Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνω μαζι σου, παρα λιγο να την ΄πατησω' κι εγω για αναβαθμιση,αλλα περα απο την νευρωψυχωτικη ταλαιπωρια που περασαμε, τα χρηματα μας εδω και ενα μηνα αποδιδουν τοκους η 'βουλωσαν καποιες τρυπες'οικονομικα ανοιγματα.Αν μας επιστρεψουν τα χρηματα μας τελικα,'ουτε γατα ουτε ζημια;'.Αν οχι υλικη αποζημιωση[τιλεω τωρα;] ηθικα ουτε ενα συγγνωμη;Κατα τα αλλα εχω δικαιωμα στην υποθεση που μου παραχωρουν τα απτα γεγονοτα, ειδικα οταν σε επικοινωνια με το Golden Deal για ακυρωση μου ειπαν οτι φαινεται οτι εχω παραλαβει ΤV!!!!! Στα δε Golden Deals μου στο site τους φαινεται εξαργυρωμενον το κουπονι μου!!!!!

Λετε οι κωδικοι για επιβεβαιωση που ειχε ζητησει να στειλουμε στο golden deal για επιβεβαιωση στοιχιων να ηταν για αυτο το σκοπο?και τωρα να φαινεται οτι οσοι εχουμε στειλει μυνημα εχουμε παραλαβει κιολασ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πως λειτουργει τελικα το συστημα; Πως πληρωνεται ο προμηθευτης τελικα απο το Deal site εν προκειμενω το In The Box aπο το Golden Deal; Με ποια αποδειξη παραλαβης απο τον πελατη πληρωνεται το μαγαζι [in The Box] aπο το Deal site [Golden Deal]; Δεν υπαρχουν δικλειδες ασφαλειας η μας περναν για χαζους;Μηπως πρεπει να αρχισουν οι καταγγελιες: Συνηγορο του Πολιτη,Εποπτεια Εμποριου,Γ.Γ.Καταναλωτων κ.λ.π.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω πάρει τηλέφωνο και χωρίς να ζητήσω επιστροφή χρημάτων / ακύρωση αγοράς βλέπω 399 Golden Coins από 16/2/2012 όταν κάνω login στο Goldendeals

 

Μπορείτε να κάνετε login να δείτε εάν το ίδιο συμβαίνειι σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω πάρει τηλέφωνο και χωρίς να ζητήσω επιστροφή χρημάτων / ακύρωση αγοράς βλέπω 399 Golden Coins από 16/2/2012 όταν κάνω login στο Goldendeals

 

Μπορείτε να κάνετε login να δείτε εάν το ίδιο συμβαίνειι σε όλους

 

τα golden coins στα εχουν βαλει γιατι αγορασες την προσφορα...αν σου την ακυρωσουν και σου επιστρεψουν τα λεφτα θα σου τα αφαιρεσουν κι αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα golden coins στα εχουν βαλει γιατι αγορασες την προσφορα...αν σου την ακυρωσουν και σου επιστρεψουν τα λεφτα θα σου τα αφαιρεσουν κι αυτα...

 

Συγνώμη δικό μου λάθος...

 

7980 GoldenCoins = 399 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα λεφτα τα εχει παρει το golden deals...αν τα εχει δωσει στο inthebox ειναι κατι που μονο αυτο το ξερει...και στην ουσια να σου πω απο τη στιγμη που θα μας τα επιστρεψει δε με πολυνοιαζει κιολας...

απο εκει και περα ειναι και το ηθικο θεμα που δεν ξερω τι πρεπει να κανουμε γι αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το InTheBox, ως νέο κατάστημα ή έστω επιχείρηση, έχει ήδη καθορίσει την (αποτυχημένη) πορεία του, έτσι κι αλλιώς, οπότε, κατά την άποψή μου, δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε για ουσιαστικές επιχειρηματικές αντιδράσεις εναντίον του, από τους πελάτες που πίστεψαν στην όποια αξιοπιστία της ιδιοκτήτριας και, επομένως, της νέας επιχείρησης που σχεδίαζε να στήσει.

 

Ο στόχος, πλέον, είναι η πλήρης επιστροφή, από την GD, του συνολικού ποσού των χρημάτων που κατέβαλαν οι αγοραστές που δεν παρέλαβαν τηλεόραση, όπως έχει υποσχεθεί, μετά την 1/3. Εάν υπάρξει, οποιαδήποτε αρνητική εξέλιξη στη διαδικασία αυτή, θα πρέπει οι ενδιαφερόμενοι να στραφούν εναντίον της, με κάθε διαθέσιμο τρόπο και οργανωμένα.

 

Εκτός των νομικών ενεργειών, είτε ατομικών είτε ομαδικών, πιστεύω ότι πρέπει να οργανωθούν συστηματικές αναρτήσεις στα fora που συμμετέχουν οι αγοραστές αυτοί, με την σύντομη περιγραφή του ιστορικού και αναφορά στην ανακοίνωση του GD και την μη τήρηση της επιστροφής των χρημάτων.

 

Αλλά, η 1/3 είναι πλέον κοντά και θα περιμένουμε τις εξελίξεις για να αντιδράσουμε ανάλογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπάμαι αλλα δεν νομίζω να γίνει τίποτα με το να περιμένουμε θα πρέπει κάποιοι απο εδω μέσα αν εχουν γνωστούς δικηγόρους , να κινηθούμε ομαδικά και να τους εξαφανισουμε αυτούς που κοροϊδεύουν τόσο κόσμο γιατι θα το ξανά κανουν

Το ίδιο και για την υπεύθυνη του καταστήματος

Αυτοί πρέπει να τιμωρούνται για παραδειγματισμο γιατι τέτοια άτομα μας εχουν φέρει εδω σε αυτο το σημείο

Θα έπρεπε απο την αρχή να πουν την αλήθεια , και όχι ότι φτάσει ο καιρος , το κούριερ και τέτοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "αγαπημένο" μας inthebox σήμερα ακολουθεί την τακτική του κατεβασμένου τηλεφώνου. Το έχουν κάτω ΚΑΙ μόλις βγάλει το μύνημα "η τηλεφωνική σύνδεση σου καλείτε δε λειτουργεί για τεχνικούς λόγους" το ανοιγοκλείνουν ΚΑΙ πάλι από την αρχή. Να δούμε που θα πάει η βαλίτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπωση με πόση ευγένεια και πόσο φιλοσοφικά αντιμετοπίζετε όλοι το θέμα. Προτάσεις πέρα από το νομικό σκέλος δεν εχω διαβάσει καθ΄οτι είμαι ενήνερος από την πρώτη σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι 375 τηλεοράσεις "πουλήθηκαν". 375Χ400=πολλά λεφτά. Αν τα είχα θα τα έβαζα στην τράπεζα για 1-2-3 μήνες και μετά θα τα επέστρεφα στους κατόχους τους στο ακέραιο κρατώντας τους τόκους. Αλλά αυτός είμαι εγώ και εγώ δεν έχω σχέση με κάποια εταιρία. Απλά οι "πελάτες" μου θα έπρεπε να κάνουν υπομονή μέχρι να πάρω τους τόκους.

jmho

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...