε 1/3 ουτε 5/3 αλλα καποια νεα δικαιολογια για νεα καθυστερηση. Θεωρω οτι ηδη εχετε αργησει υπερβολικα να απαιτησετε αμεσα τα χρηματα σας πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρατω καποια επιφυλαξη για το αν θα επιστρεψει η goldendeals τα λεφτα μας, και για το τι ρολο παιζουν κι αυτοι, γενικοτερα. θα ειμαι σιγουρη μονο οταν τους δω να επιστρεφουν λεφτα, γιατι μεχρι τωρα απο αναβολη σε αναβολη το πανε και αυτοι. οταν τους ρωτησα τι θα γινει με τους τοκους που θα πρεπει να πληρωσουμε στην πιστωτικη μεχρι να επιστραφουν τα λεφτα μας, μου ειπαν οτι δεν μπορουν να κανουν κατι, οπως το περιμενα. εχω αναφερει ηδη το γεγονος στη ΓΓ καταναλωτη, και υπαρχουν κι αλλες υπηρεσιες που πιθανως να τους αφορα το θεμα. ΣΔΟΕ, διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος, κλπ κλπ

Περα απο το θεμα της kas Φαντομαιρης, το Golden deal γιατι δεν παιρνει θεση στο isomnia kai αφηνει να διασυρεται δημοσιως και να δυσφημιται πανελλαδικα; Μας λεει ακομα, μετα απο τοσο χαμο,οτι παραδινονται τηλεορασεις.Μηπως η σχεσεις της με το in the box δεν ειναι μονο επαγγελματικη;Μια σοβαρη επιχειρηση σαν κι αυτη,πως θα σωσει την φερεγγυοτητα της και θα επανορθωσει την αξιοπιστια της; Η παθητικη σταση της 'τσακιζει κοκκαλα',ενω με e-mail,τηλεφονα αν μας ενημερωνε θα μας ηρεμουσε καπως μετα απο τοση κοροιδια και απαξιωτικη σταση στους πελατες της!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ανησυχεί κάτι άλλο..

 

Βλέπουμε ότι εμφανίστηκαν ήδη δύο άτομα που έκαναν συναλλαγή εκτός golden deals και ένα που έδωσε εξτρά χρήματα για περισσότερες ίντσες.Κρίνοντας από το πόσοι σε αυτό το νήμα δήλωσαν ότι δεν πρόλαβαν την προσφορά ή παρακαλούσαν για κουπόνια από ενδεχόμενες ακυρώσεις,δεν το βρίσκω καθόλου απίθανο να έχει "πουλήσει" ή "αναβαθμίσει" άλλες 200 TV εκτός Golden deals,οπότε μην είστε σίγουροι ότι δεν έχει ήδη χρήματα τσεπωμένα και μάλιστα χωρίς το 25-30% προμήθεια του Golden.

 

Τροφή για σκέψη απλά,τα παραπάνω δεν είναι παρά μόνο υποθέσεις χωρίς στοιχεία :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ανησυχεί κάτι άλλο..

 

Βλέπουμε ότι εμφανίστηκαν ήδη δύο άτομα που έκαναν συναλλαγή εκτός golden deals και ένα που έδωσε εξτρά χρήματα για περισσότερες ίντσες.Κρίνοντας από το πόσοι σε αυτό το νήμα δήλωσαν ότι δεν πρόλαβαν την προσφορά ή παρακαλούσαν για κουπόνια από ενδεχόμενες ακυρώσεις,δεν το βρίσκω καθόλου απίθανο να έχει "πουλήσει" ή "αναβαθμίσει" άλλες 200 TV εκτός Golden deals,οπότε μην είστε σίγουροι ότι δεν έχει ήδη χρήματα τσεπωμένα και μάλιστα χωρίς το 25-30% προμήθεια του Golden.

 

Τροφή για σκέψη απλά,τα παραπάνω δεν είναι παρά μόνο υποθέσεις χωρίς στοιχεία :)

Συμφωνω μαζι σου, παρα λιγο να την ΄πατησω' κι εγω για αναβαθμιση,αλλα περα απο την νευρωψυχωτικη ταλαιπωρια που περασαμε, τα χρηματα μας εδω και ενα μηνα αποδιδουν τοκους η 'βουλωσαν καποιες τρυπες'οικονομικα ανοιγματα.Αν μας επιστρεψουν τα χρηματα μας τελικα,'ουτε γατα ουτε ζημια;'.Αν οχι υλικη αποζημιωση[τιλεω τωρα;] ηθικα ουτε ενα συγγνωμη;Κατα τα αλλα εχω δικαιωμα στην υποθεση που μου παραχωρουν τα απτα γεγονοτα, ειδικα οταν σε επικοινωνια με το Golden Deal για ακυρωση μου ειπαν οτι φαινεται οτι εχω παραλαβει ΤV!!!!! Στα δε Golden Deals μου στο site τους φαινεται εξαργυρωμενον το κουπονι μου!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...