Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones : Season 2 [Spoiler Free up till Season 1]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχετε δει την animated version των βιβλίων του Song of Ice and Fire? πόσες εκατοντάδες τόμους θα βγάλουν? :P

 

Είδα μερικούς τόμους στο βιβλιοπωλείο της προάλλες. Νταξ εαν έχεις διαβάσει τα βιβλία+δει την σειρά είναι ανούσια... Απλα money grab

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αφου τελειωσαν οι καταραμενες πανελληνιες τελειωσα και εγω το την 2η σεζον σε μια μερα.

καταρχην να αρχισω με αυτα που με πειραξαν. θα επιμεινω στο γεγονος οτι μπορουσαν να βγαλουν παραπανω επεισοδια δειχνοντας μας αυτα που πρεπει και χωρις να νιωθω οτι εχουν κοψει το μισο βιβλιο. καταλαβαινω οτι ζουμε σε δυσκολες εποχες αλλα κανεις ενα απο τα μεγαλυτερα franchise σε ολο τον κοσμο... υπηρχαν στιγμες που ενιωθα οτι κατι δεν παει καλα, δεν γινετε να ειναι ετσι το βιβλιο. μας αφηνε πολλα κενα. ειχε ανοιξει σε 5-6 μετωπα και αντε τωρα ολα αυτα να τα προλαβεις σε 10 επεισοδια χωρις να το αλλοιωσεις. και ας περασουμε στα θετικα. στο 9ο επεισοδιο που βλεπεις ολον αυτο το χαμο λες δεν γινετε αυτο να ειναι σειρα. απλα δεν γινετε. τους βγαζω το καπελο σε αυτο το θεμα. αν το παρατηρησατε οποια ομορφη κοπελα μπαινει στην σειρα, μενει κιολας. η γουαλντγουινγκ του σνοου ειναι πανεμορφη. μοιαζει λιγο με την αλλη που θελει να γινει η THE QUEEN. το ost ειναι επικο, δεν υπαρχει

ο τυριον, ειναι απλα ο πιο γαματος ηθοποιος που υπαρχει εκει μεσα. μονο η αρυα μπορει να τον ανταγωνιστη. εκει που και καλα πηγε να πεθανει λεω ενταξει, δεν γινεται να πεθανει ετσι και επαληθευτικα μετα. παντως ολοι οι χαρακτηρες σχεδον, με εξαιρεση 2-3, μου ειναι συμπαθης ασχετα αν ειναι καλοι ή κακοι

αντε να περιμενεις παλι 1 χρονο για 10 επεισοδια για να τα συζητας 5 μηνες. ετσι λεγαμε παντως και για περσυ και ειδαμε ποσο γρηγορα περασε ο καιρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου τελειωσαν οι καταραμενες πανελληνιες τελειωσα και εγω το την 2η σεζον σε μια μερα.

καταρχην να αρχισω με αυτα που με πειραξαν.

 

Α, λόγω πανελληνίων είχαμε ησυχάσει τόσο καιρό? Και ήλπιζα σε κάτι καλύτερο... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

so let me get this straight

 

 

ειδαμε whitewalkers στην αρχη της πρωτης σεζον και στο τελος της δευτερης!

 

 

αναρωτιεμαι ποτε θα τους ξαναδουμε χωρις να γινει το επομενο fringe...

 

 

χμμμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

so let me get this straight

 

 

ειδαμε whitewalkers στην αρχη της πρωτης σεζον και στο τελος της δευτερης!

 

 

αναρωτιεμαι ποτε θα τους ξαναδουμε χωρις να γινει το επομενο fringe...

 

 

χμμμ

 

Είδαμε και ποιο νωρίς στην 2η σεζόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδαμε και ποιο νωρίς στην 2η σεζόν...

 

εγω δεν ειδα κατι

 

επισης στα βιβλια παιζει καμια μαχη με others ή θα παιξει fringe κατασταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν ειδα κατι

 

εχεις θεμα με την οραση σου ή απ;λα μας τρολαρεις; επισης, αν θες να μαθεις τι παιζει, διαβασε τα βιβλια. τελος, το φριντζ δε σου φταιει σε τιποτα. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...