Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones : Season 2 [Spoiler Free up till Season 1]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον το περιμενα σουπερ το επεισοδιο και σκηνοθετικα λογω Alan Taylor(βλεπε "Baelor")αλλα και σεναριακα απο την αποψη οτι νταξει τελευταιο επεισοδιο της σεζον ειναι,δεν θα το μαμησουν.Το μεγαλυτερο επιτευγμα ειναι οτι καταφεραν να κρατησουν αμειωτο το ενδιαφερον σε πολλα μετωπα χωρις να πλατιασουν.Καποιες σκηνες ηταν πραγματικα ομορφα γυρισμενες

Right off the top of my head:Η αναζητηση της Ντανι για τα "παιδια" της και η πρωτη φλογα τους lol,η εναρκτηρια σκηνη με το κοντινο στον Tyrion,το βασιλειο περα απο το Τειχος,η αναχωρηση του αγοριων Stark απο το φλεγομενο Γουιντερφελ και φυσικα η τελευταια απολυτη γαματη σκηνη

και σαν ιστορια και προχωρησε και μας προΐδεαζει τι θα δουμε στην επομενη.Εξαιρετικο επεισοδιο.

 

 

 

PS:Καλα ρε σεις τι μασατε με το fake spoiler του Kasrith?Το λεει φορα παρτιδα σε καθε επεισοδιο για την Arya και ακομα τσιμπατε?Εχω λιωσει στα γελια,μπηκε και ο DOP,βοηθεια μας.ΧΑΧΑΧΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

είμαι πάντως ικανοποιημένος από την πληγή του Tyrion, ούτε μικρή ούτε τεράστια όπως τη φανταζόμουν από τα βιβλία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS:Καλα ρε σεις τι μασατε με το fake spoiler του Kasrith?Το λεει φορα παρτιδα σε καθε επεισοδιο για την Arya και ακομα τσιμπατε?Εχω λιωσει στα γελια,μπηκε και ο DOP,βοηθεια μας.ΧΑΧΑΧΑ.

 

#1221 και #1223 και δε μπορω να καταλαβω ποιος σας εδωσε το δικαιωμα να πουλατε μουρη! Μαλλον εχετε μπερδεψει το στρατο με τη σειρα και το βιβλιο με τα σοβρακα! ΛΙΓΟ ΣΕΒΑΣΜΟΣ δε χανεις τπτ! Το ακουσες σταυρακα;;; ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

είμαι πάντως ικανοποιημένος από την πληγή του Tyrion, ούτε μικρή ούτε τεράστια όπως τη φανταζόμουν από τα βιβλία

 

 

Ditto, ταμάμ είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

#1221 και #1223 και δε μπορω να καταλαβω ποιος σας εδωσε το δικαιωμα να πουλατε μουρη! Μαλλον εχετε μπερδεψει το στρατο με τη σειρα και το βιβλιο με τα σοβρακα! ΛΙΓΟ ΣΕΒΑΣΜΟΣ δε χανεις τπτ! Το ακουσες σταυρακα;;; ;)

:lol: :lol: :lol: Ανασα και Γκουσφραμπα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Winter is coming

,

,

,

,

,

Αμήν και πότε

.

.

.

.

.

γιατί μετά έρχεται spring και πιάνει το GOT season 3 :)

 

Προσωπικά δεν αντέχω την αναμονή, γι'αυτό και έχω παραγγείλει εδώ και κανέναν μήνα αυτό : http://www.amazon.co...38848711&sr=8-1 αλλά επειδή θα πάθω στερητικό τώρα που τελείωσε και δεδομένου ότι η συλλογή κυκλοφορεί στις 12 του Ιούλη θα κατεβάσω το πρώτο βιβλίο για το new ipad να καλύψω το κενό.

 

Ένα ακόμα εξαιρετικό επεισόδιο.....

 

ΥΠΕΡΚΑΥΛΑΝΤΙΑΣΗ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Walking Dead μου θύμισε το τελευταίο επεισόδιο του Game of Clones!

 

Ναι ρε συ. Αποτι διάβασα, απολυσανε τους δημιουργούς και πήραν αυτούς από το Walking Dead. Κλαφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχεις παρεξηγήσει ρε!

 

Καθολου.He's a legend in my eyes already για τη συνεισφορα του στο lost vs prison break thread.Αν δεν του εριχναν λασπη μερικοι,θα ηταν ακομη καλυτερα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...