Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

call of duty black ops 2 (προβλημα)

 

καλησπερα παιδια...

ενω επαιζα μια χαρα το παιχνιδι σε μια στιγμη με πεταξε εξω και μου εβγαλε το μηνυμα οτι σταματησε να λειτουργει...

 

μια φορα μου το εκανε μονο πριν δεν μου το ειχε κανει...

τωρα δεν ξερω αν θα το ξανα κανει αλλα τι μπορει να φταιει?

 

Δεν ειναι μονο σε αυτο μπορει να το κανει καμια φορα και σε αλλο προγραμμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πρόβλημα με φόρτωση call of duty black ops 2

 

καλησπέρα παιδιά και ευχαριστώ για το ενδιαφέρων. λοιπόν στο θέμα μου. παρουσιάζω ένα πρόβλημα με το συγκεκριμένω παιχνίδι που βλέπεται ποιο πάνω.!

να πω ότι είναι πειρατικό το θέλω μόνο για προσωπική χρίση single player δηλαδή μόνο τις πίστες να τελειώσω.

λοιπόν μόλις πάω να το φορτώσω φορτώνει και δείχνει τις διαφημίσεις και μόλις πάει να μπει στο menυ μου δείχνει αυτό. : αυτό που δείχνει η φώτο.

πολλές φορές κόβεται και ποιο νωρίς καμία λύση ;;;;; ευχαριστώ εκ τον προτέρων!!! :)

Σ.Υ χρησιμοποιώ windows 8.
-----
κανείς;
----
το πρόβλημα λοιπόν!! ήταν το antivirus οπότε απενεργοποίηση και τέλος :)

post-219022-0-41966200-1368905937_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • 7 μήνες μετά...

http://www.courthousenews.com/2014/07/15/69523.htm

 

Manuel Noriega Sues Video Game Maker for Using Him in a Game

 

In a lawsuit that beggars belief, former Panamanian dictator Manuel Noriega on Tuesday sued Activision Entertainment for the "blatant misuse, unlawful exploitation and misappropriation for economic gain" of his image in the video game, "Call of Duty: Black Ops II."


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα πιο τραγικά multi σε cod που έχω παίξει! ΚΑΙ ΌΧΙ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΊΔΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΎΜΕΝΑ!


http://www.courthousenews.com/2014/07/15/69523.htm

 

Manuel Noriega Sues Video Game Maker for Using Him in a Game

 

Χαχαχαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 3 μήνες μετά...

καλησπέρα.

θα ήθελα να ρωτήσω τώρα που έχουμε 2015 αν παίζεται ακόμα το παιχνίδι, αν αξίζει, από hacks τι γίνεται (όχι να χρησιμοποιήσω αλλα, αν παίζουν με hacks πολλοί).

και επειδή θα ναι η πρώτη μου φορα που παω για αγορά online steam key, έριξα στην ενότητα (νομιμότητα/ασφάλεια) ένα διάβασμα, αλλα και πάλι έχω κάποιες φοβίες.

 

σορρυ για το oφ τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Call of Duty BLACK OPS II λάθος ανάλυση οθόνης

 

Θα ήθελα τη βοήθειά σας

 

Στο multiplayer του Call of Duty black Ops II έβαλα κατά λάθος μεγαλύτερη ανάλυση οθόνης από ότι αυτή υποστηρίζει και όταν ξεκινάει το παιχνίδι η οθόνη (μια παλιά Lg Flaron L1710s) δείχνει σαν να μην δέχεται σήμα. Πώς μπορώ να αλλάξω τις ρυθμίσεις οθόνης στο συγκεκριμένο παιχνίδι? Στο το campaign και στο zombies παίζει κανονικά (μια και δεν έχω βάλει λάθος ανάλυση).

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα.

θα ήθελα να ρωτήσω τώρα που έχουμε 2015 αν παίζεται ακόμα το παιχνίδι, αν αξίζει, από hacks τι γίνεται (όχι να χρησιμοποιήσω αλλα, αν παίζουν με hacks πολλοί).

 

και επειδή θα ναι η πρώτη μου φορα που παω για αγορά online steam key, έριξα στην ενότητα (νομιμότητα/ασφάλεια) ένα διάβασμα, αλλα και πάλι έχω κάποιες φοβίες.

 

σορρυ για το oφ τοπικ.

παιζεται μια χαρα και μαμαει.hackers υπαρχουν αλλα δυσκολα θα συναντησεις καποιον.οι πιο πολλοι ειναι καλοι παικτες και τα πιτσιρικια τους αποκαλουν Hackers.εμενα πχ με εχουν κανει και ρεπορτ και εχω φαει και κραξιμο αλλα here i am και παιζω το παιχνιδι με παθος και ζωντανια.παρτο αξιζει.να ξερεις το multi ειναι δυσκολο τις πρωτες 100-200 ωρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζεται μια χαρα και μαμαει.hackers υπαρχουν αλλα δυσκολα θα συναντησεις καποιον.οι πιο πολλοι ειναι καλοι παικτες και τα πιτσιρικια τους αποκαλουν Hackers.εμενα πχ με εχουν κανει και ρεπορτ και εχω φαει και κραξιμο αλλα here i am και παιζω το παιχνιδι με παθος και ζωντανια.παρτο αξιζει.να ξερεις το multi ειναι δυσκολο τις πρωτες 100-200 ωρες.

Το οτι απαντας σε σχολιο πριν 1 μηνα δεν θα το σχολιασω.Παρολα αυτα θελω να μου πεις λες οτι αξιζει,και η ερωτηση μου ειναι σε σχεση πχ με ποιο???Σε σχεση με το Titanfall,Battlefield 4,Counter Strike?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι απαντας σε σχολιο πριν 1 μηνα δεν θα το σχολιασω.Παρολα αυτα θελω να μου πεις λες οτι αξιζει,και η ερωτηση μου ειναι σε σχεση πχ με ποιο???Σε σχεση με το Titanfall,Battlefield 4,Counter Strike?

σε σχεση με ολα.αναλογα τι αρεσει του καθενος.εμενα μου αρεσουν εκτος απο το titanfall και τα παιζω και ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...