Προς το περιεχόμενο

Dropbox: 23!!!gb για 2 χρόνια + 3gb για 1 χρόνο, χρειάζεται android τηλέφωνο


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 264
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν από λίγο μου ήρθε αυτό το email

 

You can now earn twice as much free space by inviting your friends!

 

For each friend that installs Dropbox, you’ll both get 500 MB of free space. You can earn up to 16 GB.

 

Invite your friends now!

 

Thanks for spreading the Dropbox love,

- The Dropbox Team

 

P.S. Already invited a bunch of people? Don't worry! You'll get credited for all of them.

 

ενώ ήμουν στα 50gb+ χώρο με όλες τις μαγκές που κάναμε, φοιτητής, εφαρμογές κλπ....

Που από το φοιτητής είχα ήδη την ιδιότητα ότι ποιάνουν 500mb αντί για 250mb

 

και κοιτάω μια στα γρήγορα στο dropbox και τι βλέπω....

 

τα 50+gb έχουν πάει στα 27gb :mad:

 

what's up with that???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο το dropbox αλλα τρελο κολλημα να μην δινει καμια 10αρια gb απλα χωρις τιποτα! Προσωπικα θα το κρατησω γιατι ειναι βολικο να ανεβαζεις κατι στο κινητο αλλα για ποσοτητα θα τα βαζω στο box που δινει 50γιγα χωρις τιποτα για παντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο το dropbox αλλα τρελο κολλημα να μην δινει καμια 10αρια gb απλα χωρις τιποτα! Προσωπικα θα το κρατησω γιατι ειναι βολικο να ανεβαζεις κατι στο κινητο αλλα για ποσοτητα θα τα βαζω στο box που δινει 50γιγα χωρις τιποτα για παντα!

 

εγώ ακόμα υπερ του sugarsync είμαι πάντος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως λέει και το λαϊκό άσμα "Σε όποιον αρέσουμε, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε"

Να ξαναπω ευχαριστώ εγώ και να αναφέρω τις προφυλάξεις που πήρα

 

1. Αλλαγή κωδικού

2. Φορμάτ στο pc μην έχει ξεμείνει τίποτα και αλλαγή rom στο κινητό

3. Αλλαγή διεύθυνσης σπιτιού (ακόμα κουβαλάω κούτες :P)

4. Αλλαγή χώρας

 

Επι του σοβαρού: Δεν είναι κακό να είμαστε καχύποπτοι, αλλά κάποια πράγματα κάνουν μπαμ :-)

Εγώ προσέλαβα και 3 security γιατί ποτέ δεν ξέρεις ποιος σε παρακολουθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ δεν τα έχασα ακόμα (είχα βάλει μόνο το hack για τα 23, όχι και για τα 3). Τι παίζει άραγε;

Μπας και εχεις HTC τηλεφωνο;

 

 

Εγω παντως δεν τα εχασα τα 23GB αφου ποτε δεν εβαλα το dropbox (στο HTC μαλιστα). :-)

 

Το ερωτημα ειναι αν καποιος ειχε μεσα data (ειχε δλδ λιγοτερο κενο χωρο απο 23GB) του τα έσβησαν τα αρχεια του ή δεν του πειραξαν τα +23;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουπς, πάνε κι από μένα. Απλά κοιτούσα το status icon κάτω στην taskbar όπου έδειχνε ακόμα 48GB, αλλά μπήκα στην web έκδοση και εκεί είχαν εξαφανιστεί. Οπότε κλείνοντας και ξανατρέχοντας και την desktop app πλέον όντως δείχνει κι εμένα 25GB :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ερωτημα ειναι αν καποιος ειχε μεσα data (ειχε δλδ λιγοτερο κενο χωρο απο 23GB) του τα έσβησαν τα αρχεια του ή δεν του πειραξαν τα +23;

 

Τα παραπάνω data δεν μου τα έσβησαν, απλά δείχνει ότι δεν έχω άλλο χώρο. Φαντάζομαι ότι θα με αφήνει να σβήνω αρχεία αλλά δεν θα μπορέσω να προσθέσω παρά μόνο αν κατέβω κάτω από το "νόμιμο" όριό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...