Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"μεταχειρο, αλλα σαν καινουργιο. και χωρις forza, αλλα με fifa, μονο που ο κωδικος για το fifa εχει ηδη χρησιμοποιηθει"

δηλαδη, πιαστο αυγο και κουρεφτο :D

 

εχει κωδικο το φιφα στο XBONE για να μπεις ονλαϊν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς έχω κακά νέα για τη δικιά μου κονσόλα. Χάλασε το drive και Δευτέρα φεύγει για Τσεχία για επισκευή ή αντικατασταση. Ξεκίνησε στα ξαφνικά να κάνει έναν πολύ έντονο θόρυβο και τώρα δε διαβάζει τίποτα. Με τις υγείες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από ότι φαίνεται αυτό το θέμα με το drive είναι πιο μεγάλο από ότι νομίζαμε, μόλις χθες μου είπε ένας φίλος ότι είχε το ίδιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον η mS στο θέμα αντικατάστασης και service είναι άριστη. Απο δεύτερα περιμένω ups να παραλάβει δωρεάν και να το στείλει στα κεντρικά. Το σπάσιμο είναι ότι για κανένα μήνα θα πρέπει να κάνω υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον η mS στο θέμα αντικατάστασης και service είναι άριστη. Απο δεύτερα περιμένω ups να παραλάβει δωρεάν και να το στείλει στα κεντρικά. Το σπάσιμο είναι ότι για κανένα μήνα θα πρέπει να κάνω υπομονή.

δεν υπήρχε κανένα θέμα στο ότι η κονσόλα είναι import???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπήρχε κανένα θέμα στο ότι η κονσόλα είναι import???

Όχι κανένα, με έβαλε να επιλέξω ανάμεσα στις διευθύνσεις που έχω δηλωμένες, μια αγγλική και μια Ελληνική. Στη συνέχεια μου έβγαλε δυο εκτυπώσεις, μια για τη ups και μια μηδενική απόδειξη για την αποστολή της κονσόλας. Πέντε λεπτά δουλειά. Η μόνη ταλαιπωρία είναι να βρω ένα κουτί για να το χωράει ακριβώς γιατί σου απαγορεύουν να το στείλεις με το κουτί του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...