Προς το περιεχόμενο

Toshiba USB Flash Drive 32GB 19,90 € (ΜΟΝΟ 9.2.12)


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και σε μένα μέχρι αύριο είπαν , αλλά τελικά το έστειλαν μετά από 1 ώρα που μίλησα :whistle:

Ίσως το paypal να τα επιστρέφει άμεσα στο λογαριασμό , οι τράπεζες αργούν λίγο. Πάντως επειδή σε άλλο τόπικ διάβασα κάτι για 15 μέρες που έχεις δικαίωμα να αμφισβητήσεις μια συναλλαγή , από την τράπεζα μου είπαν 40 μέρες από την στιγμή της αγοράς. Οπότε ακόμα και τώρα τα λεφτά δεν τα χάνει κανείς. Απλά δεν ήθελα να μπω στο τριπάκι πότε θα έρθει το στικάκι και αν θα είναι γνήσιο κτλ κτλ...

 

υ.γ. στο λογαριασμό μου στην groupon εμφανίστηκε "Πρoσφoρά μη απoδεκτή. H πληρωμή δεν εγκρίθηκε.".....λες και έγινε με δική μου υπαιτιότητα... :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εστειλα και εγω εμαιλ για ακυρωση . ειχα στειλει 2 εμαιλ για επιβεβαιωση της παραγγελιας δεν πηρα απάντηση , μίλησα στο τηλεφωνο μου ειπαν να στειλω το κουπονι με εμαιλ , το έστειλα , ξανά καμία απάντηση.Ευτυχως είχα παρει απο την προσφορα του mymemory και αυτο το ειχα παραγγειλει για φιλο. Θα ξαναπαρω από το mymemory λοιπον που ηρθε σε 4 μερες και δουλέυει μια χαρά. Κρίμα για ένα ακόμα ελληνικό κατάστημα που δουλευει πρόχειρα αποτι φαινεται. Γεμίσαμε με τέτοια φαίνεται. Ελπίζω να επιστραφούν τα χρηματα και να μην χρειαστει να παρω τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υ.γ. στο λογαριασμό μου στην groupon εμφανίστηκε "Πρoσφoρά μη απoδεκτή. H πληρωμή δεν εγκρίθηκε.".....λες και έγινε με δική μου υπαιτιότητα... :X

Και σε μένα το ίδιο. Τελικά 45 λεπτά μετά το τηλεφώνημα μου έγινε το refund, τώρα το πήρα χαμπάρι :whistle: (ΔΕΝ είχα δώσει όνομα -στο τηλ.- εντωμεταξύ, προφανώς πιάσανε τα μέιλ ακύρωσης στο καπάκι, who knows).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη την παραγγελια την εκανα με προπληρωμενη πως μπορω να δω το υπολοιπο της καρτας για να δω αν μου εκαναν επιστροφη?

 

Με οποιο τροπο υποστηριζει η τραπεζα εκδοσης της προπληρωμενης. Επικοινωνησε μαζι τους.

Ολες οι τραπεζες εχουν online site κ εχουν κ αλλες δυνατοτητες (τηλεφ., ΑΤΜ κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω ακομα δεν εχω παραλαβη.

Λετε να το ακυρωσω και εγω?

Ποια ειναι η διαδικασια?

 

 

+1

 

Όλοι στέλνετε mail, παίρνετε τηλέφωνα.... Που τα κάνετε όλα αυτά? στο getitstore? στο groupon? σε τράπεζα? Για βοηθάτε και εμάς που είναι η πρώτη φορά που θέλουμε να ακυρώσουμε κάτι.

 

Στο mail που στέλνεται(σε όποιον το στέλνεται τέλος πάντων) τι στοιχεία συμπεριλαμβάνεται? Αριθμό λογαριασμού, όνομα/επίθετο?

 

Για φωτίστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είχα στείλει ακόμη το κουπόνι στο getitstore, oπότε κατευθείαν μέιλ στο groupon. Δες τα boldαρισμένα για τα στοιχεία.

Το με τι τρόπο πλήρωσα δεν ξέρω αν ήταν αναγκαίο (δε νομίζω βασικά, θα το δούνε έτσι κι αλλιώς), εγώ το είχα βάλει. Και βλέπεις ακριβώς την παραγγελία σου πως αναγράφεται στο κουπόνι/μέιλ που έλαβες για την περίπτωση σου, εμένα π.χ. ήταν 1 τμχ με αποστολή.

 

Σύμφωνα με τον όρο* που συμπεριλαμβάνεται στο κουπόνι που έλαβα στις --- και έχει ισχύ από 14/2, ζητώ την ακύρωση της συναλλαγής μου και το άμεσο refund/επιστροφή της πληρωμής μου.

 

Η εν λόγω συναλλαγή αφορά:

"Ένα Toshiba USB Flash Drive 32GB, από το getitstore.gr με Πανελλαδική Αποστολή"

Σύνολο συναλλαγής: XX.X ευρώ

Κωδικός κουπονιού: XXXXXXXXX

Στο όνομα: XXXXXX XXXXXXX

Πληρωμή(/refund) μέσω paypal από [email protected]

 

Αναμένω άμεση ανταπόκριση/εκτέλεση του αιτήματος μου.

Ευχαριστώ,

X.X.

 

*Δικαίωμα Υπαναχώρησης:

Μετά την αποστολή του Κουπονιού, μπορείτε να ακυρώσετε τη συναλλαγή ανά πάσα στιγμή εντός 14 ημερολογιακών ημερών από την επόμενη ημέρα λήψης του Κουπονιού. Εάν θέλετε να ακυρώσετε τη συναλλαγή, πρέπει να στείλετε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση [email protected]. Για πληροφορίες μπορείτε να καλείτε το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών στο +30 2130 173800. Σε κάθε περίπτωση, εξυπακούεται ότι δεν θα έχετε εξαργυρώσει το Κουπόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα πάλι σήμερα από το μαγαζί, γιατί τηλέφωνο δε σήκωναν ποτέ και μου είπαν ότι αύριο θα παραλάβουν και από Δευτέρα θα είναι διαθέσιμα. Για να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...