Προς το περιεχόμενο

Toshiba USB Flash Drive 32GB 19,90 € (ΜΟΝΟ 9.2.12)


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι.Περιμένουν τα λ7 σου να ξαναπαραγγείλουν.

 

Εγώ,με το που είδα αναγραφόμενο τηλέφωνο,πήρα κατ'ευθείαν και ρώτησα αν μπορώ να πάω από κει σήμερα και να πάρω ένα.

Μου είπαν ότι "έχει εξαντληθεί" και ότι από βδομάδα έως την επόμενη Παρασκευή θα το έχω....

 

 

Συμπεράσματα δικά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος αν οι ταχύτητες read όπως φαίνονται από το εξώφυλλο είναι "καλές" για αναπαραγωγή video 720 ή 1080 σε κάποιον media player;

 

Αν το bitrate δεν ξεπερναει τα 35000kbps τοτε σου κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.Περιμένουν τα λ7 σου να ξαναπαραγγείλουν.

 

Εγώ,με το που είδα αναγραφόμενο τηλέφωνο,πήρα κατ'ευθείαν και ρώτησα αν μπορώ να πάω από κει σήμερα και να πάρω ένα.

Μου είπαν ότι "έχει εξαντληθεί" και ότι από βδομάδα έως την επόμενη Παρασκευή θα το έχω....

 

 

Συμπεράσματα δικά σας.

Και είναι τόσο κακό αυτό; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να κλείσει στα 1000 τεμάχια!!!! 20000 Ε μπάζα. Προφανώς και θα γίνει μαζική παραγγελία. Άλλωστε όταν κάνεις την αγορά σου λέει ότι το κουπόνι που θα πάρεις έχει ισχύ από 14/2...οπότε καλά σου είπαν από βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να κλείσει στα 1000 τεμάχια!!!! 20000 Ε μπάζα. Προφανώς και θα γίνει μαζική παραγγελία. Άλλωστε όταν κάνεις την αγορά σου λέει ότι το κουπόνι που θα πάρεις έχει ισχύ από 14/2...οπότε καλά σου είπαν από βδομάδα.

20.000 μπάζα;Τζάμπα τα παίρνει;Βάλε κέρδος τρεις €ους το κομμάτι,δική μας χρηματοδότηση (μέσω προείσπραξης της πιστωτικής),του/της βγάζω το καπέλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά κάνετε λες και ανακαλύψατε το τροχό.

Ο ένας παραπονιέται που δε μπορεί να πάρει να το παραλάβει τώρα, ενώ λέει ξεκάθαρα την ημερομηνία απο την οποία ισχύει το κουπόνι, ο άλλος 20k ευρώ μπάζα λες και τους τα χάρισαν.

 

Πάντως είναι πολύ καλύτερη προσφορά απο κάτι tablet και laptops σκουπίδια που βλέπω να πωλούνται στο soby δήθεν προσφορές...

 

Αλλα έχουμε πει, κοτσάρεις τη λέξη προσφορά ή έκπτωση σε κάτι και αμέσως ο άλλος να το παρει χωρίς έρευνα αγοράς.

 

:/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά κάνετε λες και ανακαλύψατε το τροχό.

Ο ένας παραπονιέται που δε μπορεί να πάρει να το παραλάβει τώρα, ενώ λέει ξεκάθαρα την ημερομηνία απο την οποία ισχύει το κουπόνι, ο άλλος 20k ευρώ μπάζα λες και τους τα χάρισαν.

 

Πάντως είναι πολύ καλύτερη προσφορά απο κάτι tablet και laptops σκουπίδια που βλέπω να πωλούνται στο soby δήθεν προσφορές...

 

Αλλα έχουμε πει, κοτσάρεις τη λέξη προσφορά ή έκπτωση σε κάτι και αμέσως ο άλλος να το παρει χωρίς έρευνα αγοράς.

 

:/

Δεν είδα κάπου να λέει ότι το κουπόνι ισχύει μετά τις 14 του μήνα.Η προσφορά στην αρχή του topic λέει ξεκάθαρα ότι ισχύει ως τις 10.

 

Η ανακάλυψη του τροχού που λες,από που το εξάγεις;Σ´ αρέσει να χρηματοδοτείς εσύ με δικά σου λεφτά τις εμπορικές ανησυχίες των άλλων;

 

Ποιός παραπονέθηκε;Το ότι πήρα τηλέφωνο να διαπιστώσω αν μπορώ να το αγοράσω επί τόπου και το γεγονός ότι ανακοίνωσα το αποτέλεσμα του τηλεφωνήματος δημόσια,εσύ το βλέπεις σαν παράπονο;

 

Το tablet που λες,πού κολάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είδα κάπου να λέει ότι το κουπόνι ισχύει μετά τις 14 του μήνα.Η προσφορά στην αρχή του topic λέει ξεκάθαρα ότι ισχύει ως τις 10.

 

"Παραλαβή από το κατάστημα μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από τηλ. επικοινωνία."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειρήνη υμίν!...Φυσικα και τα 20000 δεν είναι το καθαρό του κέρδος. Απλά σχολίαζα το συνολικό ποσό.

 

Όσο για το κουπόνι , όταν μπαίνω στον λογαριασμό στην groupon λέει : Hμ/νία Aγoράς: 9 Feb 2012

Ισχύει από 14 Feb 2012 έως 14 May 2012

 

Εσύ λες να είχαν 1200 στικάκια απόθεμα? ( βλέπω πως συνεχίζεται η προσφορά )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δωσανε παραταση αλλες 24 ωρες νομιζω.

Μην ξεχνατε οτι σε αυτες τις παραγγελιες δεν ειναι ολες 19,90 ευρω.

Εχω πηρα 2 στικακια με πανελλαδικη αποστολη!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...