Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οχι οτι και οτι.... οτι ναναι :lol:

Κακα τα ψεμματα παντως ΑΝ τα προιντα υπηρχαν θα ηταν καλα ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ το κακο ειναι ομως οτι ειχαν απο 1τεμ αντε 2 και αυτα πολλα τα χτυπησαν απο μεσα.Αν ειχαμε και κανα γνωστο μεσα θα ηταν καλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εβαλαν αυτο πχ http://www.multirama.gr/products/product?pid=0432297&catid=020600 δεν... και μπορω να σου πω και αλλα αν θελεις ;)

 

 

 

+1111111

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 η ωρα καλεσα σε 4 διαφορετικα καταστηματα ανα την ελλαδα για 3λαπιτοπια.Ολα μολις ειχαν κρατηθει απο πελατη με προκαταβολη.Ουτε μεθυσμενος να κατουρησω στην πορτα τους πια.

 

Αποστολή από το GT-I9000 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη απάτη!

Έριξα πορτοκαλάδα στο πληκτρολόγιο του Mac και είπα να πάρω ένα καινούρριο....

Βρήκα multirama είδα οτι ειναι και προσφορά και λέω ωράια....

αμ δε! ενώ στο τηλ μου ελεγαν αρχικα υπάρχει μετά απο λίγα δεθτερόλεπτα μου έλεγαν είναι κρατημένο!

τωρα πως γίνετε την ίδια μέρα να κρατήθηκαν τρία πληκτρολόγια για Mac δεν ξέρω (αμφιβάλλω αν πουλάνε πάνω απο 3 όλο το χρόνο)

πάω στο ένα κάτάστημα και το βλέπω στην βιτρίνα! λέω στον πωλήτή το θέλω και το πέρνουμε και πάμε ταμείο.

Εκεί το βλέπει ένας άλλος και λέει ααα ειναι κρατημένο (φυσικά δεν υπήρχε κάποιο σημείωμα ουτε στην ερώτηση του πρώτου πωλητή απο ποιόν υπήρξε απάντηση)

Με λίγα λόγια κανονικό δούλεμα...

 

Δεν πειράζει μετα το e-shop δεν θα ξαναπατήσουμε και σε multirama πλεον (αφου έτσι θέλουν το amazon να ειναι καλα)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι υπάρχουν τα πράγματα, απλά πολλές από τις προσφορές τις μαθαίνουν οι υπάλληλοι από εμάς και μας λένε ότι είναι κρατημένα ή ότι δεν υπάρχουν και τα παίρνουν για την πάρτη τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι υπάρχουν τα πράγματα, απλά πολλές από τις προσφορές τις μαθαίνουν οι υπάλληλοι από εμάς και μας λένε ότι είναι κρατημένα ή ότι δεν υπάρχουν και τα παίρνουν για την πάρτη τους!

Να σου πω, θα το σκεφτόμουν και εγώ αλλά δεν κολλάει. Τους πηρε τηλ, του ειπαν κρατημένα, εκει δεν το έμαθαν; περίμεναν να περάσει για να το ξαναδούν; και τι, χρειαζονται 3 πληκτρολογια Mac;;;; αααχαχαχαχα, εγώ πιστεύω οτι δε γνωρίζουν καν τι ειναι σε προσφορά (μεχρι εδω σωστά) και έχει πεσει γραμμη να μην τα πουλάνε, είτε για να φένονται διαθέσιμα και να ψαρώνει ο κόσμος και να τρεχει να του πουλάνε άλλα, είτε για να πουν μετά απο καιρό οτι ξεμειναν να τα παρουν αυτοί (γιατι υποπτεύομαι εχει πεσει κωλοχερο). εγω θα καθόμου εκει μεχρι να με εξυπηρτησουν. πρεπει να τους κανουμε χουνερι παντως... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι υπάρχουν τα πράγματα, απλά πολλές από τις προσφορές τις μαθαίνουν οι υπάλληλοι από εμάς και μας λένε ότι είναι κρατημένα ή ότι δεν υπάρχουν και τα παίρνουν για την πάρτη τους!

 

Αν έχεις βάσιμες υποψίες ότι μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο, επώνυμη καταγγελία στα κεντρικά τους.

Εγώ όταν έκανα τέτοια αναφορά, σύμπτωση θες πες το, τύχη θες πες το, εξυπηρετήθηκα τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω προσωπικά πιστεύω ότι τους "κράχτες" τους κρατάνε οι υπαλληλοι ή φίλοι τους. Μπήκα πρώτος σήμερα σε κατάστημα που εμφάνιζε διαθεσιμότητα σε laptop και ο υπάλληλος μου απάντησε ότι οι προσφορές είναι παλιές και έχουν φύγει εδώ και μέρες - δούλεμα . Θα ήταν πιο έντιμο να μου πει ότι το έχει κρατήσει άλλος !

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...