Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και σε μενα παιδια η Ηρω, οταν της ειπα οτι δεν υπαρχει θεμα, (λες και περιμενα ποτε οτι θα παραλαμβανα) φανηκε να παραξενευεται επειδη ημουν πολυ νορμαλ στην αντιδραση μου. :devil:

Αυτη να μου λεει 'συγγνωμη.. Την επομενη φορα ελπιζω να εξυπηρετηθειτε' και εγω να ειμαι και να τα δεχομαι αβιαστα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η πλακα ειναι οτι με καλεσαν απο ενα εναν αριθμο 697.. με 11 νουμερα!

 

για να μην μπορείς να τους πάρεις πίσω!

όπως η κοσμοτέ και η eurobank που έχουν επταψήφια νούμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχίζω να το μετανιώνω,που δεν παρήγγειλα τίποτα από την μουφα τον multirama.

αυτή η Ηρώ σαν θεά μου ακούγετε :lol:

 

προς Ηρώ-για κανέναν άλλο-

 

το τελεφωνο μου είναι 6969696969,εάν παρακολουθεις αυτό το νήμα πάρε με σε παρακαλώ να μου ρίξεις ένα άκυρο.έτσι,ξερό :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα γιατι δε με πήρε η ηρω και μυ έστειλε απλα μια κρυόκωλη ενα κρυόκωλο mail? :mad:

 

υ.γ. το dell που πηραμε στα 499 τα σπάει απλα... εκτος αυτων που ειχα δει (όσο δουλευε το site) οτι εχει, έχει και usb 3 και bluray...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σαββατο που εψαχνα για το dell οπου και να πηρα ηταν κρατημενο...ρε παιδια ερχομαι να το παρω τωρα,δε θα δωσω προκαταβολη έλεγα αλλα σε ΟΛΑ τα καταστηματα μολις είχε πάει πελατης και ειχε αφησει προκαταβολη...για το 15αρι μιλω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0596226&catid=010200

 

Μου άρεσε τοσο που σκεφτόμουν να παω να το πάρω και εγω αλλα λυπήθηκα το δυσμοιρο το δικο μου που ακομα μια χαρα την παλεύει...

 

εγω σαββατο που εψαχνα για το dell οπου και να πηρα ηταν κρατημενο...ρε παιδια ερχομαι να το παρω τωρα,δε θα δωσω προκαταβολη έλεγα αλλα σε ΟΛΑ τα καταστηματα μολις είχε πάει πωλητής και ειχε αφησει προκαταβολη 10 ευρω για να το πάρει το σοι του/γκομενα του/φιλος του...

 

fixed

 

edit: χτες κατα τις 12 υπήρχαν 2 κομμάτια στα βριλήσσια και ελεγα να κρατησω το ενα αλλα αντιστάθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω έναν Imac του 07 και κανω μια χαρα τη δουλεια μου,αλλα χρειαζεται ως τον Μαη να παρω Windows PC για τα προγραμματα της δουλειας και θα ηταν λουκουμι...

Επισης να φανω κακός?Κανείς υπάλληλος της αλυσίδας δε θα έπρεπε να εχει το δικαιωμα να ψωνισει απο τις προσφορες.Με τη λογικη ότι ως εργαζομενοι εχουν καποια εκπτωση ολο το χρονο και ευκαιριες βρισκουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης να φανω κακός?Κανείς υπάλληλος της αλυσίδας δε θα έπρεπε να εχει το δικαιωμα να ψωνισει απο τις προσφορες.Με τη λογικη ότι ως εργαζομενοι εχουν καποια εκπτωση ολο το χρονο και ευκαιριες βρισκουν...

είσαι λάθος εδώ...

δεν φταίνε οι υπάλληλοι..τα μουλτιραμα φταίνε που έβαλαν σε ολόκληρη την Ελλάδα 10 κομμάτια όλα κιόλα και το βγάλανε σε διαφήμιση για να τσιμπήσουν τα θύματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι λάθος εδώ...

δεν φταίνε οι υπάλληλοι..τα μουλτιραμα φταίνε που έβαλαν σε ολόκληρη την Ελλάδα 10 κομμάτια όλα κιόλα και το βγάλανε σε διαφήμιση για να τσιμπήσουν τα θύματα..

Μπορεί να είμαι λάθος,μπορεί να είναι εξαιτίας της απογοήτευσης,μπορεί να έχω δίκιο για άλλους.Όταν βγάζεις διαφήμιση απευθύνεσαι στο ευρύ κοινό,

όταν θες όμως να απευθυνθείς στους εργαζόμενους σου,βγάζεις ένα memo,μια εσωτερικη κοινοποίηση.

Αυτό έκαναν όσες εταιρείες δούλευα.Κ για τους εργαζόμενους υπήρχαν προσφορές που σαν απλός πελάτης δεν έπαιζε να πάρεις ποτέ.Κ το αντίστροφο.

Εμένα δε με πείραξε ο αριθμός των κομματιών όσο η ΑΤΑΚΑ,"μόλις έφυγε ο πελάτης που έδωσε προκαταβολή."Η έννοια της προσφοράς σημαίνει ότι το προλαβαίνεις εκείνη την ώρα.Όχι όταν θα έχω λεφτά να το πάρω,γιατί το βρίσκω παράλογο να πέρασε ο πελάτης να έδωσε προκαταβολή και να παει να εξοφλήσει μεταχρονολογημένα και στο μεταξυ να φαίνεται ότι είναι διαθέσιμο.Σαν τα καλά του Πλαισίου.

Άσχετο.Με 2 καταστήματα που εχω συναλλαχθει απο τη συγκεκριμενη αλυσίδα έχω μεινει ευχαριστημένος,αυτό με κρατά για να μη ρίξω Χ εξαιτίας της χθεσινής κοροϊδίας τους.

 

καλούς τρόπους εχω και πειθώ... :rolleyes:

τι να τα κανεις αυτά αν εχεις αναλογίες του χρυσου αριθμού Φ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...