Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
49 λεπτά πριν, vagelisg23 είπε

Παιδιά είμαι Κοσμοτέ 24άρα δεν μπορώ να πω πως ειμαι δυσαρεστημένος, αλλά είδα το πακέτο της HCN 120/120 και ψάρωσα τι μου προτείνετε να κάνω; Ποια είναι η διαδικασία; Ευχαριστώ προκαταβολικα.

Screenshot_15.png.31b7729ffc138211dc6d414853171ee2.png

Κάνεις αίτηση και μαζί μερικά ταματα να μαζευτούν γρήγορα αρκετές αιτήσεις κοντά σου ώστε να σκάψουν σε σύντομο χρονικό διάστημα

Αν από την άλλη υπάρχει κάποιος στην πολυκατοικία με σύνδεση σε αυτούς τότε είναι αρκετά γρήγορη διαδικασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Μάλλον θα την καταθέσουν... Πρώτα μαζεύουν αρκετές της περιοχής ή του δρόμου σου και μετά. Αλλά ρώτησε τους να σου απαντήσουν καλύτερα εκείνοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, splanis said:

Ναι την έχω τσεκάρει αλλά απ ότι βλέπω καλύπτει 2 δρομους

Στην Αθήνα καλύπτει 2 δρόμους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 minutes ago, splanis said:

image.png.8cb0b5ffab336f9b81d14cb68f0c0752.png

ε δεν το λες και μεγαλη καλυψη

Μεγαλύτερη πληθυσμιακά από αυτή της HCN και σίγουρα δεν την λες 2 "δρόμους"...

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Για όποιον δεν τρελαίνεται με το upload, πολύ καλή λύση αποτελούν και οι πάροχοι με το SFBB. Κάνουν πολύ καλύτερη εγκατάση (ΠΟΛΥ όμως) και βγαίνουν στα ίδια € με τηλέφωνο μέσα.

Επίσης, για όποιον δεν του κάνει το ασύρματο, σε γενικές γραμμές ένα τέτοιο (Dual Band με ethernet 1000mbps) θα του κάνει δουλειά. Αρκεί οι συσκευές που χρησιμοποιεί, να ξέρει ότι υποστηρίζουν τέτοιες ταχύτητες Wi-Fi. Για σταθερές (TV, PC, PS κλπ) καλώδιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω καλέσει ήδη σχετικά με το κουπόνι και μου είπαν ότι έχουν κάνει αίτηση να ενταχθούν στο πρόγραμμα  SFBB αλλά ακόμα περιμένουν.
Σε αυτή τη περίπτωση θα έχουμε όοι έκπτωση για 2 χρόνια 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω να ενταχθούν ποτέ στην δράση sfbb η HCN και η Inalan. Και αυτό διότι απαραίτητη προϋπόθεση είναι να έχουν πακέτα χονδρικής και να δίνουν μέσω αυτών σε οποιονδήποτε άλλο πάροχο το θελήσει. Για να γίνει αυτό χρειάζονται πολλές εργασίες, άδειες, συμβάσεις κλπ, που έχουν κόστος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα και απο μενα, ενδιαφερομαι τωρα να βαλω κι εγω HCN, απλα πλεον με τη τοσο μικρη διαφορα τιμης, υπαρχει μηπως καποιο catch? Εννοω οτι με 24 ευρω παιρνεις docsis με 20/2 ενω με 26 ινα με 120/120.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...