Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο θέμα cheat πραγματικά δεν έχει πέσει κάτι στην αντίληψη μου, κάποιες υποψίες σε πολύ λίγα περιστατικά αλλά στα επόμενα παιχνίδια αναιρεθηκαν για τα συγκεκριμενα στόμα.

Η υποψία ήταν του στύλ "που στον κορακα με είδε" οχι aimbot κ τέτοιες σαχλαμάρες.

Καμιά σχέση με τον χαμό του mw3

 

Εδώ που το σκέφτομαι η σειρά black ops είναι πολύ καθαρή στο θέμα cheat.αντίθετος και στα τρία mw γινότανε χαμός απο cheaters! Τυχαίο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδώ που το σκέφτομαι η σειρά black ops είναι πολύ καθαρή στο θέμα cheat.αντίθετος και στα τρία mw γινότανε χαμός απο cheaters! Τυχαίο?

Ισχύει!

Τουλάχιστον στο mw2 που είχα παίξει εγώ ήταν γεμάτο hackers (tdm δηλαδή αλλά εγω έπαιζα s&d) μετά εβλεπες στο steam τους bans on record (τους μλκες...τι το αγόρασαν και καθόλου αφού παίζουνε με hack τα ζωα τα 15 χρονα)

Αντίθετα στο bo δεν έβλεπα κανέναν....γενικά το bo 1 ήταν πολύ πιο δύσκολο να killareis και μου άρεσε πολύ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βαλει τα win8 και εχω προβλημα με το bo2 οταν παιζω multi μου βγαζει 2 με 3 γραμμες στο σημα και λαγκαρει πολυ .Με τα win7 δεν ειχα κανενα προβλημα . Οταν εκανα εγκατασταση τους drivers της μητρικης υπηρχαν καποιοι driver που δεν μπορουσαν να εγκατασταθουν επειδη η asus δεν τους εχει βγαλει για win8 και μου πεταγε μηνυμα οτι δεν συμβατη εκδοση .Αυτοι ηταν το RealTEk lan driver ,το Μarver Yukon Gigabit Ethernet diver και το Intel matrix storage manager driver.Eυθυνεται καποιο απο αυτα λετε ή μηπως ειναι αλλου το προβλημα ? Στο bf3 παντως παιζω μια χαρα .

 

Οκ το εφτιαξα ,ηταν o Ethernet driver που κατεβηκε ο τελευταιος μεσα απο τα windows updates οχι τυχαια φανταζομαι γιατι θα ηταν σημαντικο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ενας φιλος μου που εχει και αυτος το Black Ops 2 εχει το εξης προβλημα. Στο Campaign παταει να παιξει μια πιστα κολλαει ολο το pc παταει alt ctrl del ξεκολλαει το pc και του βγαζει error. Θελει να διαγραψει το μονο campaign χωρις να μηδενιστει το multi & zombies. Γινεται να κανει back up ωστε μην χασει τα save?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά στα zombies δεν έχει private match?

Όπως στο bo1??

 

Δηλαδή δεν μπορούμε να παίξουμε 2 ατόμα?

 

Υ.Γ.Δεν το έχω αγοράσει ακόμα...απλά ρωτάω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

x57a01.jpg

Rumor: Black Ops 2 'Revolution' coming January 29, bringing zombies along

An image promoting map pack DLC for Call of Duty: Black Ops 2 recently popped up on Reddit, called "Revolution." The images show what seem to be five locations for the add-on content: Mirage, Downhill, Hydro, Grind, and Die Rise. Die Rise also sports a picture of a zombie-like soldier. Other pictures of the promotional materials for the DLC note that it will be a timed Xbox 360 exclusive set to launch January 29.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παράγγειλα:) Θα το περάσω στο steam.

Υπάρχει τρόπος να κάνω την εγκατάσταση από το δισκάκι και να τη δει το steam; Ή πρέπει να το κατεβάσω μέσω steam;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παράγγειλα :) Θα το περάσω στο steam.

Υπάρχει τρόπος να κάνω την εγκατάσταση από το δισκάκι και να τη δει το steam; Ή πρέπει να το κατεβάσω μέσω steam;

Καλη χρονια σε ολους!

Ναι μπορεις να κανεις install απο το δισκακι κανονικα και μετα ανοιγει το steam μονο του αν θυμαμαι καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...