Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο ειναι γεγονός, αλλα οπως και να εχει ηθελα μαυρο μελανι για το φαξ μου, που το γεμίζω με 6-8€, οποτε τώρα πήρα μελανι μαυρο + εγχρωμο + χαρτια αρκετά καλης ποιότητας + ενα καλώδιο 2 μέτρα (οκ ψιλοαχρηστο) με λιγοτερα λεφτά απο ότι ενα γέμισμα...

 

από τη στιγμή που το χρειαζόσουν, οκ συμφέρει.

 

Και γω που χρειαζόμουν πολύμπριζο ασφαλείας και dvd που είχε προσφορά (10 ευρώ σύνολο) τα πήρα και .... ακόμα στα κουτιά τους τα έχω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δικαιολογια νουμερο 1:ειναι κρατημενη :mrgreen:

Δικαιολογια νουμερο 2:ειναι χαλασμενη :eek:

 

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0349447&catid=060500

Πήρα κι εγώ χθες το πρωί για ένα Linksys WRT και μου είπαν το θεικό: είναι βρεγμένο! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω πηρα σημερα για μελανια CANON και μου ειπαν ειναι λαθος ο κωδικος τα μελανια ειναι DEMO για αγορα με καινουργιο εκτυπωτη.Ασχολιαστο.ΜΑλλον παιρνουν μιζα απο ΟΤΕ δεν εξηγειται αλλιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι μπηκα μεσα και μια γλυκυτατη κοπελα ηρθε να με εξυπηρετησει! ρωτησα που ακριβως ειναι το πλαισιο!

-με λεει εισαι χαζος πας καλα?

-της λεω ναι παω καλα θα μου πεις που ειναι?

-μου λεει οχι δε σου λεω που ειναι

-ΕΙΣΑΙ ΧΟΝΤΡΗΗΗΗ της λεω ΚΑΙ ΜΠΑΖΟ!εισαι μπαζο!

και εφυγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι μπηκα μεσα και μια γλυκυτατη κοπελα ηρθε να με εξυπηρετησει! ρωτησα που ακριβως ειναι το πλαισιο!

-με λεει εισαι χαζος πας καλα?

-της λεω ναι παω καλα θα μου πεις που ειναι?

-μου λεει οχι δε σου λεω που ειναι

-ΕΙΣΑΙ ΧΟΝΤΡΗΗΗΗ της λεω ΚΑΙ ΜΠΑΖΟ!εισαι μπαζο!

και εφυγα!

θθθθθθθθθθ..θθ..θθθθθθ...θθθθθθ.θ.θ.θ :P :P

 

 

 

 

για οσους δεν καταλαβαν ειναι το γελιο του χλαπατσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι μπηκα μεσα και μια γλυκυτατη κοπελα ηρθε να με εξυπηρετησει! ρωτησα που ακριβως ειναι το πλαισιο!

-με λεει εισαι χαζος πας καλα?

-της λεω ναι παω καλα θα μου πεις που ειναι?

-μου λεει οχι δε σου λεω που ειναι

-ΕΙΣΑΙ ΧΟΝΤΡΗΗΗΗ της λεω ΚΑΙ ΜΠΑΖΟ!εισαι μπαζο!

και εφυγα!

 

οικογενεια της συμφορας ε; φοβερος ο πιτσιρικος στο παιξιμο του! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κατι στραβο μπορεις να προσπαθησεις να το φτιαξεις, αλλα επισης μπορεις να το αφησεις να σβησει, να χαθει ωστε τελικα να λαμψει δια της απουσιας του. Εγραψα αυτο το μηνυμα με οδηγο την πρωτη σκεψη, αλλα τελικα μαλλον ειναι καλυτερη η δευτερη!

 

Θα αφησω μονο το ΥΓ... :rolleyes:

 

 

ΥΓ. Το ωραιο ειναι οτι καιρο τωρα λεω μονο καλα λογια σε φιλους και γνωστους για την αλυσιδα και την υπερασπιζομουν πολλες φορες!! Η αλυσιδα μπορει να μην φταιει βεβαια στο συνολο της για το σημερινο, αλλα εχει και αυτη τις ευθυνες της για ο,τι συμβαινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και παραθετουμε εμπειριες απο το συγκεκριμενο καταταστημα να αναφερω και εγω την περιπετεια απο ενα φιλο μου η οποια μου εκανε τρομερη εντυπωση . Πηγε λοιπον ο φιλος στο καταστημα Λαρισας να αγορασει μια τσαντα για λαπτοπ μαρκας belkin προσφορα απο 42 ευρω στα 29.99. Τους λεει για την τσαντα οτι την ειδε στο site και οτι υπαρχει στο καταστημα ο υπαλληλος αφου κοιταει στο computer του λεει δεν υπαρχει . Του λεει ο φιλος μου ξανακοιτα το τσεκαρα πριν ερθω. Με τα πολλα με τα λιγα βρισκει την τσαντα με εμφανη σημαδια χρησης αλλα αποφασιζει ο μαλακας να την αγορασει και παει στο σπιτι. Οταν ανοιγει την τσαντα βρισκει σε ενα φερμουαρ κλειδια σπιτιου ενα ασφαλειας και ενα απλο σε μπρελοκ . Τη παει στο καταστημα και εγινε αντικατασταση με μια αλλη τσαντα καινουργια αλλης μαρκας καταβαλοντας +6 ευρω.Συνολικο κοστος 36 ευρω. Τα συμπερασματα δικα σας....

 

Αποστολή από το GT-I9000 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και παραθετουμε εμπειριες απο το συγκεκριμενο καταταστημα να αναφερω και εγω την περιπετεια απο ενα φιλο μου η οποια μου εκανε τρομερη εντυπωση . Πηγε λοιπον ο φιλος στο καταστημα Λαρισας να αγορασει μια τσαντα για λαπτοπ μαρκας belkin προσφορα απο 42 ευρω στα 29.99. Τους λεει για την τσαντα οτι την ειδε στο site και οτι υπαρχει στο καταστημα ο υπαλληλος αφου κοιταει στο computer του λεει δεν υπαρχει . Του λεει ο φιλος μου ξανακοιτα το τσεκαρα πριν ερθω. Με τα πολλα με τα λιγα βρισκει την τσαντα με εμφανη σημαδια χρησης αλλα αποφασιζει ο μαλακας να την αγορασει και παει στο σπιτι. Οταν ανοιγει την τσαντα βρισκει σε ενα φερμουαρ κλειδια σπιτιου ενα ασφαλειας και ενα απλο σε μπρελοκ . Τη παει στο καταστημα και εγινε αντικατασταση με μια αλλη τσαντα καινουργια αλλης μαρκας καταβαλοντας +6 ευρω.Συνολικο κοστος 36 ευρω. Τα συμπερασματα δικα σας....

 

Αποστολή από το GT-I9000 με τη χρήση Insomnia App

MultiDrama!cry.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι μπηκα μεσα και μια γλυκυτατη κοπελα ηρθε να με εξυπηρετησει! ρωτησα που ακριβως ειναι το πλαισιο!

-με λεει εισαι χαζος πας καλα?

-της λεω ναι παω καλα θα μου πεις που ειναι?

-μου λεει οχι δε σου λεω που ειναι

-ΕΙΣΑΙ ΧΟΝΤΡΗΗΗΗ της λεω ΚΑΙ ΜΠΑΖΟ!εισαι μπαζο!

και εφυγα!

 

μπραβο γλοιωδες υβριδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι μπηκα μεσα και μια γλυκυτατη κοπελα ηρθε να με εξυπηρετησει! ρωτησα που ακριβως ειναι το πλαισιο!

-με λεει εισαι χαζος πας καλα?

-της λεω ναι παω καλα θα μου πεις που ειναι?

-μου λεει οχι δε σου λεω που ειναι

-ΕΙΣΑΙ ΧΟΝΤΡΗΗΗΗ της λεω ΚΑΙ ΜΠΑΖΟ!εισαι μπαζο!

και εφυγα!

 

 

ααχαχαχαχχαααα φοβερό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι μπηκα μεσα και μια γλυκυτατη κοπελα ηρθε να με εξυπηρετησει! ρωτησα που ακριβως ειναι το πλαισιο!

-με λεει εισαι χαζος πας καλα?

-της λεω ναι παω καλα θα μου πεις που ειναι?

-μου λεει οχι δε σου λεω που ειναι

-ΕΙΣΑΙ ΧΟΝΤΡΗΗΗΗ της λεω ΚΑΙ ΜΠΑΖΟ!εισαι μπαζο!

και εφυγα!

 

Δηλαδη αυτο ηταν εξυπνο που εκανες ετσι? και το γραφεις εδω για να ακουσεις τι? τα ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ φοβερος εισαι για αυτο που εκανες? εσυ πως θα ενοιωθες εαν ερχοντουσαν στη δουλεια σου και σου εκαναν κατι αντιστοιχο? δε νομιζω πως θα σου αρεσε... απο την αλλη βεβαια ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ οτι εχεις δουλεψει και ποτε στη ζωη σου....μαλλον περνας ομορφα με τα (οσο εχει ακομα) λεφτουδακια του μπαμπα και κανεις τετοιες @@....τελοσ παντων, δε νομιζω ομως οτι φταινε οι υπαλληλοι για την ηλιθια νοοτροπια μιας εταιρειας....ποσο μαλλον οι υπαλληλοι των 500Ε της Multiδραμα...

 

ΚΑΙ ΟΧΙ δεν δουλευω στα Multiδραμα

 

μπραβο γλοιωδες υβριδιο.

 

 

Εγω απορω με αυτους τους.....ας μην τους χαρακτηρισω....που του εδωσαν και 8 θετικες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αυτο ηταν εξυπνο που εκανες ετσι? και το γραφεις εδω για να ακουσεις τι? τα ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ φοβερος εισαι για αυτο που εκανες? εσυ πως θα ενοιωθες εαν ερχοντουσαν στη δουλεια σου και σου εκαναν κατι αντιστοιχο? δε νομιζω πως θα σου αρεσε... απο την αλλη βεβαια ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ οτι εχεις δουλεψει και ποτε στη ζωη σου....μαλλον περνας ομορφα με τα (οσο εχει ακομα) λεφτουδακια του μπαμπα και κανεις τετοιες @@....τελοσ παντων, δε νομιζω ομως οτι φταινε οι υπαλληλοι για την ηλιθια νοοτροπια μιας εταιρειας....ποσο μαλλον οι υπαλληλοι των 500Ε της Multiδραμα...

 

ΚΑΙ ΟΧΙ δεν δουλευω στα Multiδραμα

 

 

 

 

Εγω απορω με αυτους τους.....ας μην τους χαρακτηρισω....που του εδωσαν και 8 θετικες....

 

βασικά δεν κατάλαβα τι της είπε... δηλαδη ρωτησε που ειναι το πλαισιο και δεν του απαντούσε; Αν ηξερε ειναι οντως γελοιο να μην απαντησει, ξερεις δεν ειναι ιδιοκτητης (και να ηταν παλι επρεπε να απαντησει...). Δεν ηταν ωραιο το αποτέλεσμα, αλλα σιγουρα ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να μη σου απανταν ακομα και το που ειναι ενας ανταγωνιστης! Μαθημα σε ολους τους συμμετεχοντες αυτο! Επιτελους τελος, πρεπει να καταλαβουμε οτι με την ευγενεια κερδιζονται οι πελάτες, γιατι στο κατω κατω ο πελατης δεν εχει κατι να χασει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην του είπε έτσι η υπάλληλος...αν από την άλλη της είπε όντως αυτά που γράφει, ενώ εκείνη του μίλησε σαν υπάλληλος καταστήματος, τότε να του πω να πάει στον γιατρό...συγκεκριμένα στον γυναικολόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...