Προς το περιεχόμενο

Το Dropbox δοκιμάζει νέες λειτουργίες και προσφέρει έως και 4.5GB επιπλέον δωρεάν χώρο αποθήκευσης


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άψωγος. Ευχαριστώ και πάλι συνέδεσα το κινητό και όλα μια χαρά και ήδη μου ανέβσε κάποιο χώρο. Να είστε καλά για την είδηση και για την ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ανεβασα οσες φωτο ειχα στο κινητό.. Αν τις σβήσω απο το dropbox και τις ξανα ανεβάσω, θα κερδίσω mb, ή καταλαβαινει ότι ειναι οι ίδιες, το δοκιμασε κανεις;

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβασα οσες φωτο ειχα στο κινητό.. Αν τις σβήσω απο το dropbox και τις ξανα ανεβάσω, θα κερδίσω mb, ή καταλαβαινει ότι ειναι οι ίδιες, το δοκιμασε κανεις;

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

 

Δεν το δοκίμασα αλλά επειδή κρατάει ιστορικό κτλ για ασφάλεια εικάζω ότι θα το καταλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεμιζω με βιντεο την φωτογραφικη μου με 4γιγα μνημη και ξεκιναω το ανεβασμα asap

τοσο καιρο τα 2.5 γιγα με το ζορι με εφταναν..

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν το δοκίμασα αλλά επειδή κρατάει ιστορικό κτλ για ασφάλεια εικάζω ότι θα το καταλάβει.

 

Και νομιζω πως δεν παιζει ουτε η μετονομασια, απ οτι διαβασα στο forum τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι σε κόβει στα 20gb ή μπορείς να πας και παραπανω? επειδή εγώ ανέβασα 800 ΜΒ και μόνο από 19.4 στα 19.9 με πήγε. Δεν ξέρω αν είναι bug ή απλά δεν μπορείς να πας παραπάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παίρνουμε 4,5 η 5gb? Στο forum του db λεει [update: To clarify, you can get up to 5GB of free space with this feature, if you count the initial 500MB space for the first photo import].

 

Εμένα μου έδωσε 500mb με την πρωτη φωτο, αλλα μετα πήρα αλλα 4gb.. Σύνολο 4,5 δηλαδή και όχι 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ένα σωρό 3gp και φώτος ανέβασα από κινητό αλλά ΜΒ δεν είδα ακόμη.

Τα εκανες κανονικα import με την επιλογη του dropbox απο το autoplay και δεν εχεις παρει τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παίρνουμε 4,5 η 5gb? Στο forum του db λεει [update: To clarify, you can get up to 5GB of free space with this feature, if you count the initial 500MB space for the first photo import].

 

Εμένα μου έδωσε 500mb με την πρωτη φωτο, αλλα μετα πήρα αλλα 4gb.. Σύνολο 4,5 δηλαδή και όχι 5

 

500mb με το πρώτο upload (άσχετα πόσα mb φωτογραφίες ή βίντεο θα ανεβάσεις) + 500mb ανά 500mb upload μέχρι να φτάσεις όλο μαζί 5gb

 

Αυτό κατάλαβα εγώ αλλά με την αργή μου σύνδεση θα αργήσω να το επιβεβαιώσω (είμαι στα 2gb)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πρέπει να ανεβασεις 2.5 giga για να φτασεις τα 4.5? Καλύτερό το box.com Δινει 50giga δωρεάν με κόλπο.

 

android.png

 

Καλό και το box, αλλά έχει όριο για κάθε αρχείο ενώ δεν σου δίνει την δυνατότητα sync ενός folder στο desktop για live updates των αρχείων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βρηκα επίσημη εφαρμογη στο iPhone του skydrive. Με κατασκευαστή την Microsoft. Το δοκίμασα και δουλευει τέλεια. Απλα η απορια μου ειναι, 25gb δωρεαν;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας αν αν εξτρα MB μένουν αν τα κερδίσεις ακόμα και αν το γυρίσεις την κανονική έκδοση του client? Ακόμα και αν τελειώσει το beta period?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...