Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα πετραν περιμενε να παιξεις φετος το quantum break εσυ .Οχι τιποτε αλλο αλλα εισαι ο επισημος πληροφοριοδότης του φορουμ τρομαρα σου :D

 

Δυο μερες που επέστρεψες και αρχισαν τα ιδια πανω που ειχε ηρεμησει το φορουμ.Τυχαιο? Δεν νομιζω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα πετραν περιμενε να παιξεις φετος το quantum break εσυ .Οχι τιποτε αλλο αλλα εισαι ο επισημος πληροφοριοδότης του φορουμ τρομαρα σου :D

 

Δυο μερες που επέστρεψες και αρχισαν τα ιδια πανω που ειχε ηρεμησει το φορουμ.Τυχαιο? Δεν νομιζω

 

μου αρεσει που απο ολοκληρο το exclusive lineup (master chief collection, forza horizon 2, sunset overdrive, halo 5 beta και quantum break) απομονωσες αυτο που θα βγει πιο αργα απο ολα, παραβλεποντας τα υπολοιπα. :)

το "περιμενε" που λες, ειναι πολυυυ σχετικη εννοια :D

 

το παιχνιδι ειναι μαρκαρισμενο για την επομενη σεζον, οπως αυτη οριζεται απο τη βιομηχανια (οχι τελος ημερολογιακου χρονου)

φυσικα remedy ειναι αυτη, αλλα προς το παρον πιστευω οτι θα βγει οπως εχει οριστει. αλλωστε μην ξεχνας οτι πριν μερικους μηνες πηρε την παραταση αυτη. περισσοτερο σπεκουλο μετα τη gamescom.

 

τωρα, δεν ξερω τι εννοεις επισημος πληροφοριοδοτης, και τι "εχει ηρεμησει", αλλα εριξα μια ματια στο τι γραφετε μερικοι οσο ελειπα, και χαμογελασα. (πχ θελει gold το twitch, δεν παιζει το ea access κλπ)

αν εννοεις καποιος που δεν παρα-πληροφορει, οκ ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικαρι ειπες για φετος το quantum break.Ουτε για σχολικη σαιζον μιλησες ουτε για τη σαιζον ετσι οπως την οριζει η βιομηχανια.Και απλα εγραψα για να μην νομιζει κανεις οτι θα βγει φετος.Αλλιως αν ειναι ετσι φετος βγαινει και το bloodborne και το the witcher 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικαρι ειπες για φετος το quantum break.

 

το quote βαλε ειπαμε, γιατι ενας απο τους δυο κανει το χαζουλη...

η κουβεντα ηταν για το εαν το ryse ειναι <<καινουργιο παιχνιδι>> και υπηρχαν λεξεις φετινο/περσινο/για ενα χρονο/φετινη κολεξιον κλπ.

επιλεκτικα σκεφτεσαι, επιλεκτικα διαλεγεις, επιλεκτικα γραφεις. αρα η τρομαρα επιλεκτικα δικια σου

 

τρομαρα σου :D

 

 

 

 

και ειπαμε, φετος (ημερολογιακα, ξεκινοντας απο τον αλλο μηνα) βγαινουν ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ EXCLUSIVES που εχω γραψει, εκτος απο αυτο που (τυχαια) επελεξες.

ετσι, βγαινουν για να μη βαριεμαι μεχρι να βγει εκεινο ρε παιδι μου... γιατι ως γνωστον, ολα τα exclusives του xbox ειναι μαπες.

και φυσικα, μολις βγουν αλλου παυουν να ειναι μαπες και γινονται λογος μη-αγορας της κονσολας.

;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο μερες που επέστρεψες και αρχισαν τα ιδια πανω που ειχε ηρεμησει το φορουμ.Τυχαιο? Δεν νομιζω

Πιο πολλή πλάκα κι ενδιαφέρον έχει έτσι, να σου πω την αλήθεια :P

 

Και δεν το λέω με καμία κακία. Τα echo-chambers ποτέ δεν είναι καλό πράγμα. Οσο περισσότερες, ακόμα και διαμετρικά αντίθετες και παθιασμένες, γνώμες ακούγονται τόσο καλύτερα, και για εμάς που τις έχουμε και για όσους διαβάζουν απλώς προσπαθώντας να σχηματίσουν δική τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αφησουμε το νημα καθαρο; Το τι εχει ή δεν εχει ο καθενας μας ασε κανενα τριτο να το κρινει.

 

Δεν νομίζω κι έχω δικαίωμα να κρίνω, κάνετε full επίθεση σε κάθε του post με επιχειρήματα του @@.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολλή πλάκα κι ενδιαφέρον έχει έτσι, να σου πω την αλήθεια :P

 

Και δεν το λέω με καμία κακία. Τα echo-chambers ποτέ δεν είναι καλό πράγμα. Οσο περισσότερες, ακόμα και διαμετρικά αντίθετες και παθιασμένες, γνώμες ακούγονται τόσο καλύτερα, και για εμάς που τις έχουμε και για όσους διαβάζουν απλώς προσπαθώντας να σχηματίσουν δική τους.

καλα-καλα! λεγε μ............... τωρα, αλλα πολλες φορες μερικοι μου τα κανετε μπαλονια.

:D

 

εσυ παντως διασωζεσαι των χειροτερων, επειδη τουλαχιστον απο οτι βλεπω, οοοοοοοοοοταν τελικα καταλαβεις οτι εκανες λαθος να με αμφισβητεις, τουλαχιστον εισαι μαγκας και το παραδεχεσαι. (βεβαια στο lou κανεις το παγωνι :D)

Λίγο καθυστερημένος μπαίνω στο χορό, αλλά τσίμπησα το παιχνίδι στο 360 στην προσφορά που το είχε τον Μάιο. Εχω να πω το εξής. Το παιχνίδι σπέρνει. Είναι κάτι σαν Gears λουσμένο με 10 κουβάδες χρώμα και fun όσο δεν πάει. Σε σημείο που σκέφτομαι να το πάρω και στο PS4 όταν βγει.

 

p3tran, πρέπει να παραδεχτώ πως είχες απόλυτα δίκιο για το συγκεκριμένο, ενώ διάβαζα πολύ καχύποπτα τους εγκωμιασμούς σου όταν είχε βγει. Οπως κάνουν κι όσοι τους έλεγα ότι το παιχνίδι γαμάει όταν το πήρα (και δικαιολογημένα κάπως, παραείναι άκυρο παιχνίδι για να είναι τόσο καλό :P )

 

Αυτά :)

 

τελικα θα το παρεις και στο ps4? ή βολευτηκες με τα 30hz/subHD? :D

(πιο πολυ αξιζει να ξαναγορασεις αυτο, παρα το αλλο, ξερεις εσυ ;ppP)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω κι έχω δικαίωμα να κρίνω, κάνετε full επίθεση σε κάθε του post με επιχειρήματα του @@.

Eλα ρε συ...

Την ιδια μερα που γυρισε ο πετρος στο φορουμ ποσταρε αποθεωση για το ryse(του 6) και αρνητικο σχολιο για το TLOU(του 10).

Δεν χρειαζονται επιχειρηματα.Χαζος δεν ειναι κανεις εδω μεσα.Αυτο γινεται συνεχεια.

 

Και εγω ειμαι υπερ τον διαφορετικων αποψεων και ειδικα αυτων που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ξερουν γιατι επελεξαν μια κονσολα, αλλα οχι ακρα.

Δεν θα με δεις ποτε δλδ να γραψω κατι αρνητικο για halo παρ'ολο που δεν μου αρεσει.Δεν θα δεις προσπαθεια απο εμενα να θαψω ενα παιχνιδι που αντικειμενικα θεωρειται πολυ καλο.

Αυτο το λεω γιατι καποιος θα πει οτι ειμαι το ιδιο απο το αλλο στρατοπαιδο.

Οχι. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το LoU διατηρώ τη θέση μου ακράδαντα! :P

 

Για ό,τι δεν έχω παίξει αλλά εκφράζω γνώμη, όσο απόλυτος ή σίγουρος και να ακούγομαι, πάντα να ρίχνεις 1-2 κουταλιές αλάτι - που λένε και οι αγγλόφωνοι - σε αυτά που λέω. Οχι μόνο εσύ, όλοι ;)

 

Πιθανώς να το πάρω και στο PS4, ναι. 30αρικο έχει, απ' όσο έχω δει, και ψήνω φίλο για share. 15 λίρες παραπάνω τις αξίζει χαλαρά. Αν ήξερα πόσο διασκεδαστικό θα ήταν θα το είχα πάρει και full-price, δε θα περίμενα να βγει σε προσφορά. Ο μόνος λόγος που ίσως το καθυστερήσω λίγο θα είναι αν τελικά το Destiny έχει κάτι παραπάνω από αυτό που φάνηκε στο beta. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...