Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις παρέλαβα το monitor μου. Την παραγγελια την είχα κάνει τηλεφωνικά και το προιόν ήρθε από Λάρισα

 

Σφραγισμένο ή εκθεσιακό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πέρασα 1 βόλτα από Multirama Θεσσαλονίκης (Καλαμαριάς - Τσιμισκής - Πυλαίας) και από ότι είδα έχει καλάθι με αρκετές προσφορές ακόμα και 300-500 ευρώ κάτω σε Laptop. Ακόμα και το βράδυ που πέρασα από Πυλαία είχε ακόμα πολλά προιόντα. Είχε Dslr από 950 στα 299 Sony.

 

Λογικό οι κράχτες να τελείωσαν ρε παιδιά. Αλλά αν πάμε μια βόλτα από τα μαγαζιά κάτι θα βρούμε να πάρουμε.

 

Τι περιμένουμε με τέτοιες τιμές να πάρουμε τηλέφωνο να μας το κρατήσουν η να το παραγγείλουμε.Ο Κλασσικός Ελληνάρας.

 

Σε τέτοιες προσφορές πηγαίνεις με το άνοιγμα για να προλάβεις. Όπως και σε άλλες περιπτώσεις. Πχ Μediamarkt και Πλαίσιο που κατα καιρούς έχουν βγάλει super προσφορές

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου. Χάρη στο insomnia έμαθα εχθές το απόγευμα για τις προσφορές. Αποφάσισα να πάω στα καταστήματα της Ανατολικής Θεσσαλονίκης για να ρίξω μια ματιά. Βρήκα τελικά στο Cosmos την Nikon P7000 σε εξαιρετική τιμή. Η μηχανή ήταν εκθεσιακή, αλλά με 2 χρόνια εγγύηση από την Ελληνική αντιπροσωπεία και αφού έλεγξα την κατάσταση της οπτικά, αποφάσισα να την αγοράσω. Η εξυπηρέτηση των υπαλλήλων υποδειγματική, ενώ από κόσμο είχε ελάχιστο. Προφανώς οι περισσότεροι που έμαθαν για την προσφορά αποφάσισαν να κάνουν ηλεκτρονικά τις αγορές τους.

 

Σχετικά με την απάτη που ακούστηκε κλπ, θεωρώ πως δεν έγινε καμιά απάτη. Είχαν κάποια κομμάτια εκθεσιακά τα οποία ήθελαν να τα δώσουν και ταυτόχρονα να διαφημιστούν (ένας υπάλληλος μου είπε πως περίπου το 90% των προσφορών αφορούσε κομμάτια βιτρίνας).

 

Το μόνο που μετάνιωσα είναι που δεν πήρα την Pentax K-r στα 299 ή μια μικρή αδιάβροχη Panasonic στα 39 ευρώ να την έχω για την θάλασσα.

 

Να πω επίσης, πως αντίστοιχες προσφορές έκανε και παλιότερα το Multirama. Έτσι είχα αγοράσει και την Pentax K100D που έχω πριν 4 χρόνια, στα 299 Ευρώ τότε.

 

Ευχαριστώ και πάλι το παιδί που άνοιξε το παρόν θέμα, για την ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως απατη δεν ηταν παιδια και να μην βιαζονται μερικοι να κατηγορησουν.

Εγω πηγα απο καταστημα σημερα και ηταν γεματο με κουτια που θα τα παραλαμβαναν πελατες που ειχαν παραγγειλει.

Με τα ματια μου ειδα λαπτοπ τοσιμπα με τιμη αναγραφομενη 999 που το ειχε κλεισει μια κοπελα με 499.

Τα μακ εξαφανιστηκαν απο οτι μου ειπαν εν ριπη οφθαλμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως απατη δεν ηταν παιδια και να μην βιαζονται μερικοι να κατηγορησουν.

Εγω πηγα απο καταστημα σημερα και ηταν γεματο με κουτια που θα τα παραλαμβαναν πελατες που ειχαν παραγγειλει.

Με τα ματια μου ειδα λαπτοπ τοσιμπα με τιμη αναγραφομενη 999 που το ειχε κλεισει μια κοπελα με 499.

Τα μακ εξαφανιστηκαν απο οτι μου ειπαν εν ριπη οφθαλμου

 

Πως τα παρήγγειλαν μπορείς να μου πεις???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως τα παρήγγειλαν μπορείς να μου πεις???

Λογικα θα τα κρατησαν οι υπαλληλοι για γνωστους και συγγενεις?

Αυτοι θα το ηξεραν ωρες πριν και θα επεσε συρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως απατη δεν ηταν παιδια και να μην βιαζονται μερικοι να κατηγορησουν.

Εγω πηγα απο καταστημα σημερα και ηταν γεματο με κουτια που θα τα παραλαμβαναν πελατες που ειχαν παραγγειλει.

Με τα ματια μου ειδα λαπτοπ τοσιμπα με τιμη αναγραφομενη 999 που το ειχε κλεισει μια κοπελα με 499.

 

Οφείλω να συμφωνήσω. Το dell που πήραμε με μία φίλη στα 499 απλα δεν υπάρχει... Μπορει βέβαια να εγραφε στο site αρχική 849 και στο κουτί 899 αλλα και απο τα 629 που το εχει το Public και τα 729 που το εχει σήμερα ξανα στα multirama ειναι μεγαλη η διαφορά...

http://www.public.gr/prod/computers-and-software/computers/laptops/dell-inspiron-q15r-5110-8104-6-gb-ram-156%22-mayro/prod2520001pp/

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0649318&catid=010200

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παρελαβα κανονικα το wd tv live στα 69ευρω,ο πωλητης μου ειπε οτι ηταν πραγματικες προσφορες εκθεσιακων προιοντων που εξαφανιστηκαν στο μπαμ!πηρε κ ο ιδιος αρκετα πραγματα κ για τον εαυτο του.κριμα γιατι ειχε πολλα καλα πραγματα κ δεν προλαβα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οφείλω να συμφωνήσω. Το dell που πήραμε με μία φίλη στα 499 απλα δεν υπάρχει... Μπορει βέβαια να εγραφε στο site αρχική 849 και στο κουτί 899 αλλα και απο τα 629 που το εχει το Public και τα 729 που το εχει σήμερα ξανα στα multirama ειναι μεγαλη η διαφορά...

http://www.public.gr/prod/computers-and-software/computers/laptops/dell-inspiron-q15r-5110-8104-6-gb-ram-156%22-mayro/prod2520001pp/

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0649318&catid=010200

 

αν δεν κανω λαθος το ιδιο πρπει να εχιε βαλει ο κωτσοβολος πριν μερικες μερες στα 499

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κανω λαθος το ιδιο πρπει να εχιε βαλει ο κωτσοβολος πριν μερικες μερες στα 499

 

με κατώτερο Ι5, 500άρι σκληρό και intel gma... Εκείνο θα παίρναμε αλλα δεν το προλάβαμε και μας βγήκε σε καλο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...