Προς το περιεχόμενο

Toshiba USB Flash Drive 32GB 19,90 € (ΜΟΝΟ 9.2.12)


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αυτή είναι η επίσημη ταχύτητα. Σίγουρα δεν είναι ότι πιο σβέλτο κυκλοφορεί. Αλλά σίγουρα είναι το πιο φτηνό επώνυμο. Για τη δουλειά που το θέλω δε με απασχολεί η ταχύτητα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

θελει driver ή αναγνωριζεται αυτοματα απο καθε pc με win xp/vista/7?

(με προβληματισε το συνοδευτικο cd...)

 

Δε χρειάζεται τίποτα, όπως τα περισσότερα (αν όχι όλα) τα flash drives..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανανεώθηκε για άλλες 48 ώρες η προσφορά..Είναι συνηθισμένο σε τέτοιες περιπτώσεις?

 

Αν αποφασίσω ότι δεν θέλω να το αγοράσω πλέον απλά δεν εξαργυρώνω το κουπόνι και αποσύρουν την προκράτηση του ποσού από την πιστωτική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανανεώθηκε για άλλες 48 ώρες η προσφορά..Είναι συνηθισμένο σε τέτοιες περιπτώσεις?

 

Αν αποφασίσω ότι δεν θέλω να το αγοράσω πλέον απλά δεν εξαργυρώνω το κουπόνι και αποσύρουν την προκράτηση του ποσού από την πιστωτική?

 

Ναι οταν εχει ζήτηση ναι

 

Οχι δεν περνεις τα λεφτα σου πισω

 

Συγνωμη για το offtopic αλλα αυτο http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.552168 αξιζει επειδη δεν γνωριζω καλα απο στικακια?

 

Οχι φιλε μου.. 16 γιγα στην ιδια τιμη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Στο άμαζον πάντως για το ίδιο αλλά σε 32άρι δεν διάβαζα καλά σχόλια προχθές, ήθελε συνέχεια φορμάτ, δεν αναγνωριζόταν κλπ. Μπορεί να ήταν θέμα μόνο στο 32άρι αλλά δεν είναι να πάρεις το ρίσκο κατά την ταπεινή μου άποψη, εκτός αν βρεις αλλού κριτικές να το επιβεβαιώνουν (εγώ δεν έψαξα παραπέρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι ταχυτητες αναγνωσης - εγγραφής να κοιταξω?

Ποσο ειναι καλα?

Τωρα εχω το συγκεκριμενο Link εδω και 3 χρονια και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.

Δεν μου εχει παρουσιασει κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι ταχυτητες αναγνωσης - εγγραφής να κοιταξω?

Ποσο ειναι καλα?

Τωρα εχω το συγκεκριμενο Link εδω και 3 χρονια και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.

Δεν μου εχει παρουσιασει κανενα προβλημα.

Αυτό

Οι μετρήσεις είναι από χθες αλλά για κάποιο περίεργο λόγο το σιτε αναφέρει χαμηλώτερες τιμές.

 

--------------------------------------------------

CrystalDiskMark 2.2 © 2007-2008 hiyohiyo

Crystal Dew World : http://crystalmark.info/

--------------------------------------------------

 

Sequential Read : 24.122 MB/s

Sequential Write : 15.197 MB/s

Random Read 512KB : 24.007 MB/s

Random Write 512KB : 8.407 MB/s

Random Read 4KB : 2.577 MB/s

Random Write 4KB : 0.816 MB/s

 

Test Size : 100 MB

Date : 2012/02/09 19:37:03

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οταν εχει ζήτηση ναι

 

Οχι δεν περνεις τα λεφτα σου πισω

 

 

 

 

 

Δηλαδή αν κάνει κάνα μήνα να κλείσει η προσφορά ή να τα παραγγείλει και να αρχίσει την αποστολή , εγώ είμαι υποχρεωμένος να περιμένω ? Προφανώς και θα μπορεί κανείς να αρνηθεί την χρέωση μέσω της τράπεζας του....Θα δείξει από βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το site της groupon (προσωπικά μου έχουν επιστρέψει χρήματα αρκετό καιρό μετα λόγω αδυναμίας της επιχείρησης να ολοκληρώσει την προσφορά):

 

5.4 Δικαίωμα υπαναχώρησης: O Πελάτης έχει το δικαίωμα, σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 4 παρ. 10 του Ν. 2251/1994, όπως ισχύει, να υπαναχωρήσει αναιτιολογήτως από την σύμβαση πώλησης προϊόντος/υπηρεσίας, εντός αποκλειστικής προθεσμίας δεκατεσσάρων (14) ημερολογιακών ημερών από την ημέρα αγοράς του Κουπονιού. Η άσκηση του δικαιώματος αυτού πραγματοποιείται με έγγραφη δήλωση του Πελάτη προς την Groupon, αποστέλλοντας μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην διεύθυνση [email protected], υπόδειγμα της οποίας δήλωσης υπαναχώρησης μπορείτε να βρείτε εδώ. Εν συνεχεία, και κατόπιν επικοινωνίας και συνεννοήσεως της Groupon με τον Πελάτη, η Groupon υποχρεούται να επιστρέψει τα χρήματα που αντιστοιχούν στην αξία του Κουπονιού στον Πελάτη και ο Πελάτης υποχρεούται στην επιστροφή του Κουπονιού στην Groupon, το οποίο Κουπόνι και θα ακυρώνεται. Μετά την παρέλευση της ανωτέρω προθεσμίας, το δικαίωμα της υπαναχώρησης παύει να ισχύει και η Groupon δεν έχει ουδεμία περαιτέρω υποχρέωση εκ της ανωτέρω αιτίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα.... Μπορείς να βάλεις το Link?

Εγώ βρήκα αυτό στο Site http://www.groupon.gr/faq που μιλάει για "κατά περίπτωση" και "λογικά πλαίσια"

 

Απορία : αν δεν επιστρέψεις το κουπόνι μέσα σε 14 μέρες και το στικάκι κάνει πάνω από 1-2 μήνες να έρθει λεφτά δε μπορείς να πάρεις πίσω?

 

Υ.Γ. Δεν έχω κάτι να προσάψω στην groupon ή το getitstore απλά προσπαθώ να δω πως δουλεύει το σύστημα και πως εξασφαλίζομαι εγώ σαν καταναλωτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...