Προς το περιεχόμενο

H Apple παρουσιάζει το iPad 3 με διπλάσια ανάλυση, 23 Μαρτίου στην Ελλάδα


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sync με το Mac κάνει αν θες να έχεις events κλπ αλλα δεν ξέρω αν βλέπει το ίδιο το iPhoto στο Mac. Νυσταζω υπερβολικά για να το δοκιμάσω τωρα!

 

B)

 

Έλεγα αν κάνει sync μέσω iCloud ή κάτι τέτοιο.

Και πριν μπορούσες να συγχρονίσεις τα events με το iPhone μέσω iTunes.

Το θέμα είναι αν αλλάξεις κάτι, πχ στο Mac, να γίνεται αυτόματα στο iPhone/iPad...

Και ένα τελευταίο. Διαβάζει το Photo Stream μέσα από το iPhoto στο iOS (όχι δλδ μόνο από το Photos) όπως στο Mac;

 

Θα περιμένω αύριο τις απαντήσεις σου!

Καλή ξεκούραση ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 359
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

μακαρι' date=' αν και δεν ειμαι τοσο αισιοδοξος..πιστεύω θα το ειχε αναφέρει στην παρουσίαση αν ανέβηκε...θα δειξει σύντομα.[/quote']

 

http://chronicwire.com/the-ipad-3-has-1gb-of-ram

 

Για την αξιοπιστια δεν παιρνω και ορκο..........

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά το όνομα, πάνε να ξεφύγουν απτό τριπάκι iPad, iPad 2, iPad 3 κλπ..Οπότε απ'ότι βλέπω το πάνε σε στυλ mac! iPad 2012 και πάει λέγοντας!

 

Τώρα και για κάποιον που ήδη έχει το 2, αξίζει να αγοράσει το καινούργιο.Μόνο και μόνο η αναβάθμιση της οθόνης φτάνει.τι να λέμε τώρα..ΟΘΟΝΑΡΑ!Όπως τότε που βγήκε το 4άρι.Χαοτική η διαφορά.

 

Το θέμα είναι όμως, κατά πόσο μια τέτοια αγορά, θα φανεί χρήσιμη σε κάποιον.

Ας μιλήσω προσώπικα.Θα μπορούσα να ζήσω και χωρίς αυτό.Θα μπορούσα να βολευτώ με το pc μου ή ακόμα και με την μικρότερη οθόνη του iPhone κάνοντας τα ίδια, αν όχι τα ίδια, περίπου τα ίδια πράματα.Θα μπορούσα να κρατήσω το ποσό αυτό μιας και οι καιροί είναι δύσκολοι, δεν μου τρέχουνε και απτά μπατζάκια.Αλλά...ρε π%$&^η!!!Το θέλω.Γιατί?Γιατί είμαι gadgetάκιας.Γιατί μ'αρέσει.Γιατί είναι έργο τέχνης.Γιατί έτσι..δε ξέρω.Μπορεί να 'μαι και πρόβατο της apple.Θα το πάρω.

 

Γι'αυτό έχει πετύχει η apple.Σε κάνει να το θες, δημιουργώντας μια καινούργια ανάγκη(είτε ψευδή είτε όχι) απτό πουθενά.Και το κάνει καλά.Σ'αυτό την παραδέχομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να τον νοιάζει κάποιον η μπαταρία μετά από 3 χρόνια που ρωτάτε;; Παίρνετε ένα κατσαβίδι ανοίγετε 2 βίδες και την αλλάζετε με 5€ από το ebay.. 2 λεπτά δουλειά για όποιον έχει πιάσει κατσαβίδι έστω για να φτιάξει ένα έπιπλο ΙΚΕΑ..

 

Όσο για την οθόνη είναι επίτευγμα η τεράστια ανάλυση με την ίδια αυτονομία.. Και προφανώς στο gaming κομμάτι θα είναι τρομερό!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

1) Tο 90% των κατόχων iPad δεν ξέρει τι είναι κατσαβίδι

2) Μου φαίνεται για παραπάνω από 2 βίδες :D και παραπάνω από 2 λεπτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ταμπλετα οπως το i-pad1-2-3 χρησιμευει περισσοτερο για ψυχαγωγια και διασκεδαση παρα για εργασια, για εργασια υπαρχουν αλλου ειδους ταμπλετες.

Ειναι θεμα φιλοσοφιας.

 

Θα ελεγα και για εργασια αν ειχε μια εφαρμογη πληρως εξελληνισμενη οπως τα microsoft office

 

Εγω μια χαρα την περνουσα με το i-pad2, ειτε ξαπλωμενος στον καναπε, ειτε σε μια καφετερια, διαβαζοντας φορουμ η παιζοντας παιχνιδια

 

Τωρα θα περιμενω μεχρι τα μεσα απριλιου να βρεθει σε καλη τιμη να το τσιμπησω λιγο φτηνοτερα οπως το 2 και παλι.

 

H ευκαιρια για καποιον που θελει ipad 2, ειναι τωρα...

Ανετα θα υπαρξουν τιμες 200-250 ευρω στα μεταχειρισμενα..

Μην τρελαινεσαι τοσο....

Απο την στιγμη που η apple ανακοινωνει μειον 100 δολλαρια, σε καθε εκδοση του παλιου, ποσο πιστευεις οτι θα πεσουν ?

 

Στο 6μηνο κυκλοφοριας του 3 θα δεις μεγαλες μειωσεις στα παλια 1-2, δηλαδη απο σεμπτεβρη οκτωβρη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι που το κατακρινουν και μιλάνε για πολιτισμούς γιατι το Θαψανε? μάλλον δεν έχουν λεφτα να το πάρουν:-) όσα δεν φτάνει η αλεπού! Φοβερό μηχάνημα I can't wait!!!!!!!!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ 550 ευρω το φθηνοτερο ipad... Που να βρω τα χρηματα; Δε θα πληρωσω το χαρατσι της ΔΕΗ 650 ευρω και θα παρω το ipad32 GB

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω σε λίγο καιρό κόσμος να ζητιανέυει όχι λεφτά αλλά πρίζα για να φορτίζει το tablet του.

"Βάλε κύριε λίγο το tablet στην πρίζα σου, λυπήσουμε με , δεν έχω σπίτι- δουλειά,κλπ."

Και δεν κάνω εξ-ολοκλήρου πλάκα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά κορυφαίο...!!!!!!!

Το μοναδικό tablet που αξίζει τα λεφτά του...

Με καταπληκτικές εφαρμογές που μπορείς να κανεις σχεδόν τα πάντα με πολύ αποδοτικό τροπο...

Και πριν αρχίσετε μερικοί να λέτε διάφορα, πρώτα να το χρησιμοποιήσετε...

 

<_UIResizableImage: 0x584e00>

 

Το ίδιο δεν θα έπρεπε να ισχύει και για σένα? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...