Προς το περιεχόμενο

Toshiba USB Flash Drive 32GB 19,90 € (ΜΟΝΟ 9.2.12)


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μίλησα με το κατάστημα σήμερα, περιμένουν παραλαβή σε 8 ημέρες οπότε οι παραλαβές/αποστολές θα ξεκινήσουν τότε. Το σημαντικό της υπόθεσης είναι πως για τις αποστολές δεν θέλουν την online φόρμα στην οποία παραπέμπει το κουπόνι, θέλουν το ίδιο το κουπόνι στο email τους ([email protected]) μαζί με τα στοιχεία αποστολής σας.

Σημερα σου το είπαν αυτό? Εγώ πέρασα από το κατάστημα την προηγούμενη Τρίτη και μου είπαν ακριβώς το ίδιο. Κάτι δεν πάει καλά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ αγόρασα μια προσφορά μέσω της groupon: H διαδικασία της groupon ήταν να συμπληρώσω τη φόρμα και θα μου σταλεί αυτό που αγόρασα.

Το νέο φρούτο που διάβασα παραπάνω ( να στείλω κουπόνι με στοιχεία μου κτλ κτλ )για μένα σημαίνει ότι παρά τις 14 μέρες που δέχεται η groupon ,αύριο θα ακυρώσω την παραγγελία μου και ας κρατήσουν το στικάκι για διακοσμητικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βασικά σκέφτομαι να ακυρώσω γιατί τώρα πολύ φοβάμαι ότι θα 'ναι φούσκα το καρπούζι σαν το άλλο. :/

 

 

 

αμα τα πρωτα ηταν σωστα τοτε θα ειναι και τα επομενα.

 

η εταιρεια δεν εχει λογο να αλλαξει προμηθευτη ετσι χωρις λογο. Και μιλαμε για σοβαρη εταιρεια , οχι κανα eshop sto kansas city.

 

 

Απ οτι διαβασα τα πρωτα ηταν οκ. λΕς να κανουν μαιμουδια? δεν το πιστευω αλλα ποτε δεν ξερεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη σε αντιστοιχες προσφορες (τηλεοραση, καμερα)απο το inthebox διαφαινεται οτι κατι δεν παει καλα, απο οσους εχουν παραγγειλει απο το groupon το στικακι εχει δει κανενας τα γραφεια της εταιριας (getitstore) που υποτιθεται οτι θα τα εφερνε? Φυσικα αναφερομαι σε οσους μενουν Αθηνα στην περιοχη που υποτιθεται οτι ειναι η εταιρια. Γιατι αν ειναι περιπτωση οπως του inthebox ειτε δε θα παρουμε τιποτε ειτε μπορει να παρουμε μαιμουδισια στικακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη σε αντιστοιχες προσφορες (τηλεοραση, καμερα)απο το inthebox διαφαινεται οτι κατι δεν παει καλα, απο οσους εχουν παραγγειλει απο το groupon το στικακι εχει δει κανενας τα γραφεια της εταιριας (getitstore) που υποτιθεται οτι θα τα εφερνε? Φυσικα αναφερομαι σε οσους μενουν Αθηνα στην περιοχη που υποτιθεται οτι ειναι η εταιρια. Γιατι αν ειναι περιπτωση οπως του inthebox ειτε δε θα παρουμε τιποτε ειτε μπορει να παρουμε μαιμουδισια στικακια.

Πήγα εγώ από εκεί (στη διευθυνση που δίνει) και είναι ένα απλό μαγαζί με ηλεκτρονικά είδη. Μου είπαν ότι θα το έχουν σε μια βδομάδα και κράτησαν το τηλέφωνό μου να με ειδοποιήσουν όταν θα το έχουν. Ακόμα τίποτα όμως. Έχουν ήδη περάσει 10 μέρες από τότε που πήγα. Απ' ό,τι είδα κάπου βγήκε και νέα προσφορά στο groupon από αυτό το κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να έχει παραλάβει κανείς. Εγώ πάντως ακύρωσα την αγορά και περιμένω να πιστώσουν τα χρήματα στην κάρτα μου.

Δε με βλέπω να ασχολούμαι ξανά με τα Ελληνικά μικρομάγαζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ακύρωσα την αγορά και περιμένω να πιστώσουν τα χρήματα στην κάρτα μου.

Πότε ακύρωσες hikesl? Εγώ έστειλα μέιλ ακύρωσης το Σάββατο και ακόμη να απαντήσουν μέχρι στιγμής σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρασκευή μίλησα μαζί τους και έστειλα και το mail. Τους πήρα πάλι σήμερα τηλέφωνο και μετά από 1 ώρα μου ήρθε το mail τους ότι ακυρώνουν και πιστώνουν το ποσό ( θα κάνει μέχρι και 3 μέρες να εμφανιστεί στον λογαριασμό μου , μου είπαν )....Οπότε για σιγουριά ρίξε και ένα τηλέφωνο για να επισπεύσεις την ακύρωση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks, μόλις πήρα. Απαντάνε -μέχρι και- σε 2 εργάσιμες οπότε θα μου απαντήσουν αύριο, λέει. :rolleyes: Εμένα ήταν με paypal η πληρωμή οπότε ελπίζω να κάνουν άμεσα αύριο το refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...