Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Οχι ακριβως.Κολπακια της Microsoft που βλεπω μια χαρα πιανουν"...ακριβώς μετά από το post του anamenos
 

θες να μας πεις που ακριβώς βλέπεις ότι πιάνουν? 

εγώ χαλαρός είμαι απλά μου κάνει εντύπωση πως κάποιοι υπερασπιστές της SONY ασχολούνται ακόμα και "ψειρίζουν" τα πάντα για MS αντί να παίζουν PS4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν συνεχιστεί έτσι, μάλλον στην Npd του Δεκεμβρίου θα είναι μπροστά η Microsoft. Μην ξεχνάτε ότι και το Ps3 είχε καλύτερο opening week από το 360 στην Αμερική. Φυσικά ακόμη είναι πολύ γρήγορα, για να κρίνουμε οτι διποτε μακροπροθεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα σου ειπα.Στο αναμενο πιασαν.Σε μενα πιασαν.Σιγουρα και σε χιλιαδες αλλους.Εγω και ο αναμενος διαβασαμε λιγο παραπανω και  με οσα ξερουμε τοσε μερες δεν συνδυασαμε το fastest selling με το best selling.Πολλοι αλλοι ομως σιγουρα με αυτην την εντυπωση μεινανε.Τα αυτονοητα θα εξηγουμε για το πως δουλευει το marketing?

 

 

Το ποιος υπερασπιζεται τι,φαινεται απο τα συνεχη ειρωνικα σου σχολια.Οταν δεν εισαι χαλαρος δηλαδη ριχνεις χριστοπαναγιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πλάκα ξέρεις ποια είναι?...ότι και πάλι το PS4 θα το λιώσω περισσότερο από κάποιους defenders εδώ μέσα

 

μπα dont worry, όταν δεν είμαι χαλαρός δεν ποστάρω καν  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα ενταξει αφου στα εξηγησα ολα ωραια και καλα πετας ενα ασχετο μηνυμα ετσι για γκραν φιναλε.Λες και σου ειπα εγω δεν θα παρεις ποτε ps4,οτι μισεις την σονυ και ολα τα γραφικα που μου προσαπτεις εσυ(για την αλλη πλευρα βεβαιως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται, όλοι παίζουν με τα νούμερα, μέχρι και η Nintendo κάτι είπε για πολλαπλάσια αύξηση από το Οκτώβριο , και τελικά πουλησαν νομίζω κάτι παραπάνω από 200Κ δλδ μερικές 100δες χιλιάδες πιο λιγα από τους ανταγωνιστές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από ό,τι έχει ειπωθεί ήδη για ανόμοιες συγκρίσεις, έχετε υπόψη σας ότι μέχρι να αρχίσει να υπάρχει κανονική ροή προϊόντων στα καταστήματα δε θα μπορούμε να βγάλουμε κανένα σοβαρό συμπέρασμα για το ποια πουλάει καλύτερα, έτσι; Η Sony λάνσαρε σχεδόν παντού κι δεν έχει μείνει κανένα PS4 να πουλήσει πλέον και η MS λάνσαρε σε λιγότερες χώρες και είναι λίγο πιο manageable τα πράγματα, γι' αυτό συνεχίζει να πουλάει περισσότερο τώρα από το PS4. Σε κάνα χρόνο θα έχει νόημα να συζητάμε για πωλήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12 η παραγγελία και στις 17 σπιτι μου, μπραβο ρε Amazon

 Order placed

12 Dec 2013

  • Order #026-9826166-7119500
  • Recipient markos blanis acorn._V192195382_.gif
  • Delivery Address:
    markos blanis

     
  • Total £488.32
  • Invoice Address:

     
  Preparing for Dispatch
preparing
btn-close._V192195353_.gif
Tracking Information:
Status: Preparing for Dispatch Latest Event: Order Received - 12 Dec 2013 07:27:24 Description: We’ve started preparing your parcel. This process can take some time but doesn't change the delivery date. We'll send you an e-mail when your order has dispatched. You can still request cancellation if you’ve changed your mind.    
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...