Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@android power:

τι ωρα το πηρες?

περασα απο εκει στη 1 το μεσημερι και δεν ειχε τ_ι_π_ο_τ_α_!!! (εκτος απο απειροελαχιστα αλλα μαραφετια που ηδη ανεφερα - sony nmt, ipod 64gb εκθεσιακο, laser printer).

ψαξαμε με τον υπαλληλο το αποθεμα σε ολο τον server (για ολα τα καταστηματα) και δεν υπηρχε τιποτα πουθενα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@android power:

τι ωρα το πηρες?

περασα απο εκει στη 1 το μεσημερι και δεν ειχε τ_ι_π_ο_τ_α_!!! (εκτος απο απειροελαχιστα αλλα μαραφετια που ηδη ανεφερα - sony nmt, ipod 64gb εκθεσιακο, laser printer).

ψαξαμε με τον υπαλληλο το αποθεμα σε ολο τον server (για ολα τα καταστηματα) και δεν υπηρχε τιποτα πουθενα!!!!!

Φιλε το καπαρωσα χθες.δουλευει μια γνωστη εκει και με ενημερωσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει οι ανθρωποι ενα θέμα το έχουν. Ηταν ξεκάθαρα ανοργάνωτοι και νομίζω περισσοτερους εχθρους εκαναν παρα φίλους! Επειδη πριν εκραξα εναν 'υπαλληλο' απο το καταστημα της Αγιας Παρασκευης τωρα το λιγοτερο που μπορω να κάνω είναι να πω μπράβο σε ένα παλικάρι στο κατάστημα ψυχικού... Αυτα για τα multirama!

 

Με τα πολλα κατάφερα και επιβεβαίωσα την παραγγελια του Vaio vpc-f13z1e/b sta 699

 

http://www.ebw.gr/el-GR/Product/7832/Sony-VAIO-F-Series-VPC-F13Z1E-B-Core-i7-740QM-1-73-GHz-16-4-TFT-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-(-%CE%95%CE%93%CE%93%CE%A5%CE%97%CE%A3%CE%97-%CE%95%CE%9B%CE%9B-%CE%91%CE%9D%CE%A4%CE%99%CE%A0%CE%A1-9

 

Η κοπελιά μου είπε οτι το βρήκε κλειστο και μου το στέλνει σπίτι. Εκοψε και το τιμολογιο οποτε ελ΄πιζω όλα καλά!55% κάτω δεν ειναι και άσχημα

 

Μια ερώτηση μόνο. Αν μου ρθει ο courier την Δευτέρα και δω κανα ανοιγμένο κουτί η κανα ασπρο αυτοκολλητο αντι για αυτοκόλλητο της sony στην εγκοπή πώς να το χειριστώ? Να του πω περίμενε να το ανοιξω η να τον ξαποστείλω και αυτον και το pc μαζι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε τρολαρω..προσπαθώ να σας κόψω τον αέρα

σε 2 μέρες 40 σελίδες για το τίποτα...κάποιοι θα πάνε να αγοράσουν μόνο κ μόνο από τα μουλτιραμα,επειδή νομίζουν ότι έχει "προσφορές"..

 

 

 

υ.γ

ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

δεν ξαναποσταρω εδώ.

γιου αρ ον γυορ οουν

 

 

σε παρακαλώ, μην το κάνεις αυτό! μην "λιβ ας ον αουαρ οουν"!!! πως θα συνεχίσουμε να ζούμε?

...ουφ, ελπίζω να μπορέσω να κοιμηθώ το βράδυ γνωρίζοντας τι χτύπημα έφαγε το forum από την στιγμή που δεν ξαναποστάρεις εδώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε τρολαρω..προσπαθώ να σας κόψω τον αέρα

σε 2 μέρες 40 σελίδες για το τίποτα...κάποιοι θα πάνε να αγοράσουν μόνο κ μόνο από τα μουλτιραμα,επειδή νομίζουν ότι έχει "προσφορές"..

 

 

 

υ.γ

ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

δεν ξαναποσταρω εδώ.

γιου αρ ον γυορ οουν

 

Tελικα αυτο το thread εχει γινει show shoping,το τι γέλιο έχω ρίξει δέν λέγεται,αμέσως τσίμπησαν και δεν κοιμηθηκαν οι περισσοτεροι το βραδυ,και ειχαν και αγωνια μαλιστα αν περασε η παραγγελια. :mrgreen:

Αρε νεοΕλληνα πως σε κατάντησαν,για το μονο που νοιαζεσε ειναι πως θα παρεις plasma 40 ιντζες,i-pod,και τα διάφορα gajets,περαστικά σας και του χρονου στα καλά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει οι ανθρωποι ενα θέμα το έχουν. Ηταν ξεκάθαρα ανοργάνωτοι και νομίζω περισσοτερους εχθρους εκαναν παρα φίλους! Επειδη πριν εκραξα εναν 'υπαλληλο' απο το καταστημα της Αγιας Παρασκευης τωρα το λιγοτερο που μπορω να κάνω είναι να πω μπράβο σε ένα παλικάρι στο κατάστημα ψυχικού... Αυτα για τα multirama!

 

Με τα πολλα κατάφερα και επιβεβαίωσα την παραγγελια του Vaio vpc-f13z1e/b sta 699

 

http://www.ebw.gr/el-GR/Product/7832/Sony-VAIO-F-Series-VPC-F13Z1E-B-Core-i7-740QM-1-73-GHz-16-4-TFT-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-(-%CE%95%CE%93%CE%93%CE%A5%CE%97%CE%A3%CE%97-%CE%95%CE%9B%CE%9B-%CE%91%CE%9D%CE%A4%CE%99%CE%A0%CE%A1-9

 

Η κοπελιά μου είπε οτι το βρήκε κλειστο και μου το στέλνει σπίτι. Εκοψε και το τιμολογιο οποτε ελ΄πιζω όλα καλά!55% κάτω δεν ειναι και άσχημα

 

Μια ερώτηση μόνο. Αν μου ρθει ο courier την Δευτέρα και δω κανα ανοιγμένο κουτί η κανα ασπρο αυτοκολλητο αντι για αυτοκόλλητο της sony στην εγκοπή πώς να το χειριστώ? Να του πω περίμενε να το ανοιξω η να τον ξαποστείλω και αυτον και το pc μαζι?

 

Εγώ θα το άνοιγα να δώ αν είναι όντως σφραγισμένο αφού αυτό σε είπε ο υπάλληλος. Αν είναι ανοιχτό θα έπαιρνε το μπούλο.

 

Αν μου έλεγε ότι είναι βιτρινάτο από την αρχή θα το δεχόμουνα και θα το έπαιρνα αφού και πάλι μεταχειρισμένο δεν βρίσκεις σε αυτή την τιμή ούτε με σφαίρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιον δεν τον ενδιαφέρει να βρίσκει καλές τιμές σε πράγματα που επιθυμεί να αγοράσει, τότε κακώς μπαίνει στις προσφορές!

εγώ προσωπικά δουλεύω σαν το σκυλί και έχω να αγοράζω ότι μου γυαλίζει χωρίς να δίνω και λογαριασμό σε κανένα!

Και εννοείται ότι άν κάτι το βρώ φθηνότερα, θα το προτιμήσω!

τώρα αν εσείς δεν δουλεύετε και την βγάζετε με χαρτζηλίκι 6€ για καφέ και τσιγάρα, δεν υπάρχει κανένας λόγος να κάθεστε και να σχολιάζετε την επιθυμία του καθενός να αγοράσει! Φτάνει πιά με αυτή τη ζήλια - τα δουλεύουμε ρε γαμώτο μου, ούτε τα κλέβουμε ούτε μας τα χαρίζουν! ακου εκεί αμερικανάκια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιον δεν τον ενδιαφέρει να βρίσκει καλές τιμές σε πράγματα που επιθυμεί να αγοράσει, τότε κακώς μπαίνει στις προσφορές!

εγώ προσωπικά δουλεύω σαν το σκυλί και έχω να αγοράζω ότι μου γυαλίζει χωρίς να δίνω και λογαριασμό σε κανένα!

Και εννοείται ότι άν κάτι το βρώ φθηνότερα, θα το προτιμήσω!

τώρα αν εσείς δεν δουλεύετε και την βγάζετε με χαρτζηλίκι 6€ για καφέ και τσιγάρα, δεν υπάρχει κανένας λόγος να κάθεστε και να σχολιάζετε την επιθυμία του καθενός να αγοράσει! Φτάνει πιά με αυτή τη ζήλια - τα δουλεύουμε ρε γαμώτο μου, ούτε τα κλέβουμε ούτε μας τα χαρίζουν! ακου εκεί αμερικανάκια...

 

Πολυ σωστός... Οτι αγοράζουμε το αγοράζουμε με τον κοπο και τον ιδρώτα μας και οχι με τα χρηματα των γονιών μας γι'αυτο και εχουμε δικαίωμα να το αγοράζουμε οσο φθηνότερα θέλουμε και να αγοράζουμε οτι θέλουμε χωρίς να δινουμε λογαριασμό σε κανέναν. Αμα θελω κανω και βιντεο γουολ με 8 πλασμα 50" για να βλέπω το καφε της χαρας, αναφορα δεν εχω να δωδω σε κανέναν.

 

υ.γ.: και ναι ρε, ειμαι αμερικανάκι και τρώω και στα fridays με 12.90 και πίνω και καφε στα starbucks με 2€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι αγοράζουμε το αγοράζουμε με τον κοπο και τον ιδρώτα μας και οχι με τα χρηματα των γονιών μας

Γιατι αν τ'αγοραζες με χρηματα των γονιων σου αναφορα θα εδινες που τα βρηκες?

Αν τα΄χεις τα δινεις.

Ας σου τα εδωσε και ο γειτονας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως εφτασε το τέλος

 

http://www.multirama.gr/promotions/ptwsi-timwn

 

Μας παραπέμπουν στα καταστήματα πια! Ξεχασα να ενημερωσω οτι τουλάχιστον 2 ωρες πριν τα multirama στο Ψυχικο είχαν ενα hp envy 14αρι με i5 στα 499 και ενα macbook pro 13.3 με i7 στο χιλιαρικο!

 

Εγω δεν ξαναμπαίνω στο site τους παντως (λεμε τωρα) γιατι αν δω το laptopaki μου στα 599 η στα 499 θα ξεχάσω μονομιας την απίθανη περίπτωση του να το επιανα στα χέρια μου και το μόνο που θα νοιωθω θα ειναι οτι βιαστηκα παλι!

 

Α, και έχω τα δικά μου λεφτα...

Και την 47αρα την ήθελα για να προσπαθήσω να modaρω ενα coffetable που θα δείχνει μπάλα ετσι ώστε οταν θα απομακρύνεται το βλέμα μου απο την 60αρα plasma για να πιάσω το starbacks μου που θα είναι στο τραπέζι, να μην χάνω τιποτα απο την δράση :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιον δεν τον ενδιαφέρει να βρίσκει καλές τιμές σε πράγματα που επιθυμεί να αγοράσει, τότε κακώς μπαίνει στις προσφορές!

εγώ προσωπικά δουλεύω σαν το σκυλί και έχω να αγοράζω ότι μου γυαλίζει χωρίς να δίνω και λογαριασμό σε κανένα!

Και εννοείται ότι άν κάτι το βρώ φθηνότερα, θα το προτιμήσω!

τώρα αν εσείς δεν δουλεύετε και την βγάζετε με χαρτζηλίκι 6€ για καφέ και τσιγάρα, δεν υπάρχει κανένας λόγος να κάθεστε και να σχολιάζετε την επιθυμία του καθενός να αγοράσει! Φτάνει πιά με αυτή τη ζήλια - τα δουλεύουμε ρε γαμώτο μου, ούτε τα κλέβουμε ούτε μας τα χαρίζουν! ακου εκεί αμερικανάκια...

 

Συμφωνω σε ολα, αλλα δεν πρεπει να παραβλεψουμε και αυτους τους πολλους Ελληναραδες που καραδωκουν σαν τα αρπακτικα πανω απο τις προσφορες , τα αγοραζουν φθηνα και την επομενη ημερα τα βαζουν στις αγγελιες πολυ ακροβοτερα για να βγαλουν κερδος. Αυτη ειναι η κουτοπονηρια που δεν αρεσει σε πολλους και οχι το αν εχει λεφτα καποιος να αγοραζει οτι αγοραζει με τους κοπους και τον ιδρωτα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην πραξη, αμα δεν πληρωσεις, δεν εχεις δεσμευση να την παρεις :-)

 

Αυτό νομίζω ότι δεν ισχύει όταν υπάρχουν πολλαπλά κρούσματα. Αν είναι πολλοί που παράγγειλαν τελικά και δεν τα πήραν τότε αυτό μπορεί να θεωρηθεί παραπλανητική διαφήμιση, παραπλάνηση καταναλωτή κλπ:

 

Νομίζω αναγράφεται σε κάποιο νόμο που έχει γράψει κάποιος εδώ. Και είχε ξαναγίνει κάτι αντίστοιχο με την αλυσίδα Γερμανός στο παρελθόν η οποία μετά από καταγγελίες έφαγε πρόστιμο 90.000 euro αν θυμάμαι καλά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα στο τοπικο καταστημα multirama τηλεφωνο και ανεφερα αυτο που λεει στο internet για προσφορες σημερα στα καταστηματα σε 5000+ προιοντα και απαντησαν οτι δεν υπαρχουν προσφορες σημερα εχθες ηταν μονο.

Κοροιδεβουν τον κοσμο να τρεχει στα καταστηματα με τοσο κρυο και δεν εχει προσφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...