Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βασικά δεν κατάλαβα τι της είπε... δηλαδη ρωτησε που ειναι το πλαισιο και δεν του απαντούσε; Αν ηξερε ειναι οντως γελοιο να μην απαντησει, ξερεις δεν ειναι ιδιοκτητης (και να ηταν παλι επρεπε να απαντησει...). Δεν ηταν ωραιο το αποτέλεσμα, αλλα σιγουρα ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να μη σου απανταν ακομα και το που ειναι ενας ανταγωνιστης! Μαθημα σε ολους τους συμμετεχοντες αυτο! Επιτελους τελος, πρεπει να καταλαβουμε οτι με την ευγενεια κερδιζονται οι πελάτες, γιατι στο κατω κατω ο πελατης δεν εχει κατι να χασει...

 

 

Δηλαδη εσυ τωρα πιστευεις οτι μπηκε μεσα για να ρωτησει, ΣΟΒΑΡΑ, που ειναι το ΠΛΑΙΣΙΟ και η κοπελιτσα δεν του απαντησε? ΕΣΥ πιστευεις οτι ειναι ωραιο δηλαδη να κοροιδευεις εναν υπαλληλο που καθεται ορθιος ενα 8ωρο~12ωρο, τουλαχιστον, και ο οποιος καλως ή κακως μπορει να ξεχωρισει ποτε ο "πελατης" ερχεται να ψωνισει ή απλα να ρωτησει κατι ΣΟΒΑΡΑ και οχι με υφακι για να κανει την πλακιτσα του....αλλα μαλλον δεν εχεις υπαρξει ΠΟΤΕ υπαλληλος ιδιωτικης εταιρειας...εαν κρινω βεβαια απο αυτο που εχεις γραψει στο προφιλ σου εισαι στρατιωτικος ετσι? (με τους οποιους δεν εχω τιποτα) πως θα σου φαινοταν εαν ενας ασχετος με το σωμα που υπηρετεις ή την μοναδα σου, που δεν σε ξερει, σου εκανε χαβαλε και πλακιτσα για αυτο που εισαι (Στρατεος, Ναυτεος Ή Αεροπορος)και αυτο που υπηρετεις? για κατσε, ζυγισε τα και απαντησε μου...και μην μου γραψεις @@ περι αλλο το ενα και αλλο το αλλο ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΛΑΧΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγώ πάλι πήγα σε ένα μουλτικλαμα και ήταν μια πανέμορφη υπάλληλος και τσ λεων

-εδώ είναι τα μουλτιδραμα?

-ναι μου λέει,θέλετε να σας εξυπηρετήσω?

-όχι λέω,θα φύγω

-γιατί?μο λέει

-ΓΙΑΤΙ ΒΡΟΜΑΕΕΕ ΚΟΠΡΕΑΑΑΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι να κλειδωθει? ακομα υπαρχουν προσφορες εστω και ψευτοπροσφορες..επειδη καποιοι εχουν χασει την αισθηση του χιουμορ και γραφουν βλακειες οτι μπηκαν και ειπαν και εκαναν κλπ κλπ..πολυ μαγκια αν το κανεις και πολυ που θα την νοιαξει την υπαλληλο..ασε που αυτη τσιμπησε το apple στα 399Ε και την 42αρα στα 139Ε ενω εσυ? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δηλαδη εσυ τωρα πιστευεις οτι μπηκε μεσα για να ρωτησει, ΣΟΒΑΡΑ, που ειναι το ΠΛΑΙΣΙΟ και η κοπελιτσα δεν του απαντησε? ΕΣΥ πιστευεις οτι ειναι ωραιο δηλαδη να κοροιδευεις εναν υπαλληλο που καθεται ορθιος ενα 8ωρο~12ωρο, τουλαχιστον, και ο οποιος καλως ή κακως μπορει να ξεχωρισει ποτε ο "πελατης" ερχεται να ψωνισει ή απλα να ρωτησει κατι ΣΟΒΑΡΑ και οχι με υφακι για να κανει την πλακιτσα του....αλλα μαλλον δεν εχεις υπαρξει ΠΟΤΕ υπαλληλος ιδιωτικης εταιρειας...εαν κρινω βεβαια απο αυτο που εχεις γραψει στο προφιλ σου εισαι στρατιωτικος ετσι? (με τους οποιους δεν εχω τιποτα) πως θα σου φαινοταν εαν ενας ασχετος με το σωμα που υπηρετεις ή την μοναδα σου, που δεν σε ξερει, σου εκανε χαβαλε και πλακιτσα για αυτο που εισαι (Στρατεος, Ναυτεος Ή Αεροπορος)και αυτο που υπηρετεις? για κατσε, ζυγισε τα και απαντησε μου...και μην μου γραψεις @@ περι αλλο το ενα και αλλο το αλλο ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΛΑΧΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!

Φίλε, ο πελάτης έχει πάντα δίκιο. Ακόμα και να σε βρίζει ο άλλος εσύ πρέπει να είσαι ευγενικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις λαθος.

ο ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ πελατης εχει παντα δικιο.

Ο αγενης ποτε.

Οποιος εχει δουλεψει ως υπαλληλος το ξερει καλα αυτο.

 

Το αυτο.εαν ο αλλος ειναι αγενης να παει να μιλαει ετσι στην μανα του και οχι σε καποιον υπαλληλο που δεν τον εχει προκαλεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, ο πελάτης έχει πάντα δίκιο. Ακόμα και να σε βρίζει ο άλλος εσύ πρέπει να είσαι ευγενικός.

 

Δηλαδη εαν εσυ δουλευεις σε τετοια καταστηματα και ο αλλος ή η αλλη ερθει και σου πει να πας να πνιγεις (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ) με την λογικη σου πρεπει να πας ετσι? ΟΚ....

 

Ααα και κατι αλλο ολοι εσεις που τα γραφετε αυτα...απο απλο ενδιαφερον...δουλευετε?

 

Ηθελα να ηξερα τι αλλο θα ακουσω-διαβασω σημερα!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λοιπόν.

δεν κάνετε κάνα καινούργιο θέμα και να τα πείτε εκεί για το υπαλληλίκι????

ένα αστείο έκανε το παιδί!!προς θεού που κάθεστε και πιστεύετε ότι θα το έκανε αυτό!!

εξάλλου οι υπάλληλοι δεν έχουν καμιά σχέση με ότι γίνετε στη συγκεκριμένη εταιρία!!!

κρατάτε ζωντανή την κοροϊδία εδώ και πόσο καιρό....

ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δηλαδη εαν εσυ δουλευεις σε τετοια καταστηματα και ο αλλος ή η αλλη ερθει και σου πει να πας να πνιγεις (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ) με την λογικη σου πρεπει να πας ετσι? ΟΚ....

 

Ααα και κατι αλλο ολοι εσεις που τα γραφετε αυτα...απο απλο ενδιαφερον...δουλευετε?

 

Ηθελα να ηξερα τι αλλο θα ακουσω-διαβασω σημερα!!!!!!!

Θα ρθω αύριο στη δουλειά σου, θα σου βρίσω τη μάνα, εσύ θα μου ανοίξεις το κεφάλι στα δύο, εγώ θα σου κάνω μήνυση και θα σου πάρω και 10.000€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εσυ τωρα πιστευεις οτι μπηκε μεσα για να ρωτησει, ΣΟΒΑΡΑ, που ειναι το ΠΛΑΙΣΙΟ και η κοπελιτσα δεν του απαντησε? ΕΣΥ πιστευεις οτι ειναι ωραιο δηλαδη να κοροιδευεις εναν υπαλληλο που καθεται ορθιος ενα 8ωρο~12ωρο, τουλαχιστον, και ο οποιος καλως ή κακως μπορει να ξεχωρισει ποτε ο "πελατης" ερχεται να ψωνισει ή απλα να ρωτησει κατι ΣΟΒΑΡΑ και οχι με υφακι για να κανει την πλακιτσα του....αλλα μαλλον δεν εχεις υπαρξει ΠΟΤΕ υπαλληλος ιδιωτικης εταιρειας...εαν κρινω βεβαια απο αυτο που εχεις γραψει στο προφιλ σου εισαι στρατιωτικος ετσι? (με τους οποιους δεν εχω τιποτα) πως θα σου φαινοταν εαν ενας ασχετος με το σωμα που υπηρετεις ή την μοναδα σου, που δεν σε ξερει, σου εκανε χαβαλε και πλακιτσα για αυτο που εισαι (Στρατεος, Ναυτεος Ή Αεροπορος)και αυτο που υπηρετεις? για κατσε, ζυγισε τα και απαντησε μου...και μην μου γραψεις @@ περι αλλο το ενα και αλλο το αλλο ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΛΑΧΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!

 

βασικά το θέμα δεν ειναι προσωπικό και κακως το γυρνάς ετσι. παρά ταυτα εχεις πάλι αδικο. δηλαδή άμα βρω εστω καποιον στο δρόμο και αρχιζει και βρίζει τους στρατιωτικους, τι θα παω να κανω , να τον πλακωσω στις φαπες; αυτο υπονοεις; φυσικα και θα περασει αδιαφορος. αν πανω στη δουλεια μου μου πουν τι; αν με ρωτησει καποιος που ειναι ενα αλλο πλοιο, θα του πω δε σου λεω, να το βρεις μονος σου; απο που προκυπτει οτι εγω θα εχω υφακι; Και θα σου πω και κατι (αν σε ενδιαφερει, που μαλλον δεν...) αν εισαι φυσιολογικος δεν προλαβαινεις να εμπλακεις συναισθηματικα με το γεγονος αν πχ καποιος στο ασχετο αρχιζει να σε βριζει ακομα και στη δουλεια σου στο ασχετο, χωρις να εχει προηγηθει κατι σχετικο (μια προστριβη , κατι) και δεν μπορεις να ακολουθησεις και να βρισεις (δεν εννοω αν επιτρεπεται, εννοω δεν μπορεις και να θελεις) γιατι δεν νιωθεις καποιο κινδυνο για να αλλαξουν οι χημικες αντιδρασεις στον οργανισμο σου (να αυξηθει η αδρεναλινη κτλπ). Αν εισαι ετοιμος και αντιδρασεις παει να πει οτι εισαι ηδη "φτιαγμενος", πχ απο τη ζωη σου, τη σχεση σου (καταλαβαινεις...). Ακομη και σε αυτον που ειναι αποτομος αν ειναι η δουλεια μου επιβάλεται να ειμαι ευγενικος ειδικα αν η δουλεια μου ειναι να εξυπηρετω (πληρωνομαι για αυτο). Η κοπελα δεν ειναι σωστα δασκαλεμενη, αν της αξιζε αυτο που της ειπαν ισως οχι αλλα απλως επισημαινω οτι ξεκινησε πρωτη τη βλακεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...