Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και πάλι..Διαβάζω συνεχώς το thread να δω τις εξελίξεις.Πήρα κι εγω διαβεβαίωση απο την GD ότι θα επιστραφούν τα χρήματα μου-για άλλη παραγγελία-αλλά για να απαντήσω στην κοπέλα,Η ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ που ειδα εγω είναι αυτή που βλέπω και στο FB και στο Twitter και ειναι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 45αρα,κλασσικη φάτσα απατεώνισσας,κακοπορεμένη και με οψη αλλοδαπής...Και όταν θα την πετυχω ,μετα την καταγγελία που της έκανα στο ΣΔΟΕ θα της εξηγήσω και από κοντα....

 

Μα τα links απο το FB και το twitter που γραφτηκαν εδω δειχνουν διαφορετικο προσωπο. Πως ειναι δυνατον να ειδες το ιδιο; Ποια απο τις δυο ειδες εσυ και ποια η Stalitsa7;

 

https://www.facebook.com/simplicity88

http://twitter.com/#!/MaryPrevezanou

 

Ποσες ειναι αυτες οι Πρεβεζανου ρε παιδια; lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Πολυ πριν απο αυτο το FB που δινεις εδω (στο οποιο δεν βλεπουμε τιποτα καποιοι αφου θελει log-in πρωτα) ειχε βγει αλλο ("free") που ειχε την ιδια φωτο με το twitter ;)

 

 

 

 

PETER%20SELLERS.jpg

 

 

Revenge+of+the+Pink+Panther+Peter+Sellars.jpgpipandco_theparty_080525011.jpgb00t32rs_640_360.jpgWXCAF00Z.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι 375 τηλεοράσεις "πουλήθηκαν". 375Χ400=πολλά λεφτά. Αν τα είχα θα τα έβαζα στην τράπεζα για 1-2-3 μήνες και μετά θα τα επέστρεφα στους κατόχους τους στο ακέραιο κρατώντας τους τόκους. Αλλά αυτός είμαι εγώ και εγώ δεν έχω σχέση με κάποια εταιρία. Απλά οι "πελάτες" μου θα έπρεπε να κάνουν υπομονή μέχρι να πάρω τους τόκους.

jmho

 

Με μια προθεσμιακη καταθεση των 150.000€ για μονο 1μηνα χαλαρα βγαζεις 500+€ καθαρα χωρις να κουνηθεις απο την καρεκλα.

 

Πολυ πριν απο αυτο το FB που δινεις εδω (το οποιο δεν βλεπουμε τιποτα καποιοι αφου θελει log-in πρωτα, βγηκε αλλο ("free") που ειχε την ιδια φωτο με το twitter ;)

 

 

αα μαλιστα γιατι αυτη του twitter δεν μου κανει και για 45+αρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω σταματησει να παρακολουθω ουτε λεπτο το θεμα.Και εγω εχω τηλεοραση και μαλιστα μου την εφερε η ιδια στο σπιτι.

Η κοπελα δεν ειναι 3πλοπροσωπη οπως καπου διαβασα να λετε ..κ δεν ξερω ποια μπορει να ηταν η 45αρα που συστηθηκε ως Πρεβεζανου.Μπορει να ηταν η μανα της.Αυτη που "τρεχει" την επιχειρηση ειναι 3 χρονια μεγαλυτερη μου απλή και casual.Με διαβεβαιωσε πως θα μου στειλει ηλεκτρονικη αποδειξη αλλα τπτ.

Το οτι μου εφερε την τηλεοραση εξω ακριβως απο την πορτα μου και μαλιστα 40αρα (αυτο δεν σας το ειπα γιατι δεν ηθελα οσο δεν εχετε παραλαβει να καυχιεμαι) το θεωρω απο τις ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ κωλοφαρδιες στη ζωη μου ,οπως τελικα αποδεικνυεται...να ξερετε οτι δν την εχω ευχαριστηθει καθολου οσο τρελλο κ αν σας φαινεται και οτι παρακολουθω σαν να περιμενω και εγω ακομα...Θεωρω απλα οτι ημουν υπερβολικα και ανεξηγητα τυχερη, όπως πως και οι αλλοι 7 που παρελαβαν αλλα κ λιγο παραπανω λογω της 40αρας.Για μενα παραμενει το θεμα της αποδειξης -εγγυησης και περιμενω και εγω να δω την εξελιξη του θεματος με πολλη αγωνια.

Καλο κουραγιο σε ολους όσους περιμενουν και καλα ξεμπερδεματα.Ευχομαι να παρετε τουλαχιστον ολοι πισω τα λεφτα σας απο golden deals και κατι ακομα παραπανω γιατι πιστευω οτι τα χρηματα μονο δεν ειναι αρκετα.

Το μονο σιγουρο ειναι οτι ΠΟΤΕ ξανα δεν θα προβω σε αγορα ηλεκτρονικου κουπονιου 'η σε αγορα μεσα απο ηλετρονικο καταστημα αγνωστου ταυτοτητος......

 

Γενικοτερα παντως επειδη παρακολουθω και στο fb σελιδες goldendeals kai inthebox εχει και το golden deals πολλα αρνητικα σχολια...τα οποια βεβαια κ σβηνοντε καθημερινα...gγιαυτο θα ηταν πιο σωστο να υπαρχει συστημα feedback για τα καταστηματα οπως ebay amazon κλπ να εχει ο αγοραστης σαφη και πληρη εικονα κ γνωση του πωλητη...αλλα που τετοια πραγματα εδω στο Ελλαδισταν....

 

Ναι ξεκάθαρα Σταλίτσα. Υπάρχουν 2 εκδοχές. Η ήσουν εξαιρετικά τυχερή ή ήσουν βαλτή να πεις οτι την πήρες (πράγμα που απεύχομαι). Από εκεί και πέρα εγώ όπως σας είπα έχω πληρώσει με έμβασμα ΕΚΤΟΣ Golden Deals την Τηλεόραση , οπότε μαζί με ένα άλλο παιδι που είχα διαβάσει παλαιότερα είμαστε οι δύο πιο άκλαυτοι. Εγώ για την ιστορία μιας και δεν έχω να περιμένω πια κάτι άλλο θα περάσω απο εκεί μια βόλτα. Μα σήμερα, Μα αυριο, Μα έξω απο το σπιτι της ΜΑΡΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ του ΧΡΗΣΤΟΥ που ήταν το όνομα του λογαριασμού που 27.1.2012 της έκανα το εμβασμα και που ενώ της είπα να εμβάσει τα λεφτά μου πίσω δε το έκανε ποτέ. Θέλω πολύ να της μιλήσω. Α και Μαράκι. Παρασκευή με απέλυσαν. Ευτυχώς όταν σε δω ΔΕ θα έχω νεύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια προθεσμιακη καταθεση των 150.000€ για μονο 1μηνα χαλαρα βγαζεις 500+€ καθαρα χωρις να κουνηθεις απο την καρεκλα.

Σωστό είναι αυτό, αλλά σκέψου πόσα χρήματα σε ανθρωποώρες έχει ξοδέψει το Golden Deals και πόσα θα ξοδέψει ακόμη μέχρι να λήξει όλο αυτό.

 

Βέβαια δεν θα μου έκανε καμμία εντύπωση αν έχει γίνει όντως έτσι. Μεγάλη εξυπνάδα κουτοπονηριά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ξεκάθαρα Σταλίτσα. Υπάρχουν 2 εκδοχές. Η ήσουν εξαιρετικά τυχερή ή ήσουν βαλτή να πεις οτι την πήρες (πράγμα που απεύχομαι). Από εκεί και πέρα εγώ όπως σας είπα έχω πληρώσει με έμβασμα ΕΚΤΟΣ Golden Deals την Τηλεόραση , οπότε μαζί με ένα άλλο παιδι που είχα διαβάσει παλαιότερα είμαστε οι δύο πιο άκλαυτοι. Εγώ για την ιστορία μιας και δεν έχω να περιμένω πια κάτι άλλο θα περάσω απο εκεί μια βόλτα. Μα σήμερα, Μα αυριο, Μα έξω απο το σπιτι της ΜΑΡΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ του ΧΡΗΣΤΟΥ που ήταν το όνομα του λογαριασμού που 27.1.2012 της έκανα το εμβασμα και που ενώ της είπα να εμβάσει τα λεφτά μου πίσω δε το έκανε ποτέ. Θέλω πολύ να της μιλήσω. Α και Μαράκι. Παρασκευή με απέλυσαν. Ευτυχώς όταν σε δω ΔΕ θα έχω νεύρα.

 

 

φιλε μου εγω που πηγα απο εκει δεν βρηκα τιποτα !!! μια πολυκατοικια και μια αλανα διπλα

Ελπιζω να εισαι πιο τυχερος !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FYI

 

From: Ioanna Tsilimpounidou <[email protected]>

Date: 2012/2/28

Subject: Ενημέρωση για την προσφορά του InTheBox για την φωτογραφική μηχανή Panasonic Lumix FT3

 

Αγαπητοί GoldenDealers,

 

Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση που δείξατε αγοράζοντας την προσφορά που παρουσιάστηκε στο GoldenDeals «165€ για μια φωτογραφική μηχανή Panasonic Lumix FT3, με κάμερα 12.1MP, αδιάβροχη στα 12 μ., με ενσωματωμένο GPS και 3D Mode, freeze-proof μέχρι τους -10 βαθμούς C, από το ηλεκτρονικό κατάστημα InTheBox (τι άλλο να ζητήσει κανείς!), αξίας 393€ - έκπτωση 58%» (http://www.goldendeals.gr/deals/165euros-inthebox-panasonic-lumix και http://www.goldendeals.gr/deals/165euros-inthebox-panasonic-lumix-thess)

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο προμηθευτής InTheBox.gr μας ειδοποίησε ότι αδυνατεί να παραδώσει μέσα στους συμβατικούς χρόνους που είχαν οριστεί, τη φωτογραφική μηχανή Panasonic Lumix FT3, που παραγγείλατε με κουπόνι μέσω του Goldendeals.gr.

 

Πρωταρχικός στόχος του Goldendeals.gr είναι τόσο η διασφάλιση της ποιότητας της υπηρεσίας ή του προϊόντος που έχετε αγοράσει μέσω του site, όσο και των χρημάτων που έχετε διαθέσει, καθώς ακολουθούμε με ακρίβεια τις διαδικασίες που έχουν σχεδιαστεί με σκοπό να διαφυλάσσονται όλες οι αγορές σας.

 

Στη συγκεκριμένη περίπτωση, επειδή o προμηθευτής δεν μπορεί να εγγυηθεί την εμπρόθεσμη παράδοση του προϊόντος, σας ενημερώνουμε ότι θα προβούμε αμέσα στην επιστροφή των χρημάτων σας. Παρακαλούμε πολύ, όλοι εσείς που δεν έχετε παραλάβει την φωτογραφική μηχανή, να μας αποστείλετε ένα email στο [email protected] με τον κωδικό του κουπονιού σας ζητώντας την επιστροφή των χρημάτων σας.

 

Παρά το γεγονός ότι προστατεύσαμε στο ακέραιο τα χρήματα σας, αισθανόμαστε την ανάγκη να απολογηθούμε για την αναστάτωση, και να σας ενημερώσουμε ότι, παρά την ακύρωση της αγοράς σας, τα GoldenCoins που συγκεντρώσατε από τη συγκεκριμένη αγορά θα παραμείνουν στον λογαριασμό σας για μελλοντικές αγορές στην ιστοσελίδας μας.

 

Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη και την προτίμηση που δείχνετε στο GoldenDeals.gr και για οτιδήποτε χρειαστείτε είμαστε στη διάθεσή σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου εγω που πηγα απο εκει δεν βρηκα τιποτα !!! μια πολυκατοικια και μια αλανα διπλα

Ελπιζω να εισαι πιο τυχερος !!!!

Διαβάστε το πρωτο μου ποστ..κι εγω δεν ηξερα τι κουδούνι να χτυπήσω ,μεχρι που πηρα τη ΧΕ και ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ ΑΥΤΟΙ!!!!Και για τις φωτο Η ΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ απλώς,χρονολογικα προηγείται αυτή του twitter..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ eliassot και όλους τους αγοραστές κουπονιού τηλεόρασης

 

 

Σαν πρώτο βήμα του GD, διαβάζεται ως θετικό, αρκεί να πάρουν παρόμοιο μήνυμα ΟΛΑ τα μέλη του forum που δεν έχουν παραλάβει τηλεόραση.

 

Παρατηρώ, βέβαια, ότι δεν αναφέρεται ο εκτιμώμενος χρόνος επιστροφής των χρημάτων και αυτό νομίζω ότι πρέπει να ζητηθεί από τα μέλη που θα απαντήσουν στο mail.

 

Συνιστώ, σε όσα μέλη δεν παραλάβουν, σήμερα ή το αργότερο αύριο, παρόμοιο mail, να στείλουν mail στην παραπάνω διεύθυνση με τον κωδικό τους για να διεκδικήσουν την επιστροφή των χρημάτων τους και όσοι έχουν δώσει τον κωδικό τους στο InTheBox και το κουπόνι τους φαίνεται εξαργυρωμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ξεκάθαρα Σταλίτσα. Υπάρχουν 2 εκδοχές. Η ήσουν εξαιρετικά τυχερή ή ήσουν βαλτή να πεις οτι την πήρες (πράγμα που απεύχομαι). Από εκεί και πέρα εγώ όπως σας είπα έχω πληρώσει με έμβασμα ΕΚΤΟΣ Golden Deals την Τηλεόραση , οπότε μαζί με ένα άλλο παιδι που είχα διαβάσει παλαιότερα είμαστε οι δύο πιο άκλαυτοι. Εγώ για την ιστορία μιας και δεν έχω να περιμένω πια κάτι άλλο θα περάσω απο εκεί μια βόλτα. Μα σήμερα, Μα αυριο, Μα έξω απο το σπιτι της ΜΑΡΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ του ΧΡΗΣΤΟΥ που ήταν το όνομα του λογαριασμού που 27.1.2012 της έκανα το εμβασμα και που ενώ της είπα να εμβάσει τα λεφτά μου πίσω δε το έκανε ποτέ. Θέλω πολύ να της μιλήσω. Α και Μαράκι. Παρασκευή με απέλυσαν. Ευτυχώς όταν σε δω ΔΕ θα έχω νεύρα.

 

 

Καλό κουράγιο σου εύχομαι! Ειδικά η περίπτωσή σου είναι η πιο δύσκολη.. Εντάξει, δεν χάθηκε δα και ο κόσμος για 400 ευρώ, στα κομμάτια να πάει. Τα παθήματα γίνονται μαθήματα!

 

Δεν ξέρεις τι μπορεί να βγει με συνεχή πίεση, χωρίς απειλές βέβαια, κλπ.

 

Το θέμα είναι πώς θα ενημερωθεί ο κόσμος και τι μπορεί να γίνει για να μην την πατήσουν κι άλλοι, που θα έχουν παραγγείλει άλλα τυχόν προϊόντα και θα τα περιμένουν τζάμπα, μέχρι να βάλει λουκέτο αυτό το παλιομάγαζο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ. εγω δεν το ελαβα το mail του eliassot. ισως επειδη εχω ακυρωσει εδω και μερες. αυριο, παντως, θα τους ξαναπαρω τηλεφωνο

Το μήνυμα ήταν για τη φωτογραφική μηχανή πάντως, όχι για την τηλεόραση.

Δεν φαντάζομαι ότι θα γίνει κάτι διαφορετικό για την τηλεόραση. Ίσως περιμένουν να παρέλθει κάποια ημερομηνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου δωσατε καλη ιδεα, κι εκανα κι εγω ρεπορτ. το λυπηρο ειναι οτι η απατεωνισσα μπορει να εχει ηδη φυγει απο τη χωρα, αφου εκανε την μπαζα της, κι ας ηταν μικροτερη απο ο,τι υπολογιζε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FYI

 

From: Ioanna Tsilimpounidou <[email protected]>

Date: 2012/2/28

Subject: Ενημέρωση για την προσφορά του InTheBox για την φωτογραφική μηχανή Panasonic Lumix FT3

 

Αγαπητοί GoldenDealers,

 

Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση που δείξατε αγοράζοντας την προσφορά που παρουσιάστηκε στο GoldenDeals «165€ για μια φωτογραφική μηχανή Panasonic Lumix FT3..........................................

 

Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη και την προτίμηση που δείχνετε στο GoldenDeals.gr και για οτιδήποτε χρειαστείτε είμαστε στη διάθεσή σας!

 

Παιδιά έγω έστειλα email στο οποίο ανέφερα να ακυρώσουν και την TV (αγόρασα και τα δύο)...

 

Αναμένω επιστροφή των χρημάτων και σας ενημερώνω...

 

Σημ: στο προφίλ μου στο GoldenDeals και τα δύο κουπόνια ΔΕΝ εμφανίζονται ως εξαργυρωμένα παρόλο που τα είχα στείλει στο IntheBox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περα απο το αυτονοητο γενικη γραματεια κατανώτη κλπ καντε και μια καταγγελια εδω

 

http://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&perform=view&id=1763&Itemid=378

 

ειδικα τα παιδια που πληρωσαν εκτός deal site κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...