Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ωπ και μενα πιστωθηκαν.

 

 

παιδιά πόσο καιρό μετά την εγραφή σας πιστώθηκαν?

 

Το εκανα τελευταια ημερα αφου δεν πολυψηνομουν, το ειχα κανει skip την προηγουμενη φορα, τωρα το εκανα "last minute".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδιά πόσο καιρό μετά την εγραφή σας πιστώθηκαν?

 

8 ημερες μετα.

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σωστα και μενα με χθεσινη ημερομηνια ειναι (το βλεπετε στο μενου τελευταιες συναλλαγες). Επομενως διορθωνω, 8 ημερες πηρε σε μενα. Φαινεται πως μαλλον τα περασαν σε ολους για να περαστει και στης τελευταιας ημερας.

 

Μηπως billst21 κατι δεν εκανες σωστα; Για παραδειγμα συνεδεσες την καρτα σου στην εφαρμογη; Επισης εισαι χρηστης του web-banking τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι χρήστης πάνω απο 1 χρόνο και μόλις εγκατέστησα την εφαρμογή σύνδεσα την κάρτα μου και όλα οκ αλλά τίποτα πρός το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα δεν μπούν μέχρι αύριο πήγα τράπεζα.



ε δεν το πιστεύω μάλλον μας είδαν και φοβήθηκαν χαχαχαχα μόλις μου μπήκαν. αυτά τα 10 πώς τα ξοδεύεις ρε παιδιά γιατί δεν έχω καταλάβει?



οκ παιδιά το διευκρίνησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Sorry για το ζόμπι θέμα, αλλά πιστώθηκαν σε κανένα άλλο; Εμένα τίποτα και σαν να μην εφτανε αυτό με σπαμάρει κατα καιρούς το κωλοapp...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εδώ μια απο τα ίδια..Πήρα και ενα τηλ στην εξυπηρέτηση και εδώ και 10 μέρες ουτε απάντηση.Δεν ασχολήθηκα άλλο μαζί τους βέβαια για το δεκαευρω..φαντάζομαι αν επαιρνα κάθε μέρα τηλ θα τα χαν βάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...