Προς το περιεχόμενο

Toshiba USB Flash Drive 32GB 19,90 € (ΜΟΝΟ 9.2.12)


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εμενα δεν εμφανιζεται το κουπονι και δεν μου εχει ερθει τιποτα στο εμαιλ..

 

ακυρο τωρα ειδα οτι μου στειλαν το κουπονι εχθες.παρολαυτα στο online δεν φαινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις μίλησα με τμήμα εξυπηρέτησης groupon. Σύμφωνα με τα λεγόμενα τους, δεν έχει σχέση το ότι δεν εμφανίζεται ο κωδικός, θα εμφανιστεί/προστεθεί αργότερα. Αν συμπληρώσαμε τη φόρμα και μας έβγαλε μήνυμα ότι καταχωρήθηκε επιτυχώς, είμαστε οκ, λέει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις εμφανίστηκε το κουπόνι και στο λογαριασμό μου στη groupon.

 

Συμπλήρωσα και τη φόρμα και μου είπε επιτυχής καταχώρηση...Οπότε το θέμα είναι τώρα στο getitstore να μου στείλει κάποιο αποδεικτικό ότι έλαβε την παραγγελία μου? Ή δεν πρόκειται να μου έρθει τίποτα? Αν περάσουν οι 14 μέρες μετά τι γίνεται? Πως αποδεικνύω ότι το έστειλα?

 

Δεν θέλω να δοκιμάσω πάλι το κουπόνι γιατί είναι μέχρι 2 στικάκια και φοβάμαι μήπως το παραγγείλει και για δεύτερη φορά για μένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα email στη groupon ρωτώντας:

"Έκανα την καταχώρηση των στοιχείων μου στην http://www.deal4real.gr/Groupon/getitstore/Subscribepage.aspx και ήταν επιτυχής.

 

Δε μου έχει έρθει όμως καμία άλλη επιβεβαίωση ότι έγινε η παραγγελία ή για το πότε θα παραλάβω το στικάκι. Από τη στιγμή που δεν ξέρω καν αν έχει δεκτή η παραγγελία ή το πότε θα το παραλάβω , πως μπορώ να εξασφαλιστώ για την επιστροφή των χρημάτων μου (πέραν των 14 ημερών που δικαιολογείται από τους όρους της groupon?)"

 

Η απάντηση ήταν

"Σας ενημερώνουμε ότι πάντα θα βρίσκετε τα κουπόνια σας στον Groupon Λογαριασμό σας, κάνοντας Είσοδο επάνω δεξιά από το site μας και πηγαίνοντας στη συνέχεια στο "Οι Αγορές Μου". Έχετε αγοράσει την προσφορά: Deal Title: €19,90 από €40 για Ένα Toshiba USB Flash Drive 32GB, από το getitstore.gr "

 

 

Απάντηση καμία δηλαδή....Τελικά στο λογαριασμό σας στην groupon τι λέει? Σε μένα ενώ έχω κάνει την παραγγελία ( νέα δε δέχεται μου λέει ότι έχω ολοκληρώσει την καταχώρηση των στοιχείων μου) γράφει ¨Oι αγoρές μoυ 1x Μη Χρησιμοποιημένα (0 Χρησιμοποιημένα Κουπόνια)¨

Σαν να μην έγινε χρήση του κουπονιού....Αργεί το σύστημα να ενημερωθεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνος αποστολής: 10 εργάσιμες ημέρες από τη συμπλήρωση της online φόρμας παραγγελίας

 

Έχουμε ψωμί ακόμη μέχρι ν'αρχίσουμε τα πιθανά καντήλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπόνι αγοράστηκε 9.2, η GROUPON δέχεται ακύρωση 14 εργάσιμες μετά τη μέρα αγοράς. (το κουπόνι ίσχυε όμως από 14.2) . Οπότε είμαστε ήδη εκπρόθεσμοι για ακύρωση.....

 

Βάλε και το γεγονός ότι δεν είχα από κανένα καμία επιβεβαίωση για την παραγγελία μου ( αν πραγματοποιήθηκε , πότε θα έρθει κτλ κτλ)...η μόνη λύση για μένα αν δεν έρθει μέσα σε 10 μέρες από σήμερα είναι το dispute στην πιστωτική και ας πρόσεχαν! Ebay και πάλι ebay...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπόνι αγοράστηκε 9.2, η GROUPON δέχεται ακύρωση 14 εργάσιμες μετά τη μέρα αγοράς. (το κουπόνι ίσχυε όμως από 14.2) . Οπότε είμαστε ήδη εκπρόθεσμοι για ακύρωση.....

 

Βάλε και το γεγονός ότι δεν είχα από κανένα καμία επιβεβαίωση για την παραγγελία μου ( αν πραγματοποιήθηκε , πότε θα έρθει κτλ κτλ)...η μόνη λύση για μένα αν δεν έρθει μέσα σε 10 μέρες από σήμερα είναι το dispute στην πιστωτική και ας πρόσεχαν! Ebay και πάλι ebay...

 

 

Γιατί μέσα σε 10 μέρες απο σήμερα ??

 

 

 

Αν έχει παραλάβει κανείς ας μας πει. Πάντως γενικά έχει παιχτεί ποτέ κάτι fake σε τέτοιου είδους προσφορών? Εμένα δε μου έχει τύχει μέχρι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε και εμενα έχει τυχει ποτε fake σε τέτοιου είδους προσφορές. Έχω την εντύπωση ότι οι εταιρείες του Ελλαδιστάν "ξύπνησαν" και αντί να ξεστοκάρουν τα προίοντα, παίρνουν προπαραγγελίες και επειτα τις παραγγέλνουν από την Κινα. Ο χρόνος παράδοσης τέτοιων πρϊοντων κυμαίνεται από 20 ~ 60 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μέσα σε 10 μέρες απο σήμερα ??

 

 

 

Αν έχει παραλάβει κανείς ας μας πει. Πάντως γενικά έχει παιχτεί ποτέ κάτι fake σε τέτοιου είδους προσφορών? Εμένα δε μου έχει τύχει μέχρι τώρα.

 

Για μένα είναι το χρονικό όριο! Τότε θα πρέπει να πληρώσω την πιστωτικη :rolleyes:

Fake δε νομίζω να παίξει , απλά το θέμα είναι να μην παραλάβουμε μετά από 2-3 μήνες γιατί δεν το στειλε ο κινέζος , έχασε την διεύθυνση το παιδί που το έφερνε, έβρεχε και δεν έπαιρνε μπροστά το παπί κτλ κτλ κτλ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραλαβει κανείς?

Εστειλα 2 εμαιλ να ρωτησω γιατι δεν μου ηρθε επιβεβαιωση, στο τηλεφωνο μου ειπαν να ξαναστειλω , ξαναεστειλα καμία απάντηση..

Σήμερα δεν απαντανε και στο τηλεφωνο..Έχουμε τον καημο με την φωτογραφική εχουμε και το στικακι τωρα..Έλεος , ολοι οι ανευθυνοι ηλεκτρονικο κατάστημα άνοιξαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με το κατάστημα σήμερα, περιμένουν παραλαβή σε 8 ημέρες οπότε οι παραλαβές/αποστολές θα ξεκινήσουν τότε. Το σημαντικό της υπόθεσης είναι πως για τις αποστολές δεν θέλουν την online φόρμα στην οποία παραπέμπει το κουπόνι, θέλουν το ίδιο το κουπόνι στο email τους ([email protected]) μαζί με τα στοιχεία αποστολής σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εύχομαι να είναι γνήσιο, γιατί εγώ έκανα τη βλακεία και παρηγγειλα από το livemycity που είχε μια παρόμοια προσφορά και ήταν απομίμηση. Δείτε και το σχετικό thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...