Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από κανά μήνα αγόρασα το Xbox One Slim. Τις τελευταίες μέρες βλέπω ότι στο χειριστήριο υπάρχει θέμα με το κουμπί RB, καθώς στα δέκα χτυπήματα ζήτημα είναι να πιάνει τα δύο. Φαίνεται πως είναι προβληματικό. Καλύπτεται από την εγγύηση; Πρέπει να επικοινωνήσω με το μαγαζί που το αγόρασα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από κανά μήνα αγόρασα το Xbox One Slim. Τις τελευταίες μέρες βλέπω ότι στο χειριστήριο υπάρχει θέμα με το κουμπί RB, καθώς στα δέκα χτυπήματα ζήτημα είναι να πιάνει τα δύο. Φαίνεται πως είναι προβληματικό. Καλύπτεται από την εγγύηση; Πρέπει να επικοινωνήσω με το μαγαζί που το αγόρασα;

Προφανώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξε RMA κατευθείαν στην MS. Από το μαγαζί που το πήρες, πιθανότατα δεν θα βγάλεις άκρη...

 

Ακολούθησε το link, κάνε register τo ΧΒΟΧ και άνοιξε τίκετ για επισκευή...

 

https://support.xbox.com/el-GR/my-account/warranty-and-service/getting-your-product-serviced

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξε RMA κατευθείαν στην MS. Από το μαγαζί που το πήρες, πιθανότατα δεν θα βγάλεις άκρη...

 

Ακολούθησε το link, κάνε register τo ΧΒΟΧ και άνοιξε τίκετ για επισκευή...

 

https://support.xbox.com/el-GR/my-account/warranty-and-service/getting-your-product-serviced

 

Φίλε μου έκανα τη διεργασία. Για να καταλάβω πρέπει να κανονίσω να έρθει κάποιος από τη UPS για να παραλάβει το δέμα ή πρέπει να το πάω εγώ στην εταιρία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, φρέσκος xbox one user και θα ήθελα να μου πείτε αν ψωνίζω άφοβα από κλειδάδικα (g2a κλπ), συγκεκριμένα το AC unity πουλιέται από 2.20€ (wtf??) και επίσης οι κάρτες για gold είναι σε καλές τιμές. Pc games έχω αγοράσει κάμποσες φορές χωρίς προβλήματα, ισχύουν τα ίδια και για xbox;

Φχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, φρέσκος xbox one user και θα ήθελα να μου πείτε αν ψωνίζω άφοβα από κλειδάδικα (g2a κλπ), συγκεκριμένα το AC unity πουλιέται από 2.20€ (wtf??) και επίσης οι κάρτες για gold είναι σε καλές τιμές. Pc games έχω αγοράσει κάμποσες φορές χωρίς προβλήματα, ισχύουν τα ίδια και για xbox;

Φχαριστώ.

 

το πηρα χθες απο cdkeys.com στα 2.99. αριστες εντυπωσεις απο το site μεσα σε 5λεπτα που πατησα το buy, κατεβαινε ηδη το παιχνιδι στο xbox μου. το g2a εχω τσεκαρει μερικες φορες αλλα το φοβηθηκα με τα τελευταια review εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, φρέσκος xbox one user και θα ήθελα να μου πείτε αν ψωνίζω άφοβα από κλειδάδικα (g2a κλπ), συγκεκριμένα το AC unity πουλιέται από 2.20€ (wtf??) και επίσης οι κάρτες για gold είναι σε καλές τιμές. Pc games έχω αγοράσει κάμποσες φορές χωρίς προβλήματα, ισχύουν τα ίδια και για xbox;

Φχαριστώ.

 

Έχω αγοράσει δεκάδες παιχνίδια για το Xbox One και Xbox 360 και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Σύντομα θα προβώ και σε αγορά συνδρομής Gold και EA Access.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά που μου το θύμησες, γιατί η συνδρομή μου λήγει σε 2-3 μέρες. Απ' ότι βλέπω στο παραδοσιακό goldxbox οι 12 μήνες Gold πάνε 39 ευρώ ενώ στο marketplace του G2A έχει και με 36.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το bioshock the collection στο One στο bioshock 2 συναντησα ενα game breaker bug στο σημειο που πρεπει να γυρισεις το airlock για πας στο dionysious park οτι και να παταω δεν γυριζει ο λεβιες και απ οτι διαβασα αυτο το bug υπαρχει και στην εκοδση για xbox 360 προσωπικα δεν εχω κουραγιο να το παω απο την αρχη και θα παω στο infinite

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...