Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 η ωρα καλεσα σε 4 διαφορετικα καταστηματα ανα την ελλαδα για 3λαπιτοπια.Ολα μολις ειχαν κρατηθει απο πελατη με προκαταβολη.Ουτε μεθυσμενος να κατουρησω στην πορτα τους πια.

 

Αποστολή από το GT-I9000 με τη χρήση Insomnia App

+1 και από μένα απο τα καλύτερα σχόλια που έχουν γραφτεί σ'αυτο το γιγαντιαίο thread :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οτι συνεβει σε πολλους απο τις περασμενες προσφορες και το ειχα επισυμανει.

7 καταστηματα ειχα παρει για κατι μνημες και ακουγα ολου του κοσμου τις δικαιολογιες ... ειναι κρατημενες ειναι κατεστραμενες τωρα που τις ειδα τις εχουμε πουλησει αλλα φαινονται στο σαιτ κτλ ...

επι μια βδομαδα μετα συνεχιζαν να τις εχουν προσφορα στο σιτε ενω δεν υπηρχαν καν απο την πρωτη μερα.

Και αυτο συνεβει με παρα πολλες απο τις δηθεν προσφορες.

Τετιου ειδους προσφορες εχουν και τωρα.

Απλα θελουν να πηγαινει κοσμος στο καταστημα οπου δεν εχει την αμεσοτητα του ιντερνετ να τσεκαρει τιμες σε αλλα καταστηματα να του λενε οτι δεν εχουν το προιον της προσφορας και να προσπαθουν να του πουλησουν αλλα που οχι μονο δεν ειναι ευκαιριες αλλα ειναι και πιο ακριβα απο αλλα καταστηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έχω περάσει 5-6 φορές από το Mall (περαστικός).

Κοιτάζω, έχει τίποτε ενδιαφέρον στο καλάθι αν ναι το παίρνω και φεύγω , αν όχι άντε γειά.

 

Εννοείται ότι δεν ασχολούμαι με τηλέφωνα και τέτοια. (Το είχα κάνει τις πρώτες μέρες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω, έχει παραγείλει κανείς τώρα με τις προσφορές από κατάστημα εκτός της πόλης που ανήκει?

Χρεώνουν μεταφορικά courrier?

 

τα ελαχιστα μεταφορικα ειναι νομιζω 3 ευρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα αυτό http://www.multirama.gr/products/product?pid=0216894&catid=080101

 

δεν ειναι ασχημα 7 ευρω για 2 μελάνια, ενα καλώδιο 2 μέτρα και 100 χαρτιά A4 hp... Καλα τα αλλα τα εχουμε πει... παπαγιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω την πρωτη φορα που εμφανιστηκε η πτωση τιμων εφαγα δυο ημερες σε τηλεφωνα, επισκεψεις (τρεχοντας για να προλαβω οπως μου ελεγαν στο τηλεφωνο) σε καταστηματα, ακυρωσεις και σπασιμο νευρων τελικα δεν πηρα τιποτα.

αυτη τη φορα τα καταφερα και ΚΕΡΔΙΣΑ την... ηρεμια μου αφου δεν ασχοληθηκα καθολου,αξία ανεκτιμητη :mrgreen:

παρατηστε τους και μην ξανασχοληθειτε, ειναι το καλυτερο δωρο που μπορειτε να κανετε στον ευατο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ερώτημα είναι...μήπως παίρνουμε άχρηστα πράγματα μόνο και μόνο επειδή έχουν καλές τιμές?

αν κάποιος σχεδίαζε ήδη να πάρει κάτι οκ.

αλλά δεν νομίζω οι περισσότεροι να το σχεδίαζαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ερώτημα είναι...μήπως παίρνουμε άχρηστα πράγματα μόνο και μόνο επειδή έχουν καλές τιμές?

αν κάποιος σχεδίαζε ήδη να πάρει κάτι οκ.

αλλά δεν νομίζω οι περισσότεροι να το σχεδίαζαν

 

αυτο ειναι γεγονός, αλλα οπως και να εχει ηθελα μαυρο μελανι για το φαξ μου, που το γεμίζω με 6-8€, οποτε τώρα πήρα μελανι μαυρο + εγχρωμο + χαρτια αρκετά καλης ποιότητας + ενα καλώδιο 2 μέτρα (οκ ψιλοαχρηστο) με λιγοτερα λεφτά απο ότι ενα γέμισμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...