Προς το περιεχόμενο

Call Of Duty: Black Ops 2


shooterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1ον) τα γραφικα του ειναι τραγικα. 2ον) το campaign του εμενα μου αρεσε(σε αντιθεση με το battlefield που μ αρεσε μονο η πιστα με το αεροπλανο) 3ον) η κινηση του ειναι παιδικη(για το campaign μιλαω) βγαινεις αδειαζεις ενα γεμιστηρα αριστερα και δεξια κ πεθαναν ολοι ενω στο battlefield αμα δεν παιξεις με καληματα κλπ δε το τερματιζεις... οσο για το αν πυροβολας στο battlefild και δεν παιθενουν ειναι επειδη το παιχνιδι ειναι πιο αληθοφανες απο to cod και "κλωτσαει" το οπλο και ανοιγει ο στοχος... δεν υπαρχει περιπτωση να στοχευσεις καλα κ να μη βρεις στοχο στη πρωτη σφαιρα( αποψη μ απο CAMPAIGN Μονο)... κ οπως προαναφερθηκε σε ενα ποστ ποιο πανω η εταιρια στηριχτικε κ στο campaign αλλιως δε θα εκανε τοσες προσληψεις για να το φτιαξει...ειμαι codακιας απο το world at war(που ειναι κ το μονο που εχω παιξει ονλινε) αλλα με ξαινερωνει κ το καθε χρονο ιδιο ονομα mw1-2-3-4(που θα βγει του χρονου)-blops1-2 kai φυσικα τα γραφικα του... ακομα και το prototype 2 που επαιξα πιο σοβαρο μου φανικε(σε γραφικα)...

 

Μα εγω γράφω για το multiplayer κ εσυ συνεχίζεις και γράφεις για το campaign !!

Είσαι άτυχος πάντως που το μονο που εχεις παίξει online είναι το WaW γιατι ήταν απο τα χειρότερα, ε μάλλον το χειρότερο θα έλεγα.

 

Παίζω Cod απο το νούμερο 1 και fps πριν απο αυτο.

Οσο για τα παιχνίδια της EA κάποια είναι πολύ ενδιαφέρον οπως το BF αλλά γενικώς εχει θέμα στα online, απο τα ποδοσφαιράκια μέχρι και τα fps.

 

Τι ειναι τα γραφικα του ? Ομορφα και συγχρονα ? :ph34r:

 

Τι είναι άσχημα ?

Ξεκολλήστε με το Campaign δεν εχει νόημα ! ¨Οσοι το εχουν αγοράσει και παιζουν online είναι ευχαριστημένοι με το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 398
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήρα πριν απο λίγο το παιχνίδι μπήκα έπαιξα λίγο αλλα τώρα που ξανα μπήκα κανει κανα 5 λεπτο να μπει και κολλάει στο updating...

Έχει κανένας αλλο τέτοιο πρόβλημα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι άσχημα ?

Ξεκολλήστε με το Campaign δεν εχει νόημα ! ¨Οσοι το εχουν αγοράσει και παιζουν online είναι ευχαριστημένοι με το παιχνίδι.

 

Oχι ασχημα απλα,τραγικα ειναι και δεν συγκρινονται ουτε για αστειο με τα γραφικα του bf3 και του warfighter και ειναι λογικο.

Παντως και εγω multi παιζω ,το campaign ισως στο μελλον να το αγγιξω αν και ακομα δεν εχω ασχοληθει καν με αυτο του black ops1 ουτε του mw3 .

To multiplayer παντως ειναι οκ η φαση ,οτι περιμενα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον πρεπει να παρεις καλυτερη καρτα (πχ 560 ti) και να παιζεις αυστηρα σε 1280 x 1024

 

δε ξερω βεβαια αν λογω του παλιου σου επεξεργαστη θα μπορεις να τα παιζεις ολα με max settings και dx11

Ετσι! Ομως εγω την 560 ti την πηρα πριν 1 χρονο. Καλυτερα να παει την gtx 670 η την gtx 660ti και να παιζει μονο σε 1280χ1024. Εγω επαιξα και τερματισα το campagin με ολα φουλ χωρις slowdowns και κολληματα.

 

Ετσι! Ομως εγω την 560 ti την πηρα πριν 1 χρονο. Καλυτερα να παρει την gtx 670 η την gtx 660ti και να παιζει μονο σε 1280χ1024. Εγω επαιξα και τερματισα το campagin με ολα φουλ χωρις slowdowns και κολληματα. Δεν αποκλειεται ομως να φταιει και το οτι εχει παλιο επεξεργαστη και οχι μονο η καρτα γραφικων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μάθατε τα νέα περί Nuketown 2025; Ήταν διαθέσιμη μόνο για το Double XP Launch Weekend και από εδώ και πέρα μόνο σε custom game! http://uk.ign.com/articles/2012/11/20/activision-pulls-nuketown-2025-from-black-ops-2?abthid=50ab8d8cd0ae15e00100000c

Ώρε δούλεμα που τρώμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο έπαιζα ιστορικές αποστολές, μου άρεζε, με το που έπαιξα την 1η που είναι στο παρόν (του παιχνιδού) ξενέρωσα άσχημα..

Καλύτερα να ηταν άλλο ένα ιστορικό CoD. Και κάτι άλλο που παρατήρησα, οτι η Treyarch γίνεται όλο και πιο φλώρικη.. Στο WaW έβλεπες χέρια και πόδια να πετάγονται στον αέρα, στο 1ο Black Ops σε ελάχιστα σημεία ηταν τόσο βίαιο, κι εδώ τίποτα, λίγο αίμα και όλοι οι αντίπαλοι κάνουν την ίδια κίνηση οταν τους πυροβολείς..

 

Επίσης παρατήρησα πως στις ιστορικές αποστολές το παιχνίδι πάει νερό, αλλά στις παροντικές τρώει σκαλώματα και συνεχώς διαβάζει απο τον δίσκο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εγω γράφω για το multiplayer κ εσυ συνεχίζεις και γράφεις για το campaign !!

Είσαι άτυχος πάντως που το μονο που εχεις παίξει online είναι το WaW γιατι ήταν απο τα χειρότερα, ε μάλλον το χειρότερο θα έλεγα.

 

Παίζω Cod απο το νούμερο 1 και fps πριν απο αυτο.

Οσο για τα παιχνίδια της EA κάποια είναι πολύ ενδιαφέρον οπως το BF αλλά γενικώς εχει θέμα στα online, απο τα ποδοσφαιράκια μέχρι και τα fps.

 

 

 

Τι είναι άσχημα ?

Ξεκολλήστε με το Campaign δεν εχει νόημα ! ¨Οσοι το εχουν αγοράσει και παιζουν online είναι ευχαριστημένοι με το παιχνίδι.

 

 

δε μπορω να σε καταλαβω πραγματικα... ολα τα κακα λογια που εχω να πω για το παιχνιδι ειναι κ στο multi.. δλδ θες να μ πεις οτι αλλα γραφικα εχει το μουλτι κ αλλα το σινγκλε? η οτι οταν παιζεις μουλτι δε κοιτας γραφικα? οπως και το παιδι απο κατω μ σ λεει για τα γραφικα κ του λες ξεκοληστε απο το campaign... και επειδη κοιταω και τα γραφικα με ξενερωνει να βλεπω γραφικα 3ετιας και παλαιοτερα... χιλιες φορες να εβγενε καινουριο του χρονου και οχι φεος και να ηταν σχεδιασμενο απο την αρχη κρατωντας τα βασικα του στοιχεια... στοχος, στορυ(που εμενα προσωπικα μου αρεσει) και το καλο μουλτι που αναφερεται... και μου τη σπαει πιο πολυ γιατι δεν ειναι κατι νεο αλλα κατι πολυκυκλοφορημενο και εχουν κ τη τεχνογωισια και τα χρηματα(φανταζομαι τουλαχιστον) να το κανουν..... και για να τελειωνει εδω το θεμα δε λεω το παιχνιδι αποτυχια ουτε θα σταματισω να παιζω cod αλλα δεν ειναι κακο να συμβαδισει λιγο με τον ανταγωνισμο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οποιον δεν αρεσουν τα γραφικα η το gameplay απλα δεν το αγοραζει...αν το εχει βεβαια απο απο τον 8ειο νομιζω δεν πρεπει καν να μιλαει..συμφωνω να υπαρχει αντιπαραθεση και οι γνωμες διαφερουν αλλα δεν υπαρχει λογος να τσακωνεσαι για ενα game...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα απο τη πλευρα μου δε τσακωνομαι απλα δε μπορω να καταλαβω γτ τοσο πολυ υποστηριζει ο φιλος το cod... και απο το θειο το παιρνω γτ δυστηχως δεν εχψ την οικονομικη δυνατοτητα να παιρνω οτι καινουριο βγαινει... το τλευταιο παιχνιδι που πηρα ηταν το δοτα και τωρα το battlefield για το μονο λογο που παιζουν οι κολλητοι μ κ οσο εχω παιξει ονλινε μου φανηκε ενδιαφερον(ποσο μαλλον μαζι τουσ).... αν βρω προσφορα εννοειτε οτι το αγοραζω αυθεντικο οπως θα κανω στο cod σε μια προσφορα που βρηκα για τα black ops 1 kai mw2..αν ο φιλος το παιρνει σαν επιθεση ζητω ταπεινα συγνωμη και κοβω τη συζητηση εδω.... αληθεια για το spec ops τη λετε? απο οτι εχω καταλαβει ιδιο στυλ με cod δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...