Προς το περιεχόμενο

Dropbox: 23!!!gb για 2 χρόνια + 3gb για 1 χρόνο, χρειάζεται android τηλέφωνο


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και απο μενα τα πηραν, αλλα δεν θα βγει το google storage??? Ολα εδω πληρωνονται. Σε ενα χρονο θα ψαχνουν πελατη με το ντουφεκι. Μετα να δειτε δωρεαν GB που θα δινουν. Εδω 2 χρονια ο κοσμος ζηταει κατα χιλιαδες να κανουν συνχρονισμο φακελλων για να μην μετακινουμε τους βασικους φακελλους κατω απο το dropbox φακελλο και μας αλλαζει την υπαρχουσα δομη, και κοροιδευουν. Το sugar το κανει εξ' αρχης και πολυ καλα μαλιστα. Μονον λιγο αργο στο upload ειναι.

Το mklink δεν σου κάνει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 264
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μήπως τώρα βγήκαν τα ΗΤC me to 4.0 και έτσι ενεργοποιήθηκε πάλι η προσφορά; (και δε μπορούν να ξεχωρίσουν ποιος έχει όντως HTC και ποιος το πειραγμένο app); Ίσως όμως όσοι το κάναμε ήδη και μας τα αφαίρεσαν να είμαστε σε μαύρη λίστα οπότε να μην είναι καλή ιδέα να το ξανακάνουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και είναι σχετικό το θέμα, να ρωτήσω υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να υποστηρίζει δικτυακό δίσκο? Δίσκο δηλαδή που είναι πάνω στον ρούτερ .Έχω δοικιμάσε 4-5 διαφορετικά dropbox ,sugarsync,asus storage και 2-3 άλλα κανένα δεν υποστηρίζει την συγκεκριμενή λειτουργία να μπορείς δηλαδή να κάνεις synchronise folder που είναι σε nas. Καποια δεν τον βλέπουν καν , το sugarsync τον βλέπει αλλά λέει ότι δεν υποστηρίζει την λειτουργία(και αναφέρει ότι ειναι και το νουμερο 1 demand από τους χρήστες)Καμία πρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και είναι σχετικό το θέμα' date=' να ρωτήσω υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να υποστηρίζει δικτυακό δίσκο? Δίσκο δηλαδή που είναι πάνω στον ρούτερ .Έχω δοικιμάσε 4-5 διαφορετικά dropbox ,sugarsync,asus storage και 2-3 άλλα κανένα δεν υποστηρίζει την συγκεκριμενή λειτουργία να μπορείς δηλαδή να κάνεις synchronise folder που είναι σε nas. Καποια δεν τον βλέπουν καν , το sugarsync τον βλέπει αλλά λέει ότι δεν υποστηρίζει την λειτουργία(και αναφέρει ότι ειναι και το νουμερο 1 demand από τους χρήστες)Καμία πρόταση?[/quote']

 

Δε νομίζω να υπάρχει κάτι σε στηλ dropbox. Αν ξερει κάποιος και εμένα με ενδιαφέρει.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...