Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ ωραια λοιπον, καλοριζικη! Καλα καδρα! ;)

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου...

Ο φίλος μου εκτός απο τη φωτογραφική μου μηχανή, βάλθηκε να μου καταστρέψει το αυτοκίνητο για να με εκβιάσει.....

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου...

Ο φίλος μου εκτός απο τη φωτογραφική μου μηχανή, βάλθηκε να μου καταστρέψει το αυτοκίνητο για να με εκβιάσει.....

:-D

 

 

Και που σαι ακόμα!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το στόχο τους τον πετύχανε πάντως και με το παραπάνω.

Τεράστια προβολή με μηδενικό κόστος.

Και γλυκαναν και τους υπαλληλους τους με τα δωρα τους!

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου...

Ο φίλος μου εκτός απο τη φωτογραφική μου μηχανή, βάλθηκε να μου καταστρέψει το αυτοκίνητο για να με εκβιάσει.....

:-D

Και που σαι ακόμα!!! :P

Χαχα, να σαι καλα Η+Κ! Με τρομαζεις, γιατι εγω τον εχω στους "ινσομνιακους φιλους", λες να εχω και εγω καμια "παρενεργεια"; :fear:

 

 

Αααα Αλεξ, θα πρεπει να σε προσεχω! :P :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χαχα, να σαι καλα Η+Κ! Με τρομαζεις, γιατι εγω τον εχω στους "ινσομνιακους φιλους", λες να εχω και εγω καμια "παρενεργεια"; :fear:

 

 

Αααα Αλεξ, θα πρεπει να σε προσεχω! :P :-D

 

χαχαχα! μονο που με το σπιτι του εχω οπτικη επαφη στα 60 μετρα στην ευθεια, ενω εσενα δεν σε πετυχαινω ουτε στο msn, ολο busy εισαι! οποτε λογικα δεν πρεπει να φοβασαι! :P

 

(μα να με παρει μαζι του στο μαγαζι για να παραλαβουμε μαζι;! εστριψε το μαχαιρι μεσα στην πληγη δηλαδη!) :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αναφέρω ότι στο multiklama Αγίας Παρασκευής έχει πολλά τροφοδοτικά για laptop στα 29 ευρώ (90 ή 120w) που δεν τα βλέπω στο site. Στο πλαίσιο ξεκινάνε από πενηντάρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

πολλά τροφοδοτικά για laptop στα 29 ευρώ (90 ή 120w) ... Στο πλαίσιο ξεκινάνε από πενηντάρικο.

Τα ιδια; Μαρκα;

 

Με 15 ευρω ειχα παρει αυτο απο πλαισιο πριν 2 χρονια!

 

 

Αλλα ξεχασα απο τοτε οι μισθοι εχουν 3πλασιαστει και βαλε... (τι; εχουν πεσει 30%; .... λεπτομερια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του multi είναι με αυτόματη τάση από 5 έως 19 volt και μερικά έχουν και φις USB για να φορτίζεις κινητά κλπ.

Στο μέγεθος είναι μεγαλύτερα από το link του eshop και έχουν και οθόνη LCD για να δείχνουν την τάση και κατανάλωση ... (τρίχες δηλαδή).

 

Απλά έτυχε να κοιτάξω σε 5 καταστήματα για ένα επείγον περιστατικό και ήταν ο πιο φτηνός. Στο πενηντάρικο ήταν οι ανταγωνιστές στα φτηνότερά τους. Είχαν και κάτι εξωφρενικά στο κατοστάρικο με όλες τις ενδιάμεσες τιμές €.

 

Το πλαίσιο είχε έναν τύπο στο όνομά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο τραγικοι παιζει να ειναι....;;;;

με πηραν τηλ πριν απο 10 ημερες για να μου πουν οτι βρηκαν καποια κομματια απ'οσα ειχα παραγγειλει και οτι θα μου τα στειλουν...

ακομα περιμενω,,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο τραγικοι παιζει να ειναι....;;;;

με πηραν τηλ πριν απο 10 ημερες για να μου πουν οτι βρηκαν καποια κομματια απ'οσα ειχα παραγγειλει και οτι θα μου τα στειλουν...

ακομα περιμενω,,,,

 

Το τραγικό θα ήταν να στα είχαν στείλει tongue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...