Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να έχει αναφερθεί αλλά το γράφω γιατί έγινε χωρίς καμία ανακοίνωση.

 

Στα SM Χαλκιαδάκης είχε 4% επιστροφή και το άλλαξαν σε 1% χωρίς να το ανακοινώσουν.

Να το έχετε στα υπόψιν ότι τα ποσοστά τα αλλάζουν με αυτό το τρόπο.

 

Πάντως προσωπικά έχω γλυτώσει τρελά λεφτά με επιστροφή+ote cosmote +3% και δεν έχω πληρώσει ούτε €0.01 τόκους.

Ούτε καν τις καταθέσεις μου δεν έχω σε αυτούς.

 

7% τόσο καιρό στο SM και 6% στις βενζίνες + τα μπόνους στις εξαργυρώσεις αφού δεν έκανα εξαργύρωση αν δεν έδιναν μπονους

Καλά ήταν  :devil:

 

Να συμπληρώσω ότι στα supermarkets Βερόπουλος από 4% (και 5% αντίστοιχα στους premium πελάτες) που ήταν το ποσοστό επιστροφής έπεσε στο 1%.

Γνώμη μου είναι ότι τα τελευταία χρόνια το πρόγραμμα της Eurobank είναι ότι καλύτερο υπάρχει σε σχέση με τους ανταγωνιστές.

Ελπίζω μόνο να μην ακολουθήσει την παρακμή του bonus της Αlpha Βank.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Να συμπληρώσω ότι στα supermarkets Βερόπουλος από 4% (και 5% αντίστοιχα στους premium πελάτες) που ήταν το ποσοστό επιστροφής έπεσε στο 1%.

Γνώμη μου είναι ότι τα τελευταία χρόνια το πρόγραμμα της Eurobank είναι ότι καλύτερο υπάρχει σε σχέση με τους ανταγωνιστές.

Ελπίζω μόνο να μην ακολουθήσει την παρακμή του bonus της Αlpha Βank.

 

Ειναι λιγο οφτοπικ εδω που το γραφετε αφου το παρον τοπικ αφορα το δεκάευρω.

 

Το εχω ποσταρει πριν 2 μηνες στο θεμα των αντιπροσφορων:

 

http://www.insomnia.gr/topic/433520-%CF%84%CE%BF-topic-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CF%8E%CE%BD/page-71?p=54251228&do=findComment&comment=54251228

 

Μειωση της "επιστροφης" eurobank σε:
 
Βερόπουλος από 4% σε 1% από 1η Σεπτεμβριου.
 
Βενζινάδικα Ετζιαν και Εκο, από 3% ήδη σε 2% για χρεωστικες που συμμετεχουν στο πρόγραμμα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να έχει αναφερθεί αλλά το γράφω γιατί έγινε χωρίς καμία ανακοίνωση.

 

Στα SM Χαλκιαδάκης είχε 4% επιστροφή και το άλλαξαν σε 1% χωρίς να το ανακοινώσουν.

Να το έχετε στα υπόψιν ότι τα ποσοστά τα αλλάζουν με αυτό το τρόπο.

 

Πάντως προσωπικά έχω γλυτώσει τρελά λεφτά με επιστροφή+ote cosmote +3% και δεν έχω πληρώσει ούτε €0.01 τόκους.

Ούτε καν τις καταθέσεις μου δεν έχω σε αυτούς.

 

7% τόσο καιρό στο SM και 6% στις βενζίνες + τα μπόνους στις εξαργυρώσεις αφού δεν έκανα εξαργύρωση αν δεν έδιναν μπονους

Καλά ήταν  :devil:

 

Το ίδιο ακριβώς έκανα και εγώ, αλλά τους τελευταίους μήνες έβαλα cyta, οπότε έχει περιοριστεί το κέρδος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήγα να εξαργυρώσω επιστροφή της Eurobank στα Public που έχουν και επιστροφή 10% στην επιστροφή και η ταμίας είπε ότι δεν έχω καθόλου υπόλοιπο στη κάρτα μου και με χρέωσε κανονικά. Αργότερα στο τηλεφωνικό κέντρο της Eurobank μου είπαν ότι είχα κανονικά 19,15€ επιστροφή. Υπάρχει τώρα κάτι που μπορώ να κάνω; Από μεριάς eurobank μου είπαν ότι φταίει το Public και δε μπορούνε να κάνουνε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήγα να εξαργυρώσω επιστροφή της Eurobank στα Public που έχουν και επιστροφή 10% στην επιστροφή και η ταμίας είπε ότι δεν έχω καθόλου υπόλοιπο στη κάρτα μου και με χρέωσε κανονικά. Αργότερα στο τηλεφωνικό κέντρο της Eurobank μου είπαν ότι είχα κανονικά 19,15€ επιστροφή. Υπάρχει τώρα κάτι που μπορώ να κάνω; Από μεριάς eurobank μου είπαν ότι φταίει το Public και δε μπορούνε να κάνουνε τίποτα.

 

Πήγαινε ξανά στο public με την απόδειξη και την κάρτα και πες τους τι έγινε και τι σου είπαν από την eurobank.

Ζήτησε να σου επιστρέσψουν τα χρήματα και να κρατήσουν το ποσό από την κάρτα.

Επειδή το πιθανότερο είναι ένας απλός υπάλληλος να αρνηθεί, μίλα με κανα προιστάμενος και ίσως στο κάνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγαινε ξανά στο public με την απόδειξη και την κάρτα και πες τους τι έγινε και τι σου είπαν από την eurobank.

Ζήτησε να σου επιστρέσψουν τα χρήματα και να κρατήσουν το ποσό από την κάρτα.

Επειδή το πιθανότερο είναι ένας απλός υπάλληλος να αρνηθεί, μίλα με κανα προιστάμενος και ίσως στο κάνει.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου είχες δίκιο. Πήγα χθες στο public πιο υποψιασμένος και αφού είχα επικοινωνήσει και με τη eurobank για να επιβεβαιώσω το υπόλοιπό και τη διαδικασία που μπορώ να ακολουθήσω που είναι αυτή ακριβώς που περιγράφεις. Στην αρχή η ταμίας είχε λίγο υφάκι (του στυλ αυτό έβγαλε το μηχάνημα δε καταλαβαίνω γιατί μας ενοχλείτε) αλλά επειδή πήγα πολύ εκνευρισμένος φώναξε αμέσως την υπεύθυνη η οποία αφού ξαναδοκίμασαν τη κάρτα μου και τελικά είδαν ότι υπήρχε υπόλοιπο έριξε το φταίξιμο στην εταιρεία edps που υποστηρίζει τα μηχανάκια που παιρνούν τις κάρτες. Στην ερώτηση μου τη δημιούργησε το πρόβλημα εξ' αρχής η απάντηση τους ήταν δε ξέρω. Το λάθος μου ήταν ότι έπρεπε να κάνω φασαρία από τη πρώτη φορά. Με ενημέρωσαν ότι τα χρήματα θα πιστωθούν στη κάρτα μου σε δύο εργάσιμες ημέρες. Τέλος καλό όλα καλά  :-) .

Επεξ/σία από th_nikos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει και παλι το 10ρικο δωρο.

 

"Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΩΝ 10 ΕΥΡΩ ΙΣΧΥΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΧΡΗΣΤΕΣ E-BANKING που θα πραγματοποιησουν login στο e-banking απο 1 έως και 15/11/15 και θα εγκαταστησουν στο ιδιο διαστημα για 1η φορα την εφαρμογη Επιστροφη συνδεοντας την καρτα τους eurobank που συμμετεχει στην Επιστροφη. Η πιστωση θα γινει στη συνδεδεμενη καρτα εως 4 Δεκεμβριου 2015".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα εγώ στη γιαγιά μου. Δεν με ενημέρωσε για το δώρο, ελπίζω απλά να το δω στην εφαρμογή μέχρι την ημερομηνία που λέει το δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...