Προς το περιεχόμενο

Dropbox: 23!!!gb για 2 χρόνια + 3gb για 1 χρόνο, χρειάζεται android τηλέφωνο


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακολουθώντας το dropbox στο facebook και στο twitter, με το που ξεκίνησε το dropquest χτες βράδυ πάτησα να το κάνω αλλά φυσικά τα παράτησα.

 

Τώρα που το ολοκλήρωσα (με τις λύσεις) μου λέει ότι το ολοκλήρωσα σε 18 ώρες :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 264
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μου έπαιρνε το σουντόκου, δεν ξέρω γιατί.

 

Έκανα repair, αλλά παπάργια.. Το παράτησα..

 

Πρέπει να βάλεις τα κουτάκια του κάτω μέρους στην σωστή σειρά, στην λύση του Sudoku δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...

Για όσους ίσως δεν το πήραν μυρωδιά, σε μια νέα προωθητική ενέργεια το dropbox προσφέρει έξτρα GB για 2 έτη αν δηλώσετε μια e-mail διεύθυνση πανεπιστημίου. Ανάλογα με το πόσοι χρήστες θα το κάνουν ανά πανεπιστήμιο, αυξάνονται και τα δωρεάν GB (π.χ. για το AUTH, το Πατρών και το NTUA είναι ήδη στα 8GB και μπορεί να φτάσει μέχρι και τα 25). Πληροφορίες εδώ: Link.png Site: Spacerace

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολύ για την απάντηση , θα το δοκιμασω με την πρωτη ευκαρια.Μπορείς να μου πεις λίγο όμως πως δουλευει , θα μπορω δηλαδη να του πω ότι θέλω το ταδε folder που βρισκεται στο nas μου να το κάνει αυτοματα sync στον server του dropbox?

Για να με καταλαβεις θελω όταν δουλευω ενα αρχειο αυτο αυτοματα να γινεται και synchronise σε καποιον server.Αυτο και για ασφαλεια αλλα και γιατι το built in ftp που εχει το nas μου (lacie network space 2) είναι πολυ χαλια δεν υποστηριζει καν ελληνικους χαρακτηρες να φανταστεις με αποτελεσμα να ειναι σχεδον αδυνατο να έχω προσβαση στα αρχεια μου απο αλλο υπολογιστη..

 

εγώ χρησιμοποιώ το Dsynchronizer... Κάνει αυτό ακριβώς που θες, και τρέχει και ως service οπότε δεν το βλέπεισ πουθενά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...