Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παντως εμενα ειχαν μαζευει και απο προηγουμενες αγορες καποια ευρω που ουτε το ηξερα και τωρα η εφαρμογη με ενημερωνει οτι με τα δεκα που μπηκαν εχουν φτασει τα 22.Καλη εκπτωση για τα ψωνια απο το σουπερμαρκετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εμενα ειχαν μαζευει και απο προηγουμενες αγορες καποια ευρω που ουτε το ηξερα και τωρα η εφαρμογη με ενημερωνει οτι με τα δεκα που μπηκαν εχουν φτασει τα 22.Καλη εκπτωση για τα ψωνια απο το σουπερμαρκετ.

εξαργυρωσε τα γιατι αν ειναι πολυ παλια θα τα χανεις σιγα σιγα. ισχυουν για ενα χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

 

Και σε εμένα πιστώθηκαν τα 10,-€. Συνεργάζομαι με την Eurobank και επαγγελματικά με λογαριασμούς όψεως, καρνέ επιταγών κλπ. Δεν είμαι και από αυτούς που θα ακούσεις να λένε κάτι καλό για τις τράπεζες. Πόσο μάλλον για την Eurobank. Όμως εδώ και 3-4 χρόνια χρησιμοποιώ την πιστωτική της Eurobank και πραγματικά έχω ωφεληθεί πολύ. Απολαμβάνω το πρόγραμμα επιστροφή με μεγάλες επιστροφές €, καθώς έχω βάλει & 4.000,-€ περίπου όλη την σεζόν πετρέλαιο με 3% επιστροφή και 4 άτοκες δόσεις.! Χώρια ότι βενζίνη βάζω ΜΟΝΟ με κάρτα. Επίσης 3%. Βερόπουλος, στο cosmos (εμπορικό κέντρο Θεσσαλονίκης) το αναφέρω για τα παιδιά που δεν ζούνε Θεσσαλονίκη.

 

Εκτός από αυτά, μέσα στη κάρτα ΚΑΘΕ χρονιά βάζω τα τέλη κυκλοφορίας των οχημάτων μου με 3 άτοκες δόσεις, την πληρωμή του φόρου εισοδήματος και τα έκτακτα εκκαθαριστικά με 3 άτοκες δόσεις επίσης και απολαμβάνοντας την έκπτωση του μετρητοίς από την εφορία. Επιπλέον δρομολογώ τις πληρωμές αυτές μία ημέρα μετά την έκδοση του λογαριασμού μου και έτσι κερδίζω και ένα μήνα επιπλέον.

 

Τέλος λόγω του ότι η κάρτα μου είναι και COSMOTE, έχει ένα πρόγραμμα όπου το 2% του μηνιαίου τζίρου της κάρτας, το απολαμβάνεις σαν έκπτωση στο λογαριασμό του κινητού COSMOTE.!!

 

Δεν νομίζω ότι θα πρέπει να ζητήσω κάτι άλλο.....!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

 

Και σε εμένα πιστώθηκαν τα 10,-€. Συνεργάζομαι με την Eurobank και επαγγελματικά με λογαριασμούς όψεως, καρνέ επιταγών κλπ. Δεν είμαι και από αυτούς που θα ακούσεις να λένε κάτι καλό για τις τράπεζες. Πόσο μάλλον για την Eurobank. Όμως εδώ και 3-4 χρόνια χρησιμοποιώ την πιστωτική της Eurobank και πραγματικά έχω ωφεληθεί πολύ. Απολαμβάνω το πρόγραμμα επιστροφή με μεγάλες επιστροφές €, καθώς έχω βάλει & 4.000,-€ περίπου όλη την σεζόν πετρέλαιο με 3% επιστροφή και 4 άτοκες δόσεις.! Χώρια ότι βενζίνη βάζω ΜΟΝΟ με κάρτα. Επίσης 3%. Βερόπουλος, στο cosmos (εμπορικό κέντρο Θεσσαλονίκης) το αναφέρω για τα παιδιά που δεν ζούνε Θεσσαλονίκη.

 

Εκτός από αυτά, μέσα στη κάρτα ΚΑΘΕ χρονιά βάζω τα τέλη κυκλοφορίας των οχημάτων μου με 3 άτοκες δόσεις, την πληρωμή του φόρου εισοδήματος και τα έκτακτα εκκαθαριστικά με 3 άτοκες δόσεις επίσης και απολαμβάνοντας την έκπτωση του μετρητοίς από την εφορία. Επιπλέον δρομολογώ τις πληρωμές αυτές μία ημέρα μετά την έκδοση του λογαριασμού μου και έτσι κερδίζω και ένα μήνα επιπλέον.

 

Τέλος λόγω του ότι η κάρτα μου είναι και COSMOTE, έχει ένα πρόγραμμα όπου το 2% του μηνιαίου τζίρου της κάρτας, το απολαμβάνεις σαν έκπτωση στο λογαριασμό του κινητού COSMOTE.!!

 

Δεν νομίζω ότι θα πρέπει να ζητήσω κάτι άλλο.....!!!

Εσυ δηλαδη μολις εκανες εγγραφη στο φορουμ, και εκανες το πρωτο σου ποστ για να πεις τοσο καλα σχολια για μια ΤΡΑΠΕΖΑ? :eek:

Ενταξει και εγω χρησιμοποιω την καρτα αλλα δεν ειμαι και υπερευχαριστημενος που με κατευθυνει να ψωνισω πχ απο το βεροπουλο και το μασουτη ή να βαζω βενζινη μονο απο τα εκο και τα ελιν (και παλι οχι ολα).. μη τρελαθουμε!!

Και ξαναλεω οτι χρησιμοποιω την καρτα της, αλλα σε καμια περιπτωση δεν θα τελειωσω το ποστ μου λεγοντας "Δεν νομίζω ότι θα πρέπει να ζητήσω κάτι άλλο.....!!!" :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου καλησπέρα. Διαβάζοντας αρκετό καιρό το forum,αποφάσισα να εγγραφώ. Απλά είδα αυτό το πόστ, και κατέθεσα την άποψη μου. Δεν έχει κάτι το περίεργο αυτό. Και ΔΕΝ κρύβονται πάντα κακοπροαίρετες λογικές & κατευθύνσεις πίσω από κάποια τοποθέτηση. Μην είσαι για όλα καχύποπτος & πάνω από όλα μην βιάζεσαι να βγάζεις συμπεράσματα, διότι αυτό κάνεις. Από εκεί και πέρα, το "ύποπτο" για εσένα μήνυμα, μπορεί να σβηστεί από κάποιον mod αν κριθεί απαραίτητο.

 

Τώρα, σχετικά με τα σχόλια σου επί του θέματος, να σου πω ότι δεν είναι υποχρεωτική ούτε η έκδοση, ούτε η χρήση της κάρτας. Εάν θέλεις δεν .... βάζεις από ΕΚΟ, αλλά δεν βρίσκω τον λόγο, αφού και πιο φθηνή είναι και επιπλέον οφέλη καρπώνεσαι.

Αλλά εάν θέλεις να βγαίνεις εξωτερικό, να κλείνεις ξενοδοχεία ή να νοικιάζεις αυτοκίνητα, είναι απαραίτητη ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ.

 

Αυτά...

 

ΥΓ. Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα......καλά αρχίσαμε....:)

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο cosmos (εμπορικό κέντρο Θεσσαλονίκης) το αναφέρω για τα παιδιά που δεν ζούνε Θεσσαλονίκη.

 

Έχει έκπτωση για όλα τα μαγαζιά που είναι στο cosmos;

 

 

@gussgr εντάξει και εγώ θα ήθελα το κάτι παραπάνω αλλά αυτή τη στιγμή η χρεωστική της eurobank είναι η μόνη που προσφέρει επιστροφή (χωρίς συνδρομή όπως της alpha bank) και πρέπει να το αναγνωρίσουμε αυτό.Επίσης απο το λίγο που έψαξα η alpha bank σε περιορίζει ακόμη περισσότερο στην εξαργύρωση του bonus

 

Κάτι λίγο άσχετο, στο carrefour τη δέχονται τη χρεωστική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο cosmos, βάσει των συμβεβλημένων επιχειρήσεων. Εάν όμως έχεις την κάρτα YES της eurobank, ναί έχει σε ΌΛΑ τα καταστήματα του cosmos 6%.!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δεν έχω την εφαρμογή!

 

Εννοώ τον διπλασιασμό των χρημάτων όχι τα 10Ε που θα δώσουν σε όποιο κατέβασε την εφαρμογή, μέχρι 10/6 θα τα βάλουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Διαφοροποιημένη  από την αρχική παλιά προσφορά του ποστ και  ισχύει εώς και 21/5/2013 :

10 ευρώ στην κάρτα μόνο για χρήστες e-banking  (αναλυτικά στη φωτογραφία)

 

Επειδή είναι ποστ σε παλιό τόπικ (και διαφοροποιημένο) ας μετακινηθεί στο '' εκτός τεχνολογίας'' αν δεν ταιριάζει εδώ

post-149614-0-09757700-1368633549_thumb.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks katcos... να ρωτησω επειδη ειμαι πρωταρης στην επιστροφη... χρειαζεται να εχω ηδη την αλλη εφαρμογη της τραπεζας για να θεωρουμαι χρηστης e-banking ή εννοουν απλα την εφαρμογη 'επιστροφη';

αν ισχυει το 1ο, εχω ηδη βαλει την εφαρμογη 'επιστροφη' (και εχω 'συνδεσει' την καρτα μου), μπορω να παρω το 10αρικο βαζοντας και την αλλη εφαρμογη ή τα κανα σαλατα; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν χρειάζεται να έχεις την εφαρμογή ''e-banking'' στο κινητό.

 

Αν  έχεις απλά  e-banking στην τράπεζα και εγκαταστήσεις την εφαρμογή '' επιστροφή'' στο κινητό για 1η φορά, τότε σου πιστώνουν τα 10 ευρώ στην κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...