Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να περιμενουμε και το vgcahrtz να το επιβεβαιωσει, γιατι προβλεπω το sold να γινεται sold to retailers συντομα.

Σταματα να κανεις συνεχεια refresh γιατι κρασαρε ο server του κακομοιρου του σαιτ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωραια! εμενα το amazon ακομα μου ορκιζεται οτι θα παραλαβω σημερα μεχρι το τελος της ημερας, αλλα ηδη ψυχολογικα προετοιμαστικα για παραλαβη Δευτερα.

 

οι δυο μας ειμαστε ή ειναι κι αλλοι? :P

 

 

edit: στη πισω σελιδα βλεπω και το προβατάκι εχει ηδη παραλαβει... ομορφα!

 

ε, sheep!! ελπιζω να πηρες/κατεβαζεις RYSE 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια! εμενα το amazon ακομα μου ορκιζεται οτι θα παραλαβω σημερα μεχρι το τελος της ημερας, αλλα ηδη ψυχολογικα προετοιμαστικα για παραλαβη Δευτερα.

 

οι δυο μας ειμαστε ή ειναι κι αλλοι? :P

 

 

edit: στη πισω σελιδα βλεπω και το προβατάκι εχει ηδη παραλαβει... ομορφα!

 

ε, sheep!! ελπιζω να πηρες/κατεβαζεις RYSE 8)

Άνετα καμιά δεκαριά από τους γνωστούς του insomnia, σίγουρα θα υπάρχουν και άλλοι που δεν ποσταρουν συχνά. Εγώ πειρα FIFA14 day one δλδ και RYSE, ακόμη να σκεφτώ τι άλλο να παραγγείλω τις επόμενες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

forza, να κατεβασεις τουλαχιστον την εκδοση 20ε του killer instinct, και το προγραμμα εχει και dead rising αν θες να τα παρεις μαζεμενα.

μετα, nba2k και BF4, το οποιο απο οτι διαβαζω παιζει πιο καλα και σταθερα στο xbone απο οτι σε οποιαδηποτε αλλη πλατφορμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ryse Fifa bf4 και λέω να κατεβασω το forza με το που μου ερθει το ίντερνετ. καλά Και εμένα μου έβγαζε παράδοση την δεύτερα το Amazon αλλά το κουτί ήταν από χτες το βράδυ στο πρακτορείο και απλά δεν ήταν πληρωμένη η παράδοση για Σάββατο και πήγα από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ryse Fifa bf4 και λέω να κατεβασω το forza με το που μου ερθει το ίντερνετ. καλά Και εμένα μου έβγαζε παράδοση την δεύτερα το Amazon αλλά το κουτί ήταν από χτες το βράδυ στο πρακτορείο και απλά δεν ήταν πληρωμένη η παράδοση για Σάββατο και πήγα από εκεί.

Τι λέει το Battlefield 4 στο θέμα της απεικόνισης??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ryse Fifa bf4 και λέω να κατεβασω το forza με το που μου ερθει το ίντερνετ. καλά Και εμένα μου έβγαζε παράδοση την δεύτερα το Amazon αλλά το κουτί ήταν από χτες το βράδυ στο πρακτορείο και απλά δεν ήταν πληρωμένη η παράδοση για Σάββατο και πήγα από εκεί.

 

LOL SHEEP μη μου λες τετοια γιατι θα παω να κανω διαρρηξη!!

εγω επελεξα το one-day-delivery, επρεπε να το ειχα χτες το βραδυ, το amazon μεχρι πριν δυο ωρες που μιλησα τελευταια, μου ελεγε οτι θα το παραλαβω σημερα οπως και δηποτε, και ειχα προετοιμαστει για δευτερα μιας και ειναι ηδη μετα τις 7μμ.

Εσυ ομως ΜΟΥ ΑΝΑΨΕΣ ΦΩΤΙΕΣ!!!

γαμω τα πρακτορεια!!!! :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι το πάρετε τώρα όταν βγάλετε άκρη με το πώς ακριβώς λειτουργούν τα parties και το party chat ρίξτε μια γραμμή στο topic, είμαι περίεργος μετά τα χτεσινά του GB. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...