Προς το περιεχόμενο

Η LG ανακοινώνει το τετραπύρηνο Optimus 4X HD


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το γεγονος οτι δε δινουμε μια,αν σας βολευει ή οχι μια μεγαλη οθομη,πρεπει να το βαλετε καλα στο μυαλο σας!

Υπαρχουν μονοπυρινα με 3" οθονη κ λογισμικο symbian,τρεξτε παρτε τα και μη μας ζαλιζετε αλλο με τις ιδιοτροπιες σας και ιδιος για προιοντα που δε προοριζονται για σας!

Εμεις που θελουμε 100πυρινους επεξεργαστες 200" οθονες,αφηστε το σε μας,να κρινουμε αν μας βολευει ή οχι!!!

Ξεκολιστε να πιστευετε οτι ειστε τοσο σπουδαιοι ή με τις δικες σας αναγκες θα πρεπει να ταυτηστει ο υποληπος πλανητης,γιατι το μονο που ειστε πραγματικα= 1 αριθμος,τιποτα παραπανω!

 

Υ.Γ.Η αποδειξη για ολα αυτα εδω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κι αυτό τι σημαίνει δλδ? Κι άλλα 8 εκατομμύρια ψήφισαν ΝΔ και ΠΑΣΟΚ. Είχαν δίκιο? Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι δεν στέκει το επιχείρημά σου. Μπορείς να πάρεις ότι θέλεις. Αλλά δεν μπορείς να μου στερήσεις το δικαίωμα να σου λέω ότι είσαι απλά ποζεράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αυτό τι σημαίνει δλδ? Κι άλλα 8 εκατομμύρια ψήφισαν ΝΔ και ΠΑΣΟΚ. Είχαν δίκιο? Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι δεν στέκει το επιχείρημά σου. Μπορείς να πάρεις ότι θέλεις. Αλλά δεν μπορείς να μου στερήσεις το δικαίωμα να σου λέω ότι είσαι απλά ποζεράς.

Οχι απλα ειχαν την αναγκη να τους κυβερνα ενα απο τα 2 κομματα!

Δε μιλησα για σωστο κ λαθος,αλλα για αναγκες προτιμησεις!

Ενα κινητο δε στο επιβαλλει κανεις!Ακομη κ η συντρηπτικη πλειοψηφια να εχει ενα 5" κινητο,εσυ μπορεις να αγορασεις ενα τον 3"!

 

Δε σου απαγορευω να πεις την αποψη σου,απλα μη προσπαθητε να μας πεισετε οτι δεν αξιζουν κ ειναι για τα μπαζα,αυτα που δε ταυτιζονται με τις δικες σας προτιμησεις!

 

Κι αυτό τι σημαίνει δλδ? Κι άλλα 8 εκατομμύρια ψήφισαν ΝΔ και ΠΑΣΟΚ. Είχαν δίκιο? Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι δεν στέκει το επιχείρημά σου. Μπορείς να πάρεις ότι θέλεις. Αλλά δεν μπορείς να μου στερήσεις το δικαίωμα να σου λέω ότι είσαι απλά ποζεράς.

Να σε ρωτησω κατι.Με το desktop σου ποιες ειναι οι κυριες σου ασχολιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απλα ειχαν την αναγκη να τους κυβερνα ενα απο τα 2 κομματα!

Δε μιλησα για σωστο κ λαθος,αλλα για αναγκες προτιμησεις!

Ενα κινητο δε στο επιβαλλει κανεις!Ακομη κ η συντρηπτικη πλειοψηφια να εχει ενα 5" κινητο,εσυ μπορεις να αγορασεις ενα τον 3"!

 

Δε σου απαγορευω να πεις την αποψη σου,απλα μη προσπαθητε να μας πεισετε οτι δεν αξιζουν κ ειναι για τα μπαζα,αυτα που δε ταυτιζονται με τις δικες σας προτιμησεις!

 

 

Να σε ρωτησω κατι.Με το desktop σου ποιες ειναι οι κυριες σου ασχολιες?

 

Στη λέξη ανάγκη έχει γίνει μεγάλη κατάχρηση. Ότι σου αρέσει και σε ευχαριστεί δεν είναι ανάγκη σου. period.

 

Internet, ταινίες, video editing, σκανάρισμα και επεξεργασία παλιών φωτογραφιών, ερασιτεχνικά home studio, κάνα παιχνίδι που και που και άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη λέξη ανάγκη έχει γίνει μεγάλη κατάχρηση. Ότι σου αρέσει και σε ευχαριστεί δεν είναι ανάγκη σου. period.

 

Internet, ταινίες, video editing, σκανάρισμα και επεξεργασία παλιών φωτογραφιών, ερασιτεχνικά home studio, κάνα παιχνίδι που και που και άλλα.

Συμφωνω μαζι σου,αλλα αυτη η "αναγκη" σε οδηγησε να παρεις ενα επεξεργαστη 200ευρο,για κατι που θα το εκανες με ενα πολυ φθηνοτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία ανάγκη. Απλά εγώ θα πάρω pc ξανά σε 6-7 χρόνια ενώ εσύ κινητό σε 6 μήνες. ΄Έγινα κατανοητός?

Και εγω ενα κινητο σε 4 χρονια!Ποτε μου δε αλλαξα κινητο που να το εχω κατω απο 3χρονια κ δε σκοπευω στο μελλον,να το αλλαξω αυτο!

Γιατι να μη το παρω τωρα τετραπυρινο,για να σηκωνει και εφαρμογες που θα βγουν σε 2χρονια.Ή μηπως ξερουμε σιγουρα οτι οι απαιτησεις των εφαρμογων σε 2χρονια θα ειναι το ιδιο με τις σημερινες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ektor δε μιλάω μόνο για symbian, σου μιλάω για σύγκληση τεχνολογιών σε μία συσκευή, αυτό δεν επιζητάς; με το να έχεις μεγαλύτερη οθόνη και ταχύτερο επεξεργαστή χάνεις σε φορητότητα. πες μου απλά μία android συσκευή που μου παρέχει σε ισο ή αποδοτικότερο βαθμό όλα αυτά που μου παρέχει το Ν8.

 

Ποια προγράμματα μέχρι τωρα έχουν εκμεταλευτεί τους δυπίρινους επεξεργαστες σε μεγιστό βαθμο ώστε να επιζητάμε τετραπύρινους; κανένα...και μη μου πεις για παιχνίδια! το SII δεν απευθύνετε σε 15χρονα.

Είναι ενα δοκίμασμένο marketing, ότι εκαναν με τα pc κάνουν τώρα και με τα smartphones.

Και απ'οτι φαινετε ποζεράδες και αδαείς υπάρχουν ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τόση ώρα σου λέω ότι είναι επίπλαστη ανάγκη οι ίδιες οι εφαρμογες και συ μου λες για minimum requirements.

Τις ιδιες αναγκες που αποκτησες και εσυ με την αυξηση των δυνατοτητων των pc,τις ιδιες αναγκες αποκτουν και αυτοι που περνουν δυνατα smartfone σημερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή του 80% του κόσμου που ψωνίζει smartphones παίρνει μηνιάτικο από 400 μέχρι 700 ευρώ θα μιλήσω γι αυτούς. Όταν δίνεις ένα μηνιάτικο για να το αγοράσεις είσαι για λύπηση. Κι ας σε έχουν πείσει ότι το επιλέγεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ektor δε μιλάω μόνο για symbian, σου μιλάω για σύγκληση τεχνολογιών σε μία συσκευή, αυτό δεν επιζητάς; με το να έχεις μεγαλύτερη οθόνη και ταχύτερο επεξεργαστή χάνεις σε φορητότητα. πες μου απλά μία android συσκευή που μου παρέχει σε ισο ή αποδοτικότερο βαθμό όλα αυτά που μου παρέχει το Ν8.

 

Ποια προγράμματα μέχρι τωρα έχουν εκμεταλευτεί τους δυπίρινους επεξεργαστες σε μεγιστό βαθμο ώστε να επιζητάμε τετραπύρινους; κανένα...και μη μου πεις για παιχνίδια! το SII δεν απευθύνετε σε 15χρονα.

Είναι ενα δοκίμασμένο marketing, ότι εκαναν με τα pc κάνουν τώρα και με τα smartphones.

Και απ'οτι φαινετε ποζεράδες και αδαείς υπάρχουν ακόμα.

Ο στοχος δεν ειναι να εχεις ενα δυνατο κινητο,αλλα σιγα σιγα το κινητο να γινει ενας pc που να τον εχεις παντα μαζι σου!Αυτο ομως για να γινει,θα πρεπει να περασει απο διαφορα σταδια,δε μπορει να στο εμφανησουν απο τη μια στιγμη στην αλλη!

Απλα αν δεν υπαρχει το harware δε μπορουν να σου φτιαξουν software που να εκμεταλευεται τις δυνατοτητες του hartware.Οποταν πρωτα εχουμε τον 4πυρινο και μετα τα προγραμματα που θα στηριζονται και θα εκμεταλευονται πληρως τις δυνατοτητες του!Δε μπορει να γινει το αντιθετο!

Και εγω ειμαι τωρα απολυτα ευχαριστημενος με το "highlander" HTC HD2,αλλα δε θα σταματησει η τεχνολογια να εξελισσεται,επειδη ο Εκτορας ειναι πληρως ευχαριστημενος με το κινητο που εχει σημερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα μεγαλύτερη ποζερια από το πρώτο δήθεν ψαγμενο μήνυμα σου στο τοπικ Δεινοσαυρε δεν εχω δει. Γιατί ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τον λόγο να μπεις σε ένα θέμα για ένα κινητό τελευταίας τεχνολογίας μόνο και μόνο για να πουλήσεις δήθεν πνεύμα και ανωτερότητα σε εμάς τα θύματα του μάρκετινγκ. Και ναι φυσικά το έχεις το δικαίωμα. Τον λόγο δεν βλέπω. Εκτός φυσικά αν λέγοντας αρλουμπες και δήθεν φιλοσοφίες προσπαθείς να νιώσεις καλύτερος από εμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή του 80% του κόσμου που ψωνίζει smartphones παίρνει μηνιάτικο από 400 μέχρι 700 ευρώ θα μιλήσω γι αυτούς. Όταν δίνεις ένα μηνιάτικο για να το αγοράσεις είσαι για λύπηση. Κι ας σε έχουν πείσει ότι το επιλέγεις.

Αυτο ειναι δικο τους προβλημα!

Αν θελουν να δωσουν τοσα λεφτα για κινητο και να στεριθουν κατι αλλο,"εγω" τι φταιω!

Να απαγορευσουμε να πωλειτε οτι ειναι ακριβο,για να μη τα αγοραζουν αυτοι που δε κρατανε?Τροπος παντως υπαρχει για να γινει αυτο,να το γυρισουμε στο κουμουνισμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα μεγαλύτερη ποζερια από το πρώτο δήθεν ψαγμενο μήνυμα σου στο τοπικ Δεινοσαυρε δεν εχω δει. Γιατί ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τον λόγο να μπεις σε ένα θέμα για ένα κινητό τελευταίας τεχνολογίας μόνο και μόνο για να πουλήσεις δήθεν πνεύμα και ανωτερότητα σε εμάς τα θύματα του μάρκετινγκ. Και ναι φυσικά το έχεις το δικαίωμα. Τον λόγο δεν βλέπω. Εκτός φυσικά αν λέγοντας αρλουμπες και δήθεν φιλοσοφίες προσπαθείς να νιώσεις καλύτερος από εμάς.

 

Στο οποίο βεβαια δεν απάντησες συγκεκριμένα αλλά μόνο με γενικότητες. Τι να απαντήσεις άλλωστε.

 

@εκτορ

 

Δεν είναι κακή ιδέα αυτό που λες με την απαγόρευση. Να είσαι σίγουρος ότι θα γίνει κάποια στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...