Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δηλαδή αν εχεις υπόλοιπο και χρωστάς στην κάρτα 50 ευρώ για παράδειγμα ... με την προσφορά που θα σου πιστώσει 10 ευρώ .. το υπόλοιπο θα πάει στα 40?

 

Μήπως το κρατάει ξεχωριστά και πρέπει να το ξοδέψεις σε συγκεκριμένα μαγαζιά αλλά και για περιορισμένη περιόδο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε εγώ το εχω κάνει, (ουτε καν το ήξερα αυτό για το 10ευρο) αλλα δε μου πιστώθηκε αυτο το δεκάρικο στη κάρτα.

 

Μαλιστα καταλαθος το κατάλαβα το επιστροφή, καθως αγόρασες φιλος ενα κινη΄το με τη πιστωτικη μου απο πλαίσιο και μας πιστωσαν 3 ολάκερα ευρώπουλα.

 

Κατέβασα λοιπόν την εφαρμογή για αντροιντ η οποία ειναι μια μαλακία και μισή. Οταν κανω κλικ στα συνεργαζόμενα καταστήματα, με πετάει έξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν χρειάζεται να έχεις την εφαρμογή ''e-banking'' στο κινητό.

 

Αν  έχεις απλά  e-banking στην τράπεζα και εγκαταστήσεις την εφαρμογή '' επιστροφή'' στο κινητό για 1η φορά, τότε σου πιστώνουν τα 10 ευρώ στην κάρτα.

Α, οκ, ουτε τετοιο e-banking εχω στη eurobank :P

Eπισης βαζοντας την εφαρμογη διαπιστωσα οτι οι επιστροφες εχουν ημερομηνια ληξης! Οι 3 τελευταιες συναλλαγες μου ηταν πριν 11 και 13 μηνες και προφανως οι 2 εληξαν (στο 12μηνο ληγουν)... χεχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίταξε μόλις το κατέβασα και δουλεύει μια χαρά ..δείχνει μάλιστα και τα καταστήματα του Mall / golden hall που είναι συμβεβλημένα και το ποσοστό επιστροφής επι της %

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή αν εχεις υπόλοιπο και χρωστάς στην κάρτα 50 ευρώ για παράδειγμα ... με την προσφορά που θα σου πιστώσει 10 ευρώ .. το υπόλοιπο θα πάει στα 40?

 

Μήπως το κρατάει ξεχωριστά και πρέπει να το ξοδέψεις σε συγκεκριμένα μαγαζιά αλλά και για περιορισμένη περιόδο;

 

 

Όχι δεν θα πάει στα 40 ευρώ αλλά:

 

''Πραγματοποιώντας μια νέα αγορά σε οποιαδήποτε από τις 4.500 επιχειρήσεις που συμμετέχουν στο πρόγραμμα Επιστροφή, μπορείτε να ζητήσετε στο ταμείο την εξαργύρωση μέρους ή του συνολικού ποσού των ευρώ που έχετε συγκεντρώσει.''

και

''Πραγματοποιώντας τις αγορές σας στις 4.500 συνεργαζόμενες επιχειρήσεις, συλλέγετε ευρώ τα οποία έχουν ισχύ 1 έτος από την ημερομηνία συλλογής τους.''

 

Περισσότερα Link.png Site: https://www.epistrofi-eurobank.gr/ti-einai-h-epistrofh.aspx">εδώ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι προπληρωμένες ισχύουν?

τώρα το είδα ότι ισχύουν... η επιστροφή των 10 ευρώ είναι μόνο αν έχεις κάνει αγορές με την κάρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι προπληρωμένες ισχύουν?

τώρα το είδα ότι ισχύουν... η επιστροφή των 10 ευρώ είναι μόνο αν έχεις κάνει αγορές με την κάρτα?

η επιστροφή των 10 ευρώ δίνεται αν απλά εγκαταστήσεις την εφαρμογή ''επιστροφή'' στο κινητό σου για 1η φορά , δεν προυποθέτει αγορά απαραίτητα .

Τα 10 ευρώ θα μπουν εως 5/6/2013 στην συνδεδεμένη κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία μόλις την έβαλα την εφαρμογή τι γίνετε μετά?

Τίποτε προς το παρόν, τα 10 ευρώ θα μπουν έως 5/6/2013 στην συνδεδεμένη κάρτα, θα εμφανιστούν κάποια στιγμή και στην εφαρμογή του κινητού σου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια λιγο ηλίθια ερώτηση μιας που μιλάμε για γιουρομπανκ.

 

Τη πιστωτική μου μπορώ να την πληρώσω μέσω ΑΤΜ; αν το γνωρίζει κανείς, ας βοηθήσει για να μην πηγαίνω τζάμπα στο ΑΤΜ.

 

Πάντως το app για android είναι τρισάθλιο. Κρασάρει διαρκώς. Εστειλα αρνητικές αξιολογήσεις, ριπόρτ και σταντ μπαι.

 

Είναι δυνατόν ολάκερη τράπεζα να μην εχει 5 δραχμές να αναθέσει σε κάποιον να φτιάξει μια εφαρμογή της προκοπής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...