Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συμφωνώ κι εγώ με τη Stalitsa7.Θα τ'ακούσουμε κι απο πάνω??

 

Φιλε μου ο Μονος λογος που δωσατε τους αριθμους πρωτοι ηταν για να λαβετε την τηλεοραση το γρηγοροτερο δυνατον . Δεν καταλαβα δλδ, υπαρχει 1 ατομο εδω μεσα που πιστευει το αντιθετο ? Η μηπως υπαρχει 1 ατομο που δεν βλεπει οτι ο λογος που τυχατε ευνοικοτερης μεταχειρισης ηταν για να ριξουν σταχτη στα ματια των αλλων ?

Οπως ειπαν και αλλοι ο καθενας κοιταει την παρτυ του και το πως θα βγει κερδισμενος, αυτο ομως Δεν καθιστα σωστη καποια συμπεριφορα, οχι κατεμε εστω. Επρεπε Ολοι οσοι παραγγειλαν κατι να περιμενουν υπομονετικα την σειρα τους και να μην ελπιζουν σε ευνοικοτερη μεταχειρηση ποσταροντας μυνηματα με τους κωδικους τους.

Ειναι σαν να εισαι στην ουρα στο σουπερ μαρκετ η στην τραπεζα και επειδη ξερεις τον ταμια (η επειδη αρχισες να παραπονιεσαι) να περνας μπροστα. Αν αυτο για σενα ειναι αποδεκτο καλως, δεν σημαινει ομως πως πρεπει να ειναι αποδεκτο και απο τους υπολοιπους και ηδη αρκετοι εκ των οποιων παραγγειλαν εχουν "πειραχτει" απο ολο αυτο.

Βεβαια λογικο να σε χαλαει τοσο εσενα οσο και οσους παρελαβαν οτι λεω αλλα δεν αλλαζει κατι, κανεις δεν επρεπε να εχει καλυτερη-ευνοικοτερη μεταχειριση απο καποιον αλλο, αυτος εξαλλου ειναι ενας απο τους λογους που αυτη η χωρα παει κατα διαολου και το γνωριζουμε ολοι αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα σε ολους.Καποιοι ρωτησατε πως η goldendeals ειναι σιγουρη για την εξαργυρωση των κουπονιων.Επειδη ειχα προσωπικη εμπειρια και σας το εργραψα παλιοτερα μαλλον δεν το καταλαβατε.Ολοι μετα την αγορα λαβατε εναν αριθμο κουπονιου γραμματα η και εναν συνδυασμο με αριθμους.Η λιστα με τους κωδικους στελνεται χωρις τα τρια τελευταια ψηφια στην συνεργαζομενη επιχειρηση,οποτε για να εξαργυρωθει το κουπονι πρεπει ειτε ο αγοραστης να προσκομισει το κουπονι ειτε να δωσει τα ψηφια που λειπουν τηλεφωνικα.Αν συμπληρωθει ο κωδικος,το κουπονι φαινεται εξαργυρωμενο στην gd.Aυτα τα λεω γιατι διαβασα οτι πολλοι εδωσαν τηλ.τον κωδικο τους και οτι οντως σε καποιον φαινοταν εξαργυρωμενο.Στην θεση σας θα καλουσα την gd να ελεγξει το κουπονι γιατι αν εχω δικιο και η κυρια Μαιρη σας ξεγελασε θα πρεπει να βρειτε τον τροπο να παρετε τα λεφτα σας πισω .Ουτωσι αλλως και η 1/3 ειναι πλεον πολυ κοντα.Αλλα σαιτ μαζευουν τα κουπονια απο τις συνεργαζομενες επιχειρησεις αλλα επειδη η gd ειχε μεγαλο ογκο δουλειας,επελεξε αυτον τον τροπο.Και εγω πιστευω οτι καποια προιοντα δοθηκαν για να θολωσουν τα νερα.Μακαρι να βρειτε ολοι το δικιο σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μας και εναν που δεν εχει προβλημα με οσα λες...γιατι ακομα ενας λογος που παει ετσι αυτη η χωρα ειναι που υπαρχουν ατομα σαν εσενα να σπερνουν παντου τη διχονια ακομα κ οταν ενα θεμα δεν τους αφορα.Πηγαία και αυθόρμητη κακία.Και το παραδειγμα με τους κωδικους και τη σειρα προτεραιότητας απλά άτοπο.Οσοι εχουν παρακολουθησει το θεμα απο την αρχη και το εννοω ,απο την αρχη.Πρωτο ποστ.Ξερουν πολυ καλα τι εγινε.Βλακεια μου εν τελει που χωρις καποιο οφελος ξαναεγραψα.μαλλον πρεπει να κανω και unsubscribe να ηρεμισει το κεφαλι μου σαν βολεμενος ελληνας...και να μην ασχολουμαι με την αγωνια των αλλων γιατι μπορει να βγω και υπαιτια στο τελος.Ποιος ξερει?Μηπως εγω τους πουλησα κουπονια?Μηπως ειμαι απλα χαιρεκακη κ μπαινω να βλεπω τι κριμα που ειναι οσοι δεν εχουν παραλαβει....ελεος απλα.Απορω γιατι δεν εχει καθαριστει το thread απο μοντερατορς του ινσομνια απο δεκαδες ανουσια και ΑΣΧΕΤΑ ποστ με το θεμα.Ανυπαρκτο μοντερατιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασα να σας πω οτι ζητειται και ο αριθμος της αστυνομικης ταυτοτητας και οτι ο καθε κωδικος πρεπει να συμφωνει με το ονομα του εκαστοτε αγοραστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μας και εναν που δεν εχει προβλημα με οσα λες...γιατι ακομα ενας λογος που παει ετσι αυτη η χωρα ειναι που υπαρχουν ατομα σαν εσενα να σπερνουν παντου τη διχονια ακομα κ οταν ενα θεμα δεν τους αφορα.Πηγαία και αυθόρμητη κακία.Και το παραδειγμα με τους κωδικους και τη σειρα προτεραιότητας απλά άτοπο.Οσοι εχουν παρακολουθησει το θεμα απο την αρχη και το εννοω ,απο την αρχη.Πρωτο ποστ.Ξερουν πολυ καλα τι εγινε.Βλακεια μου εν τελει που χωρις καποιο οφελος ξαναεγραψα.μαλλον πρεπει να κανω και unsubscribe να ηρεμισει το κεφαλι μου σαν βολεμενος ελληνας...και να μην ασχολουμαι με την αγωνια των αλλων γιατι μπορει να βγω και υπαιτια στο τελος.Ποιος ξερει?Μηπως εγω τους πουλησα κουπονια?Μηπως ειμαι απλα χαιρεκακη κ μπαινω να βλεπω τι κριμα που ειναι οσοι δεν εχουν παραλαβει....ελεος απλα.Απορω γιατι δεν εχει καθαριστει το thread απο μοντερατορς του ινσομνια απο δεκαδες ανουσια και ΑΣΧΕΤΑ ποστ με το θεμα.Ανυπαρκτο μοντερατιον.

 

1) Ολους τους αφορα οταν καποιοι ειναι "πονηροι" και προσπαθουν να βολεψουν την παρτυ τους, δεν εχει να κανει με την συγκεκριμενη προσφορα, υπαρχει Σωστο και Λαθος, τπτ περισσοτερο, τπτ λιγοτερο...Το αστειο ειναι οτι πας να βγεις και απο πανω....

 

2) Κανενα ποστ δεν ειναι ασχετο, βγηκε μια προσφορα, μπηκαν παραγγελιες, καποιοι προσπαθησατε επιτυχως να "κοψετε" δρομο και οι αλλοι πηραν "παγακια"...Ειμαι σιγουρος πως αν το Insomnia χρειαστει ποτε moderator οπως αυτους που εχει το InTheBox στην σελιδα τους θα εισαι η πρωτη στην λιστα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοι ειστε ετοιμοι για καυγα,Δεν κατηγορησα κανεναν δεν ειχα προθεση για κατι απλα σας εξηγησα οτι ισως αθελα σας σας κοροιδεψε καποια κυρια.Ουτε χαιρομαι για την κατασταση,αντιθετως λυπαμαι που υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι σαν την κυρια Πρεβεζανου.Δεν θα ηθελα να μπω σε προσωπικη αντιπαραθεση με κανεναν γιατι ουτωσι αλλως δεν εθιξα κανεναν σας νομιζω και επιθυμω να μην μιλατε και εσεις ασχημα για μενα

 

Συγνωμη stalitsa αλλα νομιζα οτι αναφεροσουν σε μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιοι ειστε ετοιμοι για καυγα,Δεν κατηγορησα κανεναν δεν ειχα προθεση για κατι απλα σας εξηγησα οτι ισως αθελα σας σας κοροιδεψε καποια κυρια.Ουτε χαιρομαι για την κατασταση,αντιθετως λυπαμαι που υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι σαν την κυρια Πρεβεζανου.Δεν θα ηθελα να μπω σε προσωπικη αντιπαραθεση με κανεναν γιατι ουτωσι αλλως δεν εθιξα κανεναν σας νομιζω και επιθυμω να μην μιλατε και εσεις ασχημα για μενα

 

 

λαζαρια τπτ απο οσα ειπα δεν πηγαινε για σενα.Ευχαριστουμε για την συνεισφορα σου στο ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επρεπε Ολοι οσοι παραγγειλαν κατι να περιμενουν υπομονετικα την σειρα τους και να μην ελπιζουν σε ευνοικοτερη μεταχειρηση ποσταροντας μυνηματα με τους κωδικους τους.

 

 

 

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου, θα συμφωνήσω μαζί σου. Ειδικά από τη στιγμή που έγινε γνωστό ότι η κα. Μαίρη διαβάζει το φόρουμ.

 

Τέλος πάντων, το θέμα είναι να πάρουμε όλοι τις τηλεοράσεις και τις φωτογραφικές, για να μην πικραινόμαστε άδικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με δεδομένο ότι, όπως αποδείχτηκε με βάση τα στοιχεία του scoopmail1, οι τηλεοράσεις πουλήθηκαν από το PixmaniaPro, δηλαδή μια επιχείρηση (Pixmania) που έχει ιστορία στις ιντερνετικές πωλήσεις και δεν είναι χθεσινό (έχω αγοράσει και ακριβά προϊόντα από αυτό), και όχι από την κ. Πρεβεζάνου που έκανε τη συγκεκριμένη προσφορά, μέσω του GD, στην ελληνική αγορά, νομίζω ότι είναι λάθος σου να δημιουργείς αμφιβολίες στα 8 άτομα που παρέλαβαν την τηλεόραση.

 

Καλα, οταν παρουσιαστει το οποιοδηποτε προβλημα, ας απευθυνθει οποιος θελει στο pixmaniaPro, και ας βρει ακρη, χωρις εγγυηση και χωρις χαρτια.

Αν ειναι βεβαια αγορασμενη απο το εν λογω καταστημα, γιατι δε νομιζω να αναγραφεται πουθενα κατι τετοιο στις τηλεορασεις που παραδοθηκαν.

Οι αμφιβολιες δεν κοστιζουν τιποτα, οι βλακειες (για να μην πω κατι αλλο) κοστιζουν. Δεν μπορω, μετα απο ολο το σουσουρο που δημιουργηθηκε, να διαβαζω για κωλοφαρδιες, μεγαλη τυχη, και ολα τα σχετικα. Οχι γιατι παρηγγειλα κι εγω και ζηλευω, για να σε προλαβω. Αλλα, εφοσον φανηκε στην πορεια τι σοι ατομο ηταν αυτο που παρεδωσε, σε ρολο ντελιβερα, καποιες τηλεορασεις, δεν πονηρευεστε καθολου?

 

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου, θα συμφωνήσω μαζί σου. Ειδικά από τη στιγμή που έγινε γνωστό ότι η κα. Μαίρη διαβάζει το φόρουμ.

 

Τέλος πάντων, το θέμα είναι να πάρουμε όλοι τις τηλεοράσεις και τις φωτογραφικές, για να μην πικραινόμαστε άδικα

 

δεν προκειται να παραλαβουμε απολυτως τιποτα. ξεπερασε το αυτο, και σκεψου το επομενο βημα

Επεξ/σία από ΜΑRIA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο salvation μιλάει με τη γλώσσα της αλήθειας και αυτο πονάει. Σταλίτσα είτε το θέλεις είτε όχι βοήθησες την κ. Πρεβεζάνου να κοροϊδέψει τους πελάτες της. Πήρες τη 40ρα σου, κάνε τη χάρη στους υπόλοιπους να έχουν καθαρό μυαλό για να κυνηγήσουν τα λεφτά τους.

 

Έχω διαβάσει και τα σημεία στίξης στο παρόν thread.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επρεπε Ολοι οσοι παραγγειλαν κατι να περιμενουν υπομονετικα την σειρα τους και να μην ελπιζουν σε ευνοικοτερη μεταχειρηση ποσταροντας μυνηματα με τους κωδικους τους.

Επρεπε, αλλα... καλη ιδεα για διαφημιση του αντι-ΙΚΕΑ (παλιο-γκεϊμ-νεο-σετ ηταν μαλλον). ;)

(Μπουνιες στη σειρα του ταμειου σε ενα σουπερμαρκετ και ποδοπατηματα και οσοι βλεπουν τη διαφημιση να νιωθουν και περηφανοι απο πανω που ειναι Ελληνες και οχι υπομονετικοι Σκανδιναβοι.)

 

ΕΛΛΑΔΑΡΑ! :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=YFfQeHyWSYU

Εντιτ: Διορθωση "διαφημιζομενου"

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι..Διαβάζω συνεχώς το thread να δω τις εξελίξεις.Πήρα κι εγω διαβεβαίωση απο την GD ότι θα επιστραφούν τα χρήματα μου-για άλλη παραγγελία-αλλά για να απαντήσω στην κοπέλα,Η ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ που ειδα εγω είναι αυτή που βλέπω και στο FB και στο Twitter και ειναι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 45αρα,κλασσικη φάτσα απατεώνισσας,κακοπορεμένη και με οψη αλλοδαπής...Και όταν θα την πετυχω ,μετα την καταγγελία που της έκανα στο ΣΔΟΕ θα της εξηγήσω και από κοντα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ που ειδα εγω είναι αυτή που βλέπω και στο FB και στο Twitter και ειναι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 45αρα,κλασσικη φάτσα απατεώνισσας,κακοπορεμένη και με οψη αλλοδαπής

Κυκλοφορούν πολλές τελικά!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...