Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Μέσα από την εφαρμογή δεν μπορώ να το βρω

Επειδή δεν έχω android και την έψαχνα από το L3 της κοπέλας μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μόλις το βάλεις θα δείς τι καλά που λειτουργεί...

 

Μια ζωή ερασιτέχνες θα μείνουμε.

 

Σε Samsung S advance με android 2.3 gb δεν αντιμετωπίζω κανένα προβλημα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι οκ, αλλα το εχω ξαναγραψει και εγω περσι με την προσφορα του 500ευρου με Sii + Galaxy tab οτι η εφαρμογη ειναι λιγο γτπ... Εχει τρελο θεμα συμβατοτητας, προτιστως σε οτι εχει να κανει με την αναλυση οθονης του κινητου (η οποια αν δεν ειναι στις προδιαγραφες δεν μπορεις καν να βρεις την εφαρμογη στα αποτελεσματα αναζητησης!). Γελοιο... ακομα να το φτιαξουν 1+ χρονο μετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι οκ, αλλα το εχω ξαναγραψει και εγω περσι με την προσφορα του 500ευρου με Sii + Galaxy tab οτι η εφαρμογη ειναι λιγο γτπ... Εχει τρελο θεμα συμβατοτητας, προτιστως σε οτι εχει να κανει με την αναλυση οθονης του κινητου (η οποια αν δεν ειναι στις προδιαγραφες δεν μπορεις καν να βρεις την εφαρμογη στα αποτελεσματα αναζητησης!). Γελοιο... ακομα να το φτιαξουν 1+ χρονο μετα!

 

Α καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι "α καλα".... Αυτο ειναι κατι που κανει αυτοματα το play store. Οταν μια εφαρμογη ανεβαινει με "περιορισμους" το play store βαζει "φιλτρα". Απο το PC φυσικα την βρισκω, αλλα και παλι το κινητο μου ειναι "grayed out". Λογικο ειναι αυτο, παραλογος ειναι ο περιορισμος του δημιουργου της εφαρμογης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι "α καλα".... Αυτο ειναι κατι που κανει αυτοματα το play store. Οταν μια εφαρμογη ανεβαινει με "περιορισμους" το play store βαζει "φιλτρα". Απο το PC φυσικα την βρισκω, αλλα και παλι το κινητο μου ειναι "grayed out". Λογικο ειναι αυτο, παραλογος ειναι ο περιορισμος του δημιουργου της εφαρμογης.

 

Και γω αυτό λέω αδερφέ

Θα έπρεπε να φροντίσει ολόκληρη eurobank να φτιάξει την εφαρμογή χωρίς αυτούς τους περιορισμούς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση.. μολις βαλατε mail και αριθμο καρτας σας ηρθε τιποτα για επιβεβαιωση? η ετσι αερα πατερα κναουμε τον σταυρο μας να μας τα πιστωσει αυτη η τιμια τραπεζα τοκογλυφων ? :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...