Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 Μαιου ειχε κατεβασει ενας φιλος μου την εφαρμογη και περασε την καρτα του μεσα σε android κινητο.

Σημερα που μπηκαμε και ειδαμε εχουν περαστει τα 10 ευρω.

Ξερει κανεις αμα μπορει να τα κανει εξαργηρωση με την πρωτη του αγορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είναι απαράδεκτοι, μην μπείτε καν στον κόπο. Εγκατέστησα την εφαρμογή κατά την προηγούμενη προσφορά και με έχει μαμίσει στις σπαμ διαφημήσεις. Φυσικά και δεν είδα το 10ευρω. Επικοινώνησα μαζί τους μέσω e-mail και μου είπαν περίεργο, θα το κοιτάξουμε και θα σας ενημερώσουμε.  Φυσικά 3 βδομάδες μετά δεν έχω βγάλει άκρη, δεν έχουν επικοινωνήσει , ούτε μου έχουν βάλει τα 10Ε  Ας ξαναστείλω ένα μειλ μπας και γίνει τίποτα. Πάντως για ένα 10Ε επιστροφή το όλο σπαμάρισμα και επικοινωνία δεν αξίζει καθόλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα (και σε τουλάχιστον 3-4 συμφορουμίτες ) πιστώθηκαν χωρίς πρόβλημα τα 10 ευρώ και τα εξαργύρωσα κιόλας σε αγορά από κατάστημα...

 

Όσον αφορά τις διαφημίσεις ,σε μένα έρχεται μια ειδοποίηση-διαφήμιση  για κάποιο κατάστημα που συμμετέχει στην επιστροφή μόνο κάθε φορά που ανοίγω την εφαρμογή (πράγμα μάλλον προβλεπόμενο και φυσιολογικό )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιωνω κι εγω ότι μου πιστωθηκαν τα 10 μετά από ένα μήνα περίπου και τα εξαργυρωσα μέσα στην πρώτη εβδομάδα. Περισσότερο ενημερωτικά μηνύματα θα τα έλεγα και όχι διαφημίσεις, έρχονται μόνο όταν υπάρχει κάτι καινούριο. Οπως τώρα με το 30% επιπλέον επιστροφή για αγορές μέχρι τέλος Ιουλίου.

Εγώ τα 10 ευρώ τα εξαργυρωσα στο ικεα, πήρα μια καρέκλα γραφείου και εκείνες τις ημέρες έδινε 10% επιστροφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ τα 10 ευρώ τα εξαργυρωσα στο ικεα, πήρα μια καρέκλα γραφείου και εκείνες τις ημέρες έδινε 10% επιστροφή.

 

Το οποιο 10% της καρεκλας φανταζομαι εμεινε για επομενη αγορα και δεν γινοταν προφανως να αφαιρεθει απο την τιμη στο ταμειο, σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οποιο 10% της καρεκλας φανταζομαι εμεινε για επομενη αγορα και δεν γινοταν προφανως να αφαιρεθει απο την τιμη στο ταμειο, σωστα;

Ετσι ακριβώς, έκανε 89 ευρώ, χρεώθηκε η κάρτα 79 ευρώ και αυτόματα πιστωθηκαν 7,9 ευρώ επιστροφή για την επόμενη αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...και αυτόματα πιστωθηκαν 7,9 ευρώ επιστροφή για την επόμενη αγορά.

 

 

Ωραια, γιατι το λεω;

Γιατι αν δεν τα ειχες εξαργυρωσει εκει, θα πληρωνες 89, θα επαιρνες 8.9 ευρω επιστροφη και θα ειχες τωρα 18.9 προς εξαργυρωση. Ενω εξαργυρωσες 10 ευρω και τωρα εχεις αλλα 7.9 τα οποια δεν εξαργυρωνονται αφου πρεπει να ειναι πανω απο 10 ευρω το υπολοιπο.

 

Απλα εχω μπει στην διαδικασια να δω πώς θα παρω αυτο το δεκαρικο, ειχα δει και εγω το 10% του ΙΚΕΑ αλλα μιας και δεν χρειαζομουν κατι το αφησα για αλλη φορα. Ελπιζω να προλαβω μεχρι τον Μαιο του 2014 να τα εξαργυρωσω καπου.  :P

Για οποιον βεβαια χρησιμοποιει συχνα την "επιστροφη" δεν ειναι προβλημα αφου παλι θα φτασει τα 10 ευρω συντομα. Το επισημανα για να το εχουν υποψη τους οσοι δεν το εχουν προσεξει και δεν ψωνιζουν συστηματικα ας πουμε ή καθολου απο καταστηματα που συμμετεχουν στο προγραμμα (οπως και εγω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Απλα εχω μπει στην διαδικασια να δω πώς θα παρω αυτο το δεκαρικο, ειχα δει και εγω το 10% του ΙΚΕΑ αλλα μιας και δεν χρειαζομουν κατι το αφησα για αλλη φορα. Ελπιζω να προλαβω μεχρι τον Μαιο του 2014 να τα εξαργυρωσω καπου.  :P

 

Εμένα πάλι το δεκάρικο ''επενδύθηκε'' από την κόρη μου  στα Jumbo ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια, γιατι το λεω;

Γιατι αν δεν τα ειχες εξαργυρωσει εκει, θα πληρωνες 89, θα επαιρνες 8.9 ευρω επιστροφη και θα ειχες τωρα 18.9 προς εξαργυρωση. Ενω εξαργυρωσες 10 ευρω και τωρα εχεις αλλα 7.9 τα οποια δεν εξαργυρωνονται αφου πρεπει να ειναι πανω απο 10 ευρω το υπολοιπο.

Αυτό με το υπόλοιπο πάνω από 10 ευρώ για να εξαργυρωθει δεν νομίζω ότι ισχύει. Είσαι σίγουρος;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με το υπόλοιπο πάνω από 10 ευρώ για να εξαργυρωθει δεν νομίζω ότι ισχύει. Είσαι σίγουρος;

 

Δίκιο έχει ο matrixxx : ''Aπαραίτητη προϋπόθεση για να πραγματοποιηθεί η εξαργύρωση είναι να έχετε συγκεντρώσει τουλάχιστον €10''

 

https://www.epistrofi-eurobank.gr/epistrofh/pws-eksargyrwnw-ta--eyrw-mou.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...