Προς το περιεχόμενο

Dropbox: 23!!!gb για 2 χρόνια + 3gb για 1 χρόνο, χρειάζεται android τηλέφωνο


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 264
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μονο σε μενα δεν παιζει? Εκανα ολο το starting guide, εβγαλα το dropbox που ειχα, εβαλα το πειραγμενο απο το rapidshare, τιποτα. Uninstall, ξανα install το πειραγμενο, παλι τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελειο!εγω που δεν εχω android κινητακι,εγκατεστησα αυτο εδω http://www.bluestack...d-success-2.htm και ενεργοποιησα συμφωνα με τις οδηγιες τα εξτρα gb.ααα επαιξα και fruit ninja με την ευκαιρια αχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμαμαι καλα αυτο το 'cheating' είχε γίνει κάποια στιγμή αντιληπτό απο την εταιρεία και είχε ζητήσει την απόσυρση της πειραγμένης εφαρμογής, ενώ αφαίρεσε και τον extra διαθέσιμο χώρο απο όλους όσους το επιχείρησαν..

 

Εαν ξανακάνουμε την ίδια διαδικασία μηπως τίθεται θέμα να γίνει πάλι αντιληπτό και υπάρχει κίνδυνος στη συνέχεια για χειρότερες συνέπειες σχετικά με τους λογαριασμούς μας (οριστικό delete account κτλ)??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την ωρα ειμαι οκ... οταν τα παιρνουν στελνουν μειλ;

 

Όχι, απλά βλέπεις τον διαθέσιμο χώρο να μικραίνει. Δενξέρω όμως τί γίνεται εάν έχεις ήδη γεμίσει με δεδομένα τον χώρο που θα αφαιρεθεί. Ίσως να σε ειδοποιούν να τα κατεβάσεις για να μη χαθούν, δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...