Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

xmm thanks. και σε καλες τιμες. ενα αλλο (ξενικο) μαγαζι που μου ειπανε στην Ελλαδα, τα εχει 69.99

 

τεσπα, η ουσια ειναι οτι εχω ενα εξτρα  FORZA 5 blueray, και ειναι η ωρα να το δωσω.

 

 

αφου η χαμηλοτερη τιμη ειναι 55ε, τοτε δινω το δικο μου 45ευρω, με option να δωσω και κωδικο για VIP για 15ευρω (εχει 20ε)

 

αν ενδιαφερεται κανεις, ας μου πει...

 

 

υ./γ hollyman, εισαι μαχιμος τωρα να βαλουμε κανα ryse?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xbox One to launch in China next year – report

 

According to Chinese reports translated by Kotaku, Funshion CEO Luo Jiangchun revealed the 2014 Chinese launch during a marketing and advertising strategy meeting last week.

 

The executive also said Funshion, an online video service, is coming Xbox One, and the company is prepared to take on more video game advertisers as a result.

 

Microsoft had no comment on the report; its stance to date is that the Xbox One will come to more territories in 2014.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες μια ερωτηση...ειμαι για αγορα αναμεσα σε nba 2k14 και bf4 ποιο προτεινετε;

Ασχετα τα  παιχνιδια μεταξυ τους. Επισης απο την στιγμη που εχεις παρα πολυ δυνατο pc για ποιο λογο να το αγορασεις στο XboxOne που ειναι και ακριβοτερο και σε χειροτερη αναλυση/Λιγοτερα Fps??

 

http://www.skroutz.gr/s/3077898/Battlefield-4-PC.html?from=catspan

Και για XboxOne φανταζομει 50-60ευρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες μια ερωτηση...ειμαι για αγορα αναμεσα σε nba 2k14 και bf4 ποιο προτεινετε;

Ενοειτε με χιλια 2κ14!!λογο οτι αν εχεις και πισι το bf4 μπορεις να το παιξεις και απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται σε ποιο παιχνίδι έχεις περισσότερους φίλους για να παίζετε, βασικά. Αν είναι οι ίδιοι ρίξε απλώς κάνα ζάρι :P 

Το BF έχει στρώσει από bugs/glitches στο Χ1;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το BF έχει στρώσει από bugs/glitches στο Χ1;

αν εχει στρωσει ΕΝΤΕΛΩΣ? μπα, οχι. απλα ειναι (σχετικα με τα υπολοιπα) η "σταθερη" εκδοση

 

holyman dead rising εχεις παρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...