Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μειωση Πετραν δεν βλεπω και εγω για καμμια απο τις δυο κονσολες...εδω ξεπουλησανε χωρις καλα καλα να υπαρχουν παιχνιδια ειδικα στο PS4!

 

Απο εκει και περα ειχε ακουστει μια φημη οτι σκεφτονταν να βγαλουν εκδοση χωρις τον ρουφιανο για να ριξουν τη τιμη στα ιδια επιπεδα με το PS4 και ετσι να το χτυπησουν πιο αμεσα!

Θα περιμενω λιγακι και αμα δεν γινει αυτο λογικα θα το αποκτησω σε κανενα 6μηνο απο τωρα που θα εχει βγει και κανενα bundle της προκοπης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τα υπογλωσια μου χαχα το σκεφτηκα πιο ψυχραιμα κ ειπα να το αφησω για πιο μετα

Επενδυσα σε games του wiiu

Εσκασα 115euro κ πηρα call of duty ghosts,super mario 3d world,splinter cell κ need for speed most wanted κ ηρεμησα χαχα

Θα με βγαλουν καιρο πιστευω

 

Παντως η αληθεια ειναι οτι τα launch games του one ειναι πιο αξιολογα...Τι να το κανω το killzone κ το knack οταν εχω killer instict,forza,dead rising,ryse

Anyway σας ευχαριστω ολους για τον χρονο σας

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλα τα άλλα, ρε συ, αλλά το CoD στο WiiU τι το ήθελες; Εχει κόσμο online σε αυτή την κονσόλα;


Πηρα τα υπογλωσια μου χαχα το σκεφτηκα πιο ψυχραιμα κ ειπα να το αφησω για πιο μετα

Επενδυσα σε games του wiiu

Εσκασα 115euro κ πηρα call of duty ghosts,super mario 3d world,splinter cell κ need for speed most wanted κ ηρεμησα χαχα

Θα με βγαλουν καιρο πιστευω

 

Παντως η αληθεια ειναι οτι τα launch games του one ειναι πιο αξιολογα...Τι να το κανω το killzone κ το knack οταν εχω killer instict,forza,dead rising,ryse

Anyway σας ευχαριστω ολους για τον χρονο σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλα τα άλλα, ρε συ, αλλά το CoD στο WiiU τι το ήθελες; Εχει κόσμο online σε αυτή την κονσόλα;

Ελα μου ντε....κανενα pc δεν εχεις να το παιξεις σαν ανθρωπος;Αμ το Need for speed; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα θα δειξει στην πραξη τι κοσμο θα εχει μεσα

Ετσι κ αλλιως ποιο πολυ με single player ασχολουμε οποτε ειπα να το τιμησω που το βρηκα 30€

Το need for speed γιατι οχι ρε παιδια...Εχω να ασχοληθω χρονια κ για τον συγκεκριμενο τιτλο εχω ακουσει τα καλυτερα... Ιδιως για την εκδοση του wiiu

Τεσπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα NFS μια χαρά είναι (αν και το συγκεκριμένο δε μου άρεσε όσο το Hot Pursuit), αλλά κι αυτά για online multi είναι περισσότερο ή για να έχεις φίλους να κοντράρεστε στο Autolog. Το Most Wanted Wii U ναι μεν οπτικά είναι προσεγμένο, κι όχι port του ποδαριού, αλλά εκτός του ότι έχει μικρότερο αριθμό παικτών στα online races, αποκλείεται να έχει αρκετό κόσμο να παίζεις online. Εκτός αν ξέρεις εσύ άτομα με Wii U και το NFS, οπότε πάσο, τότε, καλά έκανες και το πήρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα θα δειξει στην πραξη τι κοσμο θα εχει μεσα

Ετσι κ αλλιως ποιο πολυ με single player ασχολουμε οποτε ειπα να το τιμησω που το βρηκα 30€

Το need for speed γιατι οχι ρε παιδια...Εχω να ασχοληθω χρονια κ για τον συγκεκριμενο τιτλο εχω ακουσει τα καλυτερα... Ιδιως για την εκδοση του wiiu

Τεσπα

 

Το ποιο κορυφαιο ειναι που η εκδοση για Wii U ειναι το ιδιο ακριβη ή και ακριβοτερη σε καποια καταστηματα απο την εκδοση στις αλλες κονσολες http://www.skroutz.gr/s/4023008/Call-of-Duty-Ghosts-Wii-U.html?keyphrase=call+of+duty+ghosts  :shock:  :shock:

 

 

 

Τι κοσμο να εχει το CoD στο Wii U.Θυμαμαι πχ το Black Ops 2 τοτε που ενω σε ps3/360 εβλεπες Online μεχρι και 300-450000,στο WIi U εβλεπες 10000 και αυτους γιατι δεν ειχαν παιχνιδι να παιξουν online,μετα κανεις δεν εμπαινε. Δες πχ και εδω τι κοσμο εχει http://www.gamefaqs.com/boards/724820-call-of-duty-ghosts/67820652 1500 ατομα λενε και ισως και λιγοτερα.

 

 

Προφανως και το XboxOne ειναι καλυτερο αλλα οχι αυτη την στιγμη,σε αυτο συμφωνων.Βλεπουμε αργοτερα πως θα πανε τα πραγματα/τι παιχνιδια θα βγουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες, ποιος εχει να μου δωσει κανα λινκ απο Ελληνικο μαγαζι που να εχει xbone games? ή μαλλον, απο μαγαζι που να ειναι στην Ελλαδα, γιατι να ειναι Ελληνικο... οκ, πολλα ζηταω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...