Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι γίνεται με το preview?..... τις τελευταίες 7 ημέρες που έχει βγάλει 3 update κοντά στα 230mb κάθε φορά. Προσθέστε άλλα 3-4 update από τα halo,horizon & sunset. Γαμώ τις nextgen μου κονσόλες μέσα. Βαρέθηκα να ανοίγω κονσόλα και να βλέπω update. Θα τις πουλήσω όλες και θα γίνω Nintendo-monk. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι στο play 4 αν διαγραψω ενα ψηφιακο τιτλο απο τον σκληρο εχω τουλαχιστον την επιλογη να κρατησω το save

Στο one δεν γινεται?Τερματισα το ryse θελω να το σβησω αλλα να κρατησω την προοδο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται με το preview?..... τις τελευταίες 7 ημέρες που έχει βγάλει 3 update κοντά στα 230mb κάθε φορά. Προσθέστε άλλα 3-4 update από τα halo,horizon & sunset. Γαμώ τις nextgen μου κονσόλες μέσα. Βαρέθηκα να ανοίγω κονσόλα και να βλέπω update. Θα τις πουλήσω όλες και θα γίνω Nintendo-monk. :P

Προς στιγμη νομισα οτι θα εφτιαχνες PC. :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν μπορεις ακομα, για αυτο δεν βρηκες τιποτα σχετικο...Με την ελευση των νεων windows στα τελη του τρεχοντος, λενε οτι θια μπορεις να εχεις remote-cross play μεταξυ ΟΝΕ, υπολογιστη, ταμπλετων που θα ''φορουν'' τη συγκεκριμενη εκδοση των windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν μπορεις ακομα, για αυτο δεν βρηκες τιποτα σχετικο...Με την ελευση των νεων windows στα τελη του τρεχοντος, λενε οτι θια μπορεις να εχεις remote-cross play μεταξυ ΟΝΕ, υπολογιστη, ταμπλετων που θα ''φορουν'' τη συγκεκριμενη εκδοση των windows.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Welcome new PS4 / Vita. :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσο σημαντικο ειναι αυτο ρε παιδια? Σιγα...λες και υπηρχε αυτην η αναγκη ποτε...

Φαντάζομαι θα αστειεύεσαι η μάλλον δεν έχεις παίξει ποτέ κάτι τέτοιο. Ακόμη και το Wii U είχε αυτήν την δυνατότητα! Αράζεις στην κρεβατάρα σου και λιώνεις! Με το PS4 σαλόνι.

Τεσπά ευχαριστώ για την απάντηση. Για εμένα είναι απαραίτητο. Για κάποιον άλλο όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσο σημαντικο ειναι αυτο ρε παιδια? Σιγα...λες και υπηρχε αυτην η αναγκη ποτε...

Η πλακα ειναι που θα αραζει στο σαλονι και δεν θα εχει να παιξει τιποτα.... :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παιδες , συμφωνω οτι σαν κριτηριο ειναι λιγο ακυρο αλλα αφου ειναι σημαντικο για αυτον δεν υπαρχει λογος να τον κοροιδευουμε...ας πουμε εγω για ενα διαστημα δεν ειχα δωματιο και κοιμομουν σαλονι..εκει φυσικα ειχα ps3 (εκεινη την εποχη) , περιμενα ποτε θα πανε για υπνο (μεχρι τις 1μιση 12 πηγαιναν) η αν δεν ειχε κατι η TV τοτε επαιζα...μπορει ο ανθρωπος να εχει καποια παρομοια κατασταση, ΑΡΑ ειναι σημαντικο αυτο το feature...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...