Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το έφερνε από εδώ το έφερνε από εκει.... κατέληξε εκεί που ήθελε.....

Γιατι ψεματα λεω?

 

Και οπως ειδες δεν ειμαι ο μονος που εχει προβληματα με το xbox one.

 

Αυτο σημαινει λοιπον οτι αν μη τι αλλο δεν λεω ψεματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ψεματα λεω?

 

Και οπως ειδες δεν ειμαι ο μονος που εχει προβληματα με το xbox one.

 

Αυτο σημαινει λοιπον οτι αν μη τι αλλο δεν λεω ψεματα.

 

Εγώ με εσένα δεν καταλαβαίνω κάτι...Μπαίνεις στο thread για το xbox κάθε φορά για να κράξεις την κονσόλα, να πεις τα προβλήματα που μόνο εσύ έχεις και να εκθιάσεις το πόσο καλό είναι το ps4 σε σχέση με το one. Εφόσον έχεις τόσα προβλήματα, όπως λες, γιατί δεν το πουλάς να μείνεις μόνο με το "τέλειο" ps4 και να σταματήσεις να γκρινιάζεις; Και εγώ που στα γράφω αυτά μην νομίζεις ότι είμαι fan boy της ms(αν σκεφτείς ότι η μοναδική συσκευή που τρέχει windows αυτή τη στιγμή στο σπίτι είναι το one). Η κονσόλα και κάθε κονσόλα έχει θεματάκια αλλά όχι στο βαθμό που τα περιγράφεις. Και εγώ έχω vdsl 50 και η ταχύτητα παίζει συνεχώς, αλλά δεν νομίζω να πάθεις κάτι περιμένοντας μισή ώρα παραπάνω για να κατεβάσεις ένα παιχνίδι...και στην τελική αυτή είναι η κονσόλα, γιατί το κοιτάς ότι εσύ έχεις θέματα κλπ; Αν είχες 360 παλαιότερα θα εκτιμούσες αυτά που προσφέρει η τωρινή κονσόλα, τουλάχιστον έτσι κάνω εγώ....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σταθώ μόνο στο θέμα τις σύνδεσης της κονσόλας,μια και τα υπόλοιπα τα θεωρώ το λιγότερο παραφουσκωμένα.

έχω δίπλα δίπλα το one και το ps4.

το one πιάνει πολύ μεγαλύτερες ταχύτητες και έχει πολύ πιο σταθερή σύνδεση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα που εχω xbox σπανια αντιμετωπιζω παροιμοια προβληματα.Ιδιετερα παιδια μετα το τελευταιο  update!!!το λειτουργικο ειναι κατα 50% πιο γρηγορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με εσένα δεν καταλαβαίνω κάτι...Μπαίνεις στο thread για το xbox κάθε φορά για να κράξεις την κονσόλα, να πεις τα προβλήματα που μόνο εσύ έχεις και να εκθιάσεις το πόσο καλό είναι το ps4 σε σχέση με το one. Εφόσον έχεις τόσα προβλήματα, όπως λες, γιατί δεν το πουλάς να μείνεις μόνο με το "τέλειο" ps4 και να σταματήσεις να γκρινιάζεις; Και εγώ που στα γράφω αυτά μην νομίζεις ότι είμαι fan boy της ms(αν σκεφτείς ότι η μοναδική συσκευή που τρέχει windows αυτή τη στιγμή στο σπίτι είναι το one). Η κονσόλα και κάθε κονσόλα έχει θεματάκια αλλά όχι στο βαθμό που τα περιγράφεις. Και εγώ έχω vdsl 50 και η ταχύτητα παίζει συνεχώς, αλλά δεν νομίζω να πάθεις κάτι περιμένοντας μισή ώρα παραπάνω για να κατεβάσεις ένα παιχνίδι...και στην τελική αυτή είναι η κονσόλα, γιατί το κοιτάς ότι εσύ έχεις θέματα κλπ; Αν είχες 360 παλαιότερα θα εκτιμούσες αυτά που προσφέρει η τωρινή κονσόλα, τουλάχιστον έτσι κάνω εγώ....

Θα σου πω οτι ειπα και σε ενα ατομο ποιο πριν απο εσενα.

Το οτι εσυ δεν εχεις προβληματα ή δεν τα εχεις εντοπισει δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν και οπως ειδες στα προηγουμενα ποστ δεν ειμαι ο μονος που του κολαγανε τα παιχνιδια κ.τ.λ.

Το οτι ολες οι κονσολες εχουν θεματακια εννοειτε οτι εχουν αλλα αλλο θεματακια και αλλο σκαλωματα που κανουν τη κονσολα δυσχριστη.

Και πως φαινετε το ποσα λιγα ξερεις για το gaming γενικοτερα.

Το download του καθε παιχνιδιου ειναι το λιγοτερο και εννοειτ οτι δεν εχω προβλημα να περιμενω λιγο παραπανω να κατεβει το θεμα ειναι οτι προκαλει προβληματα και στο online multi gaming το τελευταιο θεμα που εχω οχι μονο στο κατεβασμα των παιχνιδιων.

 

Και κραταω το xbox one για τα λιγα πλεον αποκλειστικα που εχει και γιατι δεν την πληρωσα(Αν την ειχα πληρωσει θα ειχε φαει φουντο εδω και πολυ καιρο)

θα σταθώ μόνο στο θέμα τις σύνδεσης της κονσόλας,μια και τα υπόλοιπα τα θεωρώ το λιγότερο παραφουσκωμένα.

έχω δίπλα δίπλα το one και το ps4.

το one πιάνει πολύ μεγαλύτερες ταχύτητες και έχει πολύ πιο σταθερή σύνδεση.

Σε εσενα, σε εμενα συμβαινει το ακριβως αντιστροφο.

Και οχι τα αλλα δεν ειναι καθολου παραφουσκομενα.

Αν σου συμβαινανε να δω τι θα ελεγες.

 

Μακαρι να μην σου συμβουν ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου απαντήσω με το ίδιο ακριβώς ύφος που γράφεις εσύ.

Το ότι έχεις εσύ προβλήματα με την κονσόλα σου,δεν πάει να πει ότι όλα τα xbox είναι προβληματικά.

Πως σου φάνηκε;

όσο για το γεγονός ότι τι την κρατάς επειδή δε την πλήρωσες είναι το λιγότερο αστείο.

Πιο πολύ πονάει όταν αγοράζεις κάτι.Το πουλάς για να μην έχεις χασούρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω(Πως σου φανηκε; ) απλα επειδη εγω προσωπικα εχω συναντηση τα απιστευτα με τη κονσολα xbox one s 2tb που εχω να μου επιτρεψεις να εχω διαφορετικη αποψη απο εναν που δεν του εχει παρουσιασει κανενα προβλημα η κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα με δουλευεις ετσι?

Ποτε πηγα να σου πω να υιοθετήσεις την αποψη μου?

 

Απο ποτε απαγορευεται καποιος να λεει την εμπειρια - αποψη του για κατι? Μονο αυτο εκανα ειπα απλα την αποψη μου για τη κονσολα με βαση τις δικες μου εμπειριες και οπως φανηκε και καποιοι αλλοι ειχαν παρομοιες εμπειριες(Τυχαιο? Δεν νομιζω).

 

Τωρα αν εσενα δεν σ' αρεσει ή σε ξινίζει κατι τετοιο απλα προσπερνα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...