Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια μια βοηθεια pls . Σημερα πηγα να το βαλω μετα απο πολυ καιρο και με το ανοιγμα βγαζει error E102 . Απο το κλακ κλακ που κανει ο σκληρος πρεπει να εχει χτυπησει μεσα  . Τωρα πως διαολο γινεται αυτο με χρηση αντε ενα  2 ωρο  το μηνα και σε ups  ...  Μπορω να του βαλω εναν 2,5 που εχω προχειρο και να περασω με usb το system ? τωρα εψαχνα την εγγυηση του κοτσοβολου  και η αγορα εγινε 05/8/15 περαν του 1 ετους δηλαδη ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μια βοηθεια pls . Σημερα πηγα να το βαλω μετα απο πολυ καιρο και με το ανοιγμα βγαζει error E102 . Απο το κλακ κλακ που κανει ο σκληρος πρεπει να εχει χτυπησει μεσα  . Τωρα πως διαολο γινεται αυτο με χρηση αντε ενα  2 ωρο  το μηνα και σε ups  ...  Μπορω να του βαλω εναν 2,5 που εχω προχειρο και να περασω με usb το system ? τωρα εψαχνα την εγγυηση του κοτσοβολου  και η αγορα εγινε 05/8/15 περαν του 1 ετους δηλαδη ....

Ειχες κανει  register  την κονσολα σου στην  microsoft?Λογικα απο δευτερα παρε τηλεφωνο για να το πας για σερβις το μηχανημα.2 χρονια εγγυηση δινει παντως σαν εταιρια.Δυστυχως λειτουργικο δεν σου αφηνει να περασεις σε εξωτερικο(παρα μονο παιχνιδια και εφαρμογες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως για gold συνδρομές γενικά δεν υπάρχουν περιορισμοί, αλλά καλύτερα να δώσεις περισσότερες πληροφορίες. Πχ. μιλάμε για φυσική κάρτα ή digital; Από που θα την πάρεις; Δεν θυμάμαι να έχω δει "αμερικάνικες" κάρτες στα γνωστά κλειδάδικα, οι κάρτες που πουλάνε έχουν εξ' ορισμού ισχύ για όλο τον κόσμο (και πιθανούς περιορισμούς σε activation από Ρουμανία, Κύπρο κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@dimyok: Δύο χρόνια η εγγύηση. Κάνε register την κονσόλα και πάτα εκεί που λέει "Ζήτηστε μια επισκευή". Θα σου ετοιμάσουν ετικέτα, στέλνεις με UPS / Γενική και σου γυρνάει πίσω σε καμμιά βδομάδα συνήθως...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα controllers πόσα χρόνια είναι η εγγύηση; Έχει αρχίσει στο ένα ο αριστερός αναλογικός μοχλός να πηγαίνει προς τα πάνω μόνος του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@dimyok: Δύο χρόνια η εγγύηση. Κάνε register την κονσόλα και πάτα εκεί που λέει "Ζήτηστε μια επισκευή". Θα σου ετοιμάσουν ετικέτα, στέλνεις με UPS / Γενική και σου γυρνάει πίσω σε καμμιά βδομάδα συνήθως...

Ολα καλα μεχρι το mail επιβεβαιωσης αλλα δεν σου λεει τοπικα που το στελνεις ? Κηφισίας 221 βρηκα σαν Ms hellas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα καλα μεχρι το mail επιβεβαιωσης αλλα δεν σου λεει τοπικα που το στελνεις ? Κηφισίας 221 βρηκα σαν Ms hellas

απ'οτι ξερω ερχεται κουριερ στο σπιτι σου,δεν την πας εσυ,ψαχτο λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά περιμένεις τηλέφωνο από κούριερ. Εγώ παλιότερα που είχα στείλει ένα Χbox 360, εκτύπωσα μια ετικέτα της UPS που μου είχαν στείλει στο mail, την κόλλησα πάνω στο κουτί και έδωσα το πακέτο στην Γενική που είναι συνεργάτης της UPS. Αν δεις ότι αργούν, πάρε τηλέφωνο στην MS Hellas και ρώτα τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ έστειλα ένα ελαττωματικό χειριστήριο πριν από δύο βδομάδες. Πήρα τηλέφωνο εγώ στην UPS στη Θεσσαλονίκη, κανόνισα ραντεβού και ήρθαν και το πήραν από το σπίτι μου. Το έβαλα σε κουτί και εκτύπωσα την ετικέτα που με έστειλαν με mail. Τώρα περιμένω να μου το επιστρέψουν πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου συννενοηθείτε μέσω chat της microsoft (προυποθέτει αγγλικά) σας δινουν ετικέτα και έπειτα καλείτε την UPS να το παραλάβει με χρέωση παραλήπτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα controllers πόσα χρόνια είναι η εγγύηση; Έχει αρχίσει στο ένα ο αριστερός αναλογικός μοχλός να πηγαίνει προς τα πάνω μόνος του

Δοκίμασα να κάνω ότι ο τυπάς εδώ στο video

 

και ο controller μου πλέων παίζει πάλι κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...