Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τυχαία σε Multirama στο Mall, μια το μεσημέρι πήρα αυτό

http://www.public.gr/prod/computers-and-software/computers/laptops/alienware-m17x-9849-laptop-mayro/prod1880007pp/

 

τιμή: 799

 

Φιλε μου το πηρες στα χερια σου το συγκεκριμενο σε αυτη την τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έφαγα και εγώ το άκυρο μ με το WII μου είπε στο τηλέφωνο ότι δεν υπάρχει απόθεμα ... και έτσι θα ακυρωθεί .. σήμερα θα ελεγχθούν όλες οι παραγγελίες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορια η παραγγελία μου εγινε χθες το βράδυ με το που ανοιξαν τα deals.

Δεν είναι έτσι...από το πρωί άρχισαν τα Deals, απλά έκλεισε για λίγο το site γιατί βάρυνε..και ξανάνοιξε το απόγευμα...οπότε λογικό ήταν να μην προλάβεις...

Περιμένω ακόμα για το review των MacBook 17 που πήραν κάποιοι από 2700 κάπου στα 500ευρώ...αυτό κι αν ήταν super deal...μέχρι κι ο Φερεντίνος συμφωνεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες που πηγα στο καταστημα ο πωλητης μου ειπε πως υπαρχουν πολλα dell στην αποθηκη αλλα δε μπορουσε να δει τα χαρακτηριστικα τους γιατι ειχε πεσει το συστημα και τα dell δε γραφαν στο κουτι τι περιειχαν. Παιζει να με δουλευε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες που πηγα στο καταστημα ο πωλητης μου ειπε πως υπαρχουν πολλα dell στην αποθηκη αλλα δε μπορουσε να δει τα χαρακτηριστικα τους γιατι ειχε πεσει το συστημα και τα dell δε γραφαν στο κουτι τι περιειχαν. Παιζει να με δουλευε;

 

 

μαλλον ναι, απο οσο ξερω τα dell γραφouν στο κουτι χαρ/κα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ηλίθια ερώτηση;

Ένα Mac των 1500 δεν θα πουληθεί εξίσου γρήγορα είτε το κατεβασεις στα 1100 είτε το κατεβασεις στα 300; Αν αληθεύει ότι πουλήθηκαν σε τέτοιες τιμές, είναι η πρώτη φορά που ταιριάζει γάντι η ρήση"το αφεντικό τρελαθηκε".

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι υπάλληλοι δε φταίνε σε τίποτα!!!μη τους κατηγορείτε με την πρώτη ευκαιρία.

δλδ οι υπάλληλοι να πάνε για ψώνια στο πλαίσιο??...αααααρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι υπάλληλοι καλά κάνουν και τα παίρνουν αφού τους το επιτρέπουν και πολλοί θα κάναμε το ίδιο αν είχαμε την ευκαιρία -όπως έχει ήδη ειπωθεί από αρκετούς- θα ήταν υποκριτικό να ισχυριστούμε το αντίθετο.

ΑΛΛΑ, αυτή η προκλητική έλλειψη της ελάχιστης διακριτικότητας μπροστά στον πελάτη, αξίζει μεγάλο μπινελίκι (για όσους το κάνανε, σαν τον μπάζο που περιέγραψε παραπάνω ο φίλος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Dell δεν γράφουν στο κουτί χαρακτηριστικά φίλε. Μάλλον τα μπέρδεψες..

 

Μόλις το τσεκαρα. Σε επιβεβαιώνω και ανακαλώ. :) Στο Hp τα γράφει ολα..

Γραφει μονο το μοντέλο (που θα μπορούσε να δει χαρ/κα στο Internet)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προιοντα στη μεταμεσονυχτιες προσφορες που δεν ειχαν καμια ενδειξη οτι προκειτε για εκθεσιακα αλλα ηταν στα deals με την ενδειξη ''διαθεσιμο κατοπιν παραγγελιας'' τελικα τι παιζει με αυτα.

παρελαβε κανεις ή ξερει αν ειναι σφραγισμενα ή εκθεσιακα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ηλίθια ερώτηση;

Ένα Mac των 1500 δεν θα πουληθεί εξίσου γρήγορα είτε το κατεβασεις στα 1100 είτε το κατεβασεις στα 300; Αν αληθεύει ότι πουλήθηκαν σε τέτοιες τιμές, είναι η πρώτη φορά που ταιριάζει γάντι η ρήση"το αφεντικό τρελαθηκε".

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Φίλος μου απο Αθήνα με πήρε τηλέφωνο πήρε Alienware 17R από Μultirama Αγ.Παρασκευή Αθήνα 799 από 2400.

 

Το θέμα μας δεν είναι αν είναι αληθινές οι προσφορές. Αληθεύει και με το παραπάνω για τις τιμές που είναι διαστημικές.Το γιατί έγιναν είναι το ζουμί! Και δεν νομίζω να είναι για ξεστοκάρισμα γιατί είχε και καινούργια προιόντα μέσα.

 

Να πώ 1 παράδειγμα. Είδα Πυλαία σήμερα Dell 15 με I5 2410 6GB 640HD BLUE RAY ΚΑΙ NVIDIA 525GT 1GB RAM 499 ευρώ βιτρινάτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ενδιέφεραν μόνο οι Sony DSC-HX7 και DSC-HX9.

Το πάλεψα μπας και βρω καμία από τις δύο αλλά τίποτα... :angry:

Μέσα στο κατάστημα είχε ξεχωριστό stand της Sony. Δε γνωρίζω πόσα λεφτά σκοπεύεις να δώσεις, αλλά είχε σε προσφορά (πέρα από το χθεσινό Super Deals), μία SLR της Sony με 300 Ευρώ -όχι εκθεσιακή. Προσωπικά αν δεν είχα εξοπλισμό Pentax θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...